Sari la conținut

De ce s a aliat Bruneta 168 cu Sinsin ?


vizita

Postări Recomandate

Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Oho n-ai apucat sa vezi mai demult cand vezi domne ray ar fi mers la femei avand in picioare o pereche de slapi :slap2 Asta vara prin iulie august

Eu încerc sa destind atmosfera! ðŸ˜

Oare nu v-ați saturat de atâta "carnarie" trimisa unuia sau altuia?! 🤔

O zi buna tuturor! 🥂

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Eu încerc sa destind atmosfera!

Oare nu v-ați saturat de atâta "carnarie" trimisa unuia sau altuia?!

O zi buna tuturor!

Crezi ca esti singurul care gandeste asa? 

Dar nah multora le place sa faca din tantar armasar 

Cand ma gandesc ca maine poimaine iar ne baga in casa imi e groaza de ce o sa fie aici 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cbatonyy
Reputație: 0

Crezi ca esti singurul care gandeste asa? 

Dar nah multora le place sa faca din tantar armasar 

Cand ma gandesc ca maine poimaine iar ne baga in casa imi e groaza de ce o sa fie aici

 

Să falsifici mesaje private nu i tantar.

Ok..sunt de acord și cu tine.

Vă fac o propunere ,că văd că pisic, a scăpat frâiele afaceri lui. Nu i un manager bun.

Hai să ne alegem 2 liderii, în orice comunitate se procedează asta.

Aici pare un sat fără câini.

Altfel, specimene de genul IONICĂ 73,YOUNG, PROFESORUL SMD. se vor înmulți,și consider că se alege praful de acest forum.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Where do you want to be ?
  • Oras:Where do you want to be ?

Să falsifici mesaje private nu i tantar.

Ok..sunt de acord și cu tine.

Vă fac o propunere ,că văd că pisic, a scăpat frâiele afaceri lui. Nu i un manager bun.

Hai să ne alegem 2 liderii, în orice comunitate se procedează asta.

Aici pare un sat fără câini.

Altfel, specimene de genul IONICĂ 73,YOUNG, PROFESORUL SMD. se vor înmulți,și consider că se alege praful de acest forum.

 

Bai nebunule, tu vrei sa devii acționar?

:))))))))

Sa nu iti iei ban.

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator cbatonyy
Reputație: 0

Am câțiva useri credibili, 7UUUP,IL PUPARO,LAURY m-ai sunt , Cu siguranță sunt destui capabili să gestioneze mult m-ai corect ninfomane.

Eu citesc numai pe București.

Ori fi băieți și prin țară.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Să falsifici mesaje private nu i tantar.

Ok..sunt de acord și cu tine.

Vă fac o propunere ,că văd că pisic, a scăpat frâiele afaceri lui. Nu i un manager bun.

Hai să ne alegem 2 liderii, în orice comunitate se procedează asta.

Aici pare un sat fără câini.

Altfel, specimene de genul IONICĂ 73,YOUNG, PROFESORUL SMD. se vor înmulți,și consider că se alege praful de acest forum.

Pe mine personal nu ma intereseaza aspectele astea privind liderii admini si pnm 

Am spus referitor la postarea scorpionului ca situatia a exagerat prea mult si nu numai in cazul de fata 

Si sincer 

Pe voi astia de aici in afara de cei direct implicati chiar va intereseaza chestia asta ce sa intamplat acolo intre ei 2 ? 

Hai mai bine sa ne vedem fiecare de oala noastra si aia e ca in fond nu se rezolva nimic asa 

Si nu zic ca nu o fi adevarat intr.o mica mare masura ce sa scris aici dar sunt si multe fabulatii 

In fine..o zi frumoasa 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cbatonyy
Reputație: 0

Pe mine personal nu ma intereseaza aspectele astea privind liderii admini si pnm 

Am spus referitor la postarea scorpionului ca situatia a exagerat prea mult si nu numai in cazul de fata 

Si sincer 

Pe voi astia de aici in afara de cei direct implicati chiar va intereseaza chestia asta ce sa intamplat acolo intre ei 2 ? 

Hai mai bine sa ne vedem fiecare de oala noastra si aia e ca in fond nu se rezolva nimic asa 

Si nu zic ca nu o fi adevarat intr.o mica mare masura ce sa scris aici dar sunt si multe fabulatii 

In fine..o zi frumoasa

 

Sunt de acord cu tine,se exagerează, dar trebuie să înțelegi că nu toți suntem nepăsători cu ce se întâmplă aici.

Ai dreptate,între Bruni 168 și Ray,adevărul poate fi oriunde,iei stiu cum au stat lucrurile.

Dar trebuie să ți cont,că suntem DG, și putem dezbate ori ce problemă.

Ași pute și eu să-mi văd de treaba mea, dar,sunt atacat,din senin,fără niciun motiv,

Da stai linistit colegul,vine si rândul tău. Așa că vrea pula lor.

Sunt useri care citesc, ar putea și ei să facă o recenzie,să ne informeze de o tepara . De ce nu o fac?

Alde săraci clone,care au interese diverse,îi fac clone, conserve, trolli etc. Știi ce zic ce-i din umbră. '"" de ce să-mi complic liniștea?""

Și uite așa ne vaduvim singuri de informați utile. Sunt băieți credibili, dar ei nu le pot acoperi pe toate care apar în peisaj.

Poate logica mea nu i una corectă, dar asta cred.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Sunt de acord cu tine,se exagerează, dar trebuie să înțelegi că nu toți suntem nepăsători cu ce se întâmplă aici.

Ai dreptate,între Bruni 168 și Ray,adevărul poate fi oriunde,iei stiu cum au stat lucrurile.

Dar trebuie să ți cont,că suntem DG, și putem dezbate ori ce problemă.

Ași pute și eu să-mi văd de treaba mea, dar,sunt atacat,din senin,fără niciun motiv,

Da stai linistit colegul,vine si rândul tău. Așa că vrea pula lor.

Sunt useri care citesc, ar putea și ei să facă o recenzie,să ne informeze de o tepara . De ce nu o fac?

Alde săraci clone,care au interese diverse,îi fac clone, conserve, trolli etc. Știi ce zic ce-i din umbră. '"" de ce să-mi complic liniștea?""

Și uite așa ne vaduvim singuri de informați utile. Sunt băieți credibili, dar ei nu le pot acoperi pe toate care apar în peisaj.

Poate logica mea nu i una corectă, dar asta cred.

Partea cu informarea ramane la decizia fiecaruia la fel si posibila recenzie 

Daca vrea omu sa o faca o face daca nu nu 

Cat timp o sa se acorde importanta maxima circului provocat de diversi/diverse culmea multi fara nici cea mai mica interactiune directa in conflict   in defavoarea informatiilor cautate de o anumita categorie cam asa o sa se intample

Mai departe parerea mea e ca ar trebui sa fie facuta curatenia incepand de la sectiunile de recenzii pentru ca acolo se provoaca dezinformarea maxima gen dupa ce se scrie o parere incepe scandalu si se duce dracu inclusiv pagina fetei culmea pentru care unele din ele platesc sume nu tocmai mici si daca ma gandesc si din prisma lor nu toate isi pot permite 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Si chestia ca suntem la DG si chipurile dezbatem  :slap2

Ce dezbateri sunt astea domne? Vine omu spune ceva dupa care inca 2 3 lasa pareri iar mai apoi incepe balacareala unu injura unu vorbeste aiurea unu incepe sa faca spume de ce e scris pe alte pagini si tot asa 

Asta nici macar tiganeala nu se poate numi 

Bine cat timp o sa se dea apa la moara userilor care au ca principal scop sa provoace haos e alegerea noastra cand am putea frumos sa i ignoram si sa ne vedem strict de ceea ce cautam de fapt pe forum

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator cbatonyy
Reputație: 0

Si chestia ca suntem la DG si chipurile dezbatem  :slap2

Ce dezbateri sunt astea domne? Vine omu spune ceva dupa care inca 2 3 lasa pareri iar mai apoi incepe balacareala unu injura unu vorbeste aiurea unu incepe sa faca spume de ce e scris pe alte pagini si tot asa 

Asta nici macar tiganeala nu se poate numi 

Bine cat timp o sa se dea apa la moara userilor care au ca principal scop sa provoace haos e alegerea noastra cand am putea frumos sa i ignoram si sa ne vedem strict de ceea ce cautam de fapt pe forum

Dacă vrei ceva anume pe forum,ai de unde alege, sunt secțiuni separate, este alegerea ta ce faci.ai opțiuni ( testate,top, lux.)

Nu te obligă nimeni să te uiți undeva anume.

Ca și tine îmi dau cu parerea și eu.

Normal că deviez de la subiect, dacă unul falsifică un mesaj în dreptul meu.

Tu ce ai face?

Pe tine te-a deranjat faptul că IONICĂ a falsificat un mesaj din PM?

Pare că nu.

Consider că prin ce scrii,aprobi lucruri, fapte evidente.

BĂ băieți vă dă cineva cu DTT în ochii,?

Unul ,poate dintr-o celulă din pușcărie a m-ai facut o infracțiune.Nimic important pentru unii, a falsificat un mesaj.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Si chestia ca suntem la DG si chipurile dezbatem  :slap2

Ce dezbateri sunt astea domne? Vine omu spune ceva dupa care inca 2 3 lasa pareri iar mai apoi incepe balacareala unu injura unu vorbeste aiurea unu incepe sa faca spume de ce e scris pe alte pagini si tot asa 

Asta nici macar tiganeala nu se poate numi 

Bine cat timp o sa se dea apa la moara userilor care au ca principal scop sa provoace haos e alegerea noastra cand am putea frumos sa i ignoram si sa ne vedem strict de ceea ce cautam de fapt pe forum

Dar  tu ce faci bai handicapatule? Prin toate postările tale emani prostie și lipsa de educație și obiectivitate! Marsh mah idiotule! 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Dacă vrei ceva anume pe forum,ai de unde alege, sunt secțiuni separate, este alegerea ta ce faci.ai opțiuni ( testate,top, lux.)

Nu te obligă nimeni să te uiți undeva anume.

Ca și tine îmi dau cu parerea și eu.

Normal că deviez de la subiect, dacă unul falsifică un mesaj în dreptul meu.

Tu ce ai face?

Pe tine te-a deranjat faptul că IONICĂ a falsificat un mesaj din PM?

Pare că nu.

Consider că prin ce scrii,aprobi lucruri, fapte evidente.

BĂ băieți vă dă cineva cu DTT în ochii,?

Unul ,poate dintr-o celulă din pușcărie a m-ai facut o infracțiune.Nimic important pentru unii, a falsificat un mesaj.

Bagi prea mult in seama niste chestii banale avand in vedere situatia de fapt 

Cine e Ionica ? Il cunosti personal ? Ai stat la bere cu el te poate afecta direct cu ceva spusele lui ?

Cine esti tu si cine te cunoaste face2face ca sa ai de suferit pe viitor din cauza vorbelor aruncate in online

Asta ca sa se mire lumea de ce multi prefera anonimatul absolut desi sunt membrii aici 

Cand ai de a face cu prostituate trebuie sa iti pastrezi intotdeauna o discretie ca om nu prea e bine sa ajungi cunoscut intre ele garantat mai devreme sau mai tarziu o sa ai de suferit 

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator cbatonyy
Reputație: 0

post-272683-0-59639200-1604571333.png

IONICĂ 73, te ai evaporat ?infractorule, toberonule, explică colegilor cum ai facut falsul. Cum ai adaugat tu cu manută ta cuvinte in plus. Uite sunt dovezi clare.

De unde scrii boschetare ? Din parnaie?

Fi bărbat și răspunde,că îmi PM,taci ca tarfa *)))

 

ce avem noi aici :x

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Dar  tu ce faci bai handicapatule? Prin toate postările tale emani prostie și lipsa de educație și obiectivitate! Marsh mah idiotule! 

Pai uite ma ca tot sa dat tonu la circ ce sa spun

Tocmai tu sa reactionezi asa agresiv care culmea te dai om educat?

Bre un astfel de om nu facea ce ai facut matale pe aici in ultimu timp asa ca fapt divers 

Hai ca din nou ma prinzi intr.o dispozitie aiurea si n-am chef sa ma intind la discutii sterile cauta pe altcineva 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sinaia
  • Oras:Sinaia

Bagi prea mult in seama niste chestii banale avand in vedere situatia de fapt 

Cine e Ionica ? Il cunosti personal ? Ai stat la bere cu el te poate afecta direct cu ceva spusele lui ?

Cine esti tu si cine te cunoaste face2face ca sa ai de suferit pe viitor din cauza vorbelor aruncate in online

Asta ca sa se mire lumea de ce multi prefera anonimatul absolut desi sunt membrii aici 

Cand ai de a face cu prostituate trebuie sa iti pastrezi intotdeauna o discretie ca om nu prea e bine sa ajungi cunoscut intre ele garantat mai devreme sau mai tarziu o sa ai de suferit 

Tu ești un mincinos notoriu, mănânci cacat grupa mare, nu ai dreptul sa spui asa ceva labagiule clonat! Îți stau la dispoziție cu dovezile STIULETARE! 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Tu ești un mincinos notoriu, mănânci cacat grupa mare, nu ai dreptul sa spui asa ceva labagiule clonat! Îți stau la dispoziție cu dovezile STIULETARE! 

Si ce mai astepti? 

Faptul ca tu ai o obsesie pe cineva de aici care intre timp a si disparut nu arata altceva decat ca ai si niste frustrari la pachet o data cu acel personaj probabil la miky77 te referi 

Pai sti ce faci tu acum nene? Arati ca a reusit sa ti dea rau de tot la temelie candva in trecut cu ce ati avut voi de impartit iar acum refulezi pe mai toti pentru ca probabil n-aveaii sange n instalatie sa te contrezi prea mult cu el 

Daca ai dovezi posteaza-le mi se ndoaie chiar te rog sa o faci de aia nu mai pot eu de tine sau de miky 

Penibil 

Aratati ba pisica daca o aveti nu va mai cacati pe voi ca sunteti penibili 

Ca s"satul de latrai dastia de tastatura ai ceva de zis zi cu subiect si predicat sa auda toti dar lasati-ma in pula mea cu limbaj dasta de pietari si vorbe de duh in capu vostru crezand ca cel cu care vorbiti cade de pe scaun 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cbatonyy
Reputație: 0

Bagi prea mult in seama niste chestii banale avand in vedere situatia de fapt 

Cine e Ionica ? Il cunosti personal ? Ai stat la bere cu el te poate afecta direct cu ceva spusele lui ?

Cine esti tu si cine te cunoaste face2face ca sa ai de suferit pe viitor din cauza vorbelor aruncate in online

Asta ca sa se mire lumea de ce multi prefera anonimatul absolut desi sunt membrii aici 

Cand ai de a face cu prostituate trebuie sa iti pastrezi intotdeauna o discretie ca om nu prea e bine sa ajungi cunoscut intre ele garantat mai devreme sau mai tarziu o sa ai de suferit

 

Da ce ți se pare banal? Că unul falsifica

mesaje din PM, Că jegosi ca IONICĂ și compania ,denigreaza useri , uite pentru mine,este interesant. Ai și câteva puncte de vedere bune, în rest nu te baga dacă nu te interesează. Nu te obligă nimeni să scrii,să te uiți. Faci fix același lucru că și mine. Ai banca ta...poți sta liniștit,chiar să dormi ai putea.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Da ce ți se pare banal? Că unul falsifica

mesaje din PM, Că jegosi ca IONICĂ și compania ,denigreaza useri , uite pentru mine,este interesant. Ai și câteva puncte de vedere bune, în rest nu te baga dacă nu te interesează. Nu te obligă nimeni să scrii,să te uiți. Faci fix același lucru că și mine. Ai banca ta...poți sta liniștit,chiar să dormi ai putea.

Treaba ta cu Ionica te priveste 

Daca te denigreaza rezolvai frumos in privat cu el 

Asa nu faceti aman2 decat circ + restul participantilor culmea ca multi atat asteapta

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cbatonyy
Reputație: 0

Treaba ta cu Ionica te priveste 

Daca te denigreaza rezolvai frumos in privat cu el 

Asa nu faceti aman2 decat circ + restul participantilor culmea ca multi atat asteapta

Tu chiar nu înțelegi, săracii ăștia, săgețile infractorului, nu au sânge în ei,nu intră în PM. Tac că muta la pula.

De nu ași face o aroganță, să pun un premiu pe capul lor, să vezi cum curg mesajele în PM*))) mă ăștia,dacă cineva îi scuipă pe stradă, știi ce fac?

Da pe nevastă mea de ce nu o scuipi *)))

Dă-i în pula mea de gainari.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde m-as afla
  • Oras:Oriunde m-as afla

Tu chiar nu înțelegi, săracii ăștia, săgețile infractorului, nu au sânge în ei,nu intră în PM. Tac că muta la pula.

De nu ași face o aroganță, să pun un premiu pe capul lor, să vezi cum curg mesajele în PM*))) mă ăștia,dacă cineva îi scuipă pe stradă, știi ce fac?

Da pe nevastă mea de ce nu o scuipi *)))

Dă-i în pula mea de gainari.

Cum am zis dai prea multa atentie si deci pentru ei inseamna satisfactie pentru ca au reusit sa te scoata din pepeni 

Culmea asta si urmareau 

Ia mergi tu frumos de acum incolo la femei unde vrea muschiu tau si nu mai da raportu sa vezi cum or sa taca 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cbatonyy
Reputație: 0

Cum am zis dai prea multa atentie si deci pentru ei inseamna satisfactie pentru ca au reusit sa te scoata din pepeni 

 

Culmea asta si urmareau 

Ia mergi tu frumos de acum incolo la femei unde vrea muschiu tau si nu mai da raportu sa vezi cum or sa taca

 

Hm, aici ai dreptate.

Dar nu i las*))) uite ,nu m-ai stiu recenzii, și mă țin de capul lor.

Da pula mea ,sunt prea mulți *)))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...