Sari la conținut

De ce s a aliat Bruneta 168 cu Sinsin ?


vizita

Postări Recomandate

Vizitator bruneta168
Reputație: 0

“Vizita” e chiar ray de Romanica ce terminat ! Uitați -va atenți/e cum scrie, identic ba , după ce nu ai avut bani ( 150 de lei) mai și comentezi de pe clona ta! Asta nu vede nimeni, bagă-mi-as pula in forumul vieții , din asta va hrăniți , aveți grija de nevestele voastre, sa nu se futa cu alții in timp ce voi sunteți cu botul in forum

Link spre comentariu

“Vizita” e chiar ray de Romanica ce terminat ! Uitați -va atenți/e cum scrie, identic ba , după ce nu ai avut bani ( 150 de lei) mai și comentezi de pe clona ta! Asta nu vede nimeni, bagă-mi-as pula in forumul vieții , din asta va hrăniți , aveți grija de nevestele voastre, sa nu se futa cu alții in timp ce voi sunteți cu botul in forum

 

Prostu' ti-a facut reclama fara sa vrea, habar nu aveam ca existi, ca si unii clienti potentiali...

Ce faci tu? Iti bagi pula in forum, desi ai cont platit.

Nu sunt clona nimanui, taie asta.

Unele femei nu sunt capabile decat sa suga pula, iar cand au gura libera... mai bine lipsa.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Zanea
  • Oras:Zanea

Prostu' ti-a facut reclama fara sa vrea, habar nu aveam ca existi, ca si unii clienti potentiali...

Ce faci tu? Iti bagi pula in forum, desi ai cont platit.

Nu sunt clona nimanui, taie asta.

Unele femei nu sunt capabile decat sa suga pula, iar cand au gura libera... mai bine lipsa.

adevaraaaaat Amandino  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bruneta168
Reputație: 0

Prostu' ti-a facut reclama fara sa vrea, habar nu aveam ca existi, ca si unii clienti potentiali...

Ce faci tu? Iti bagi pula in forum, desi ai cont platit.

Nu sunt clona nimanui, taie asta.

Unele femei nu sunt capabile decat sa suga pula, iar cand au gura libera... mai bine lipsa.

Stai liniștita , nu am nevoie de reclama, pula știu sa o sug😠e dreptul meu sa Vb , suntem liberi ✌ï¸ÃŽmi bag pula cum vreau eu și când vreau eu! Oameni distruși , cum mine in frunte ca primesc astia care o sug cu mine , la rece😉
Link spre comentariu
Vizitator bruneta168
Reputație: 0

Dacă o sa tăcem, in curând ne facem rost de niște “ rechiniâ€! Colțul fetelor ? Ä‚la nu mai este safe😂 la ce mai postam când bărbați știu multe chestii de pe acolo? Hai sa ne certam , nu am cu cine! Nevasta doarme, eu sunt in baie cu USA închisă, copilul se uita la filme pe hub , iar eu ma uit pe nimfomane cum bruneta e țepara, Èšiganca , cioara infecta, grasa , etc ,se fute pe recenzii, Vb mult și face circ aiurea in tramvai , nu e bine deloc!

Link spre comentariu

Stai liniștita , nu am nevoie de reclama, pula știu sa o sug e dreptul meu sa Vb , suntem liberi ✌Îmi bag pula cum vreau eu și când vreau eu! Oameni distruși , cum mine in frunte ca primesc astia care o sug cu mine , la rece

 

Am spus eu pe undeva ca nu ai dreptul sa-ti bagi pula? O femeie deseori alege alta expresie, dar nu-mi pasa daca vorbesc cu proxenet retardat.

Asta se putea intoarce in avantaj, rasare ceva in capul ala sec?

Pune-ti si niste flori pe mormant daca tot te obosesti sa-ti sapi groapa.

Nu vreau raspuns.

 

 

adevaraaaaat Amandino  :kiss3

 

Nu-mi face pofta. :)

:hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bruneta168
Reputație: 0

Am spus eu pe undeva ca nu ai dreptul sa-ti bagi pula? O femeie deseori alege alta expresie, dar nu-mi pasa daca vorbesc cu proxenet retardat.

Asta se putea intoarce in avantaj, rasare ceva in capul ala sec?

Pune-ti si niste flori pe mormant daca tot te obosesti sa-ti sapi groapa.

Nu vreau raspuns.

 

Groapa pe nimfo? Ma faceți sa rad🤨🤣 Terminați -va odată cu șmecheriile astea de duzina ca nu tine, nu mai tine!

P.s .am peste, păcat ca nu l-au întâlnit astia care mi-au dat teapa sau care au avut intenția !

 

 

Nu-mi face pofta. :)

:hug1

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

@cbatonyy aka @sinsins

unul si acelasi lake ratat

nu ratezi nici o ocazie de a-ti etala ingustimea intelectuala si imbecilitatea nativa

 

=)))

Daca vorbea altul, as fi înțeles.... Dar un distrus și un infect care trăiește doar pentru a minusa de mii de ori pe zi... Sunt absolut convins ca ai o afecțiune psihica... Acum aștept ploaia de minusuri, retardule ...

Link spre comentariu

Groapa pe nimfo? Ma faceți sa rad Terminați -va odată cu șmecheriile astea de duzina ca nu tine, nu mai tine!

 

 

Esti o creatura mizera de crezi ca sta cineva sa-ti spele...

Am ales la ce trebuia sa raspund.

Eu nu sunt voi. Nici de duzina. Alte probleme?

Renunta la site. Sunt altele de anunturi, nu? Mult mai bune pentru femei reduse... Doar pozele conteaza, preferabil reale.

Ce mai cauti aici?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator bruneta168
Reputație: 0

Esti o creatura mizera de crezi ca sta cineva sa-ti spele...

Am ales la ce trebuia sa raspund.

Eu nu sunt voi. Nici de duzina. Alte probleme?

Renunta la site. Sunt altele de anunturi, nu? Mult mai bune pentru femei reduse... Doar pozele conteaza, preferabil reale.

Ce mai cauti aici?

Ești un caz pierdut... te bagi cu botul in mizeria mea😎
Link spre comentariu

Ce femeie mojica ,ce comportament infect,ai ramas fara replici si nu stii ce sa mai zici când vezi ca nimeni nu iti da dreptate?Anoooo daca iti spun 3 pers ca estii beata pai asa e chiar daca ai orbul gainilor,acum sunt clona?Din pacatr o sa tr oun pe lista celor de evitat,tu n ai ce cauta aici name="bruneta168" post="6454494" timestamp="1604684758"]“Vizita” e chiar ray de Romanica ce terminat ! Uitați -va atenți/e cum scrie, identic ba , după ce nu ai avut bani ( 150 de lei) mai și comentezi de pe clona ta! Asta nu vede nimeni, bagă-mi-as pula in forumul vieții , din asta va hrăniți , aveți grija de nevestele voastre, sa nu se futa cu alții in timp ce voi sunteți cu botul in forum

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Where do you want to be ?
  • Oras:Where do you want to be ?

“Vizita” e chiar ray de Romanica ce terminat ! Uitați -va atenți/e cum scrie, identic ba , după ce nu ai avut bani ( 150 de lei) mai și comentezi de pe clona ta! Asta nu vede nimeni, bagă-mi-as pula in forumul vieții , din asta va hrăniți , aveți grija de nevestele voastre, sa nu se futa cu alții in timp ce voi sunteți cu botul in forum

Lasa-l Ana, da-l plm ca este prea prost,vine la tine sa ii sugi p**a si zice ca este mai bine ca dincolo ... asta da terminat .

I-am deschis un topic unde voi veni cu argumentele, asta pentru userii valabili .

Ca terminati alte young,vanator si alti cativa, nici o sansa, eu tot cbatony sunt :)

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Where do you want to be ?
  • Oras:Where do you want to be ?

@cbatonyy aka @sinsins

unul si acelasi lake ratat

nu ratezi nici o ocazie de a-ti etala ingustimea intelectuala si imbecilitatea nativa

 

=)))

Va salut :)

In primul rand, iti multumesc Tony pentru ca ai fost prezent aici si ti-ai rupt din timpul tau foarte pretios sa le tii piept la terminatii astia .

Eu am fost cam ocupat si am lipsit .

Am fost la o femeie frumoasa si foarte inteligenta care stii ce mi-a zis : lasa-i bai sinsin, ca tu esti baiat de treaba, ai familie,ai alte lucruri mai importante de facut, astia nu au casa,nu au masa .

Ajung sa ii dau dreptate :)

Ce ma intriga este inteligenta aproape de cota zero a vanatorului si cativa de pe aici , care are de altfel si girul lui Pisadera (singurul de altfel care a apreciat aceasta postare pe care am taguit-o eu) cand afirma ca eu sunt cbatony,viorelain,danjoe,karata,etc . 

Sau poate ma insel, poate ei stiu ca nu este asa insa marseaza pe asta, poate poate ma baneaza motanul :)

Sau vor doar circ, fara efecte adverse .

Cam asta am avut de zis.

Succes in continuare :)

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

 

 

 

 .

.., ai familie,ai alte lucruri mai importante de facut, astia nu au casa,nu au masa .

 

 

 

Stai cuminte cu lucrurile alea importante. Ieri ai inceput, prima postare, la 5.56 si ai terminat astazi la 4.08. , aproape 20 de ore incontinuu pe nimfomane. 

PS. Sunt curios la ce ora incepi azi. Intreb pentru un prieten,   :laugh2 , care vrea sa stie pentru alt prieten.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Nu are cum 20 de ore încontinuu, azi se numește ca a început...precum și ieri a făcut, dar nu e obligat sa facă în același mod pentru prietenul tău, sa știe dacă e asa curios.

Cand iei pauza de la forum câteva ore...nu înseamnă că și dormi...in câteva ore poți face multe, ca e zi sau noapte.Socotelile voastre sunt extrem de înșelătoare...

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Nu are cum 20 de ore încontinuu, azi se numește ca a început...precum și ieri a făcut, dar nu e obligat sa facă în același mod pentru prietenul tău, sa știe dacă e asa curios.

Cand iei pauza de la forum câteva ore...nu înseamnă că și dormi...in câteva ore poți face multe, ca e zi sau noapte.Socotelile voastre sunt extrem de înșelătoare...

 

 

Ai dreptate, am calculat gresit, nu sunt 20 de ore, sunt 22 de ore. Matematica nu a fost punctul meu forte la scoala profesionala, m-am axat mai mult pe practica. 

PS. Postarile lui sunt facute la intervale scurte. " Lucruri importante" , " Familie" " Masa", " Casa" ...astea nu le poti acoperi in intervale de timp de jumatate de ora cat iei pauza de nimfomane. A, dar stai, si tu faci lucruri importante  :laugh2  Te pupic. :girly

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Ba da, le poți acoperi...

Pune-te în mintea unui tânăr din ziua de azi și e posibil sa ii înțelegi skillu.

Mai ales după ce ești mai vechi pe forum sau știi sa te orientezi bine...e chiar foarte simplu sa creezi iluzia.

Pe un pc dacă lași pagina aprinsa, logat în cont...sau cum am eu mai multe telefoane, mai arunci un ochi.Apoi mergi sa îți faci cafeaua, reflectezi la ceea ce vrei sa comentezi...hop aici, verși conținut și o ți tot asa ziulica întreaga și toată noaptea dacă ai chef.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:....
  • Oras:....

Ba da, le poți acoperi...

Pune-te în mintea unui tânăr din ziua de azi și e posibil sa ii înțelegi skillu.

Mai ales după ce ești mai vechi pe forum sau știi sa te orientezi bine...e chiar foarte simplu sa creezi iluzia.

Pe un pc dacă lași pagina aprinsa, logat în cont...sau cum am eu mai multe telefoane, mai arunci un ochi.Apoi mergi sa îți faci cafeaua, reflectezi la ceea ce vrei sa comentezi...hop aici, verși conținut și o ți tot asa ziulica întreaga și toată noaptea dacă ai chef.

 

 

Atunci, in cazul asta, " lucrul important "  este forumul, dupa care urmeaza cafeaua...altele.  PS. Te apreciez pentru ce ai scris acum pe topicul de recenzii la bruneta168. Cel mai bun comentariu pe care il putea face cineva la situatia existenta acolo, Felicitari.Si nu iti zic asta pentru ca vreau sa te fut, ci pentru ca asa este.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Hm nu chiar, înainte m-am pișat.

Mersi pentru aprecieri dar eram chiar mirata de absurdul situației când asupra mea se duce o adevărată campanie...

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...