Sari la conținut

0731997168 gratiela


Postări Recomandate

  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti
  • Telefon: 0727417614
  • Oras:pitesti

Am prins zilele trecute aceasta puștoaică. Lucrează asa mai discret, are și serviciu din ce mi a zis. Servicii ok, oral, normal, fără graba. Este cam plinuta. Merita încercat.. Halatul negociabil, 150 de lei am stat o ora

  • Like 1
Link spre comentariu

Tremura jumara că sa babacit si vine fete noi cu lasaturi la preț daia a "intrebat" ce dacă postează un coleg aici asta nu e sait poa sa fie prima care vrea să se lanseze de pe nimfomane si sa nici naivă cont aici ce e regula acu sa pui anunt ca fomista pă peste tot poate vrea sa lucreze doar aci acu ma tre sapara si "ade "sa fie si ia paci apoi sa va dea pm cu oferta...

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0

Tremura jumara că sa babacit si vine fete noi cu lasaturi la preț daia a "intrebat" ce dacă postează un coleg aici asta nu e sait poa sa fie prima care vrea să se lanseze de pe nimfomane si sa nici naivă cont aici ce e regula acu sa pui anunt ca fomista pă peste tot poate vrea sa lucreze doar aci acu ma tre sapara si "ade "sa fie si ia paci apoi sa va dea pm cu oferta...

Cu siguranta la mine te referi...hmmm esti cam iritat si obosit,vad eu. Continua sa ma pupi in dos,nu ma supar. Pentru cunostinta ta generala,eu nu lucrez in perioada asta,nu.mi duce grija. Ca unele/unii isi risca sanatatea,este treaba lor. Ma amuza prostia de care dai dovada. Un om inteligent nu se comporta ca tine si daca vrei sa spui ceva,lasa subtilitatile,fii direct,daca ai sange.n coa... Zile senine!!

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0

Stati linistiti ca daca aveti pm vă cauta ia garantat cu harneli ca să se bage in zeama are la discutii generale acu iam dat laik ca să nu o lungim paci..🤣🤣🤣🤣

Rau te mai chinuie prostia!!! Nu fii trist,parcurile inca nu s.au inchis...te mai poti juca putin cu puța in țărână 🤣🤣🤣,asta ca sa ai preocupare,sa nu te mai legi de p...mea. Chiar nu privesti putin in jur sa vezi cat esti de penibil?? Atata poti face??? Mergi la somn...obositule!!🤣🤣

Link spre comentariu

Mergi fei pă topingu tau de "fake" si nu te mai promova une apar io ca nu sunt pesli tău zdreanță care esti zdreanță 🤣🤣🤣🤣vaz ca pan la urma tot coa...ili mele ti plac de o ti asa creanga une postez io ...🤣🤣🤣iar curu mieu nu-ti place ca e lins dă altcineva fati alta strategie de promovare " penibil " harsti ..nici pă dex nu mă incadrez...

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0

Mergi fei pă topingu tau de "fake" si nu te mai promova une apar io ca nu sunt pesli tău zdreanță care esti zdreanță vaz ca pan la urma tot coa...ili mele ti plac de o ti asa creanga une postez io ...iar curu mieu nu-ti place ca e lins dă altcineva fati alta strategie de promovare " penibil " harsti ..nici pă dex nu mă incadrez...

Scriu fix acolo unde se leaga cineva de mine!!! Atat de frustrat esti ca n.ai ajuns la mine?? La capitolul zdreanta nu te intrece nimeni!! Promovare?? Nu am nevoie bre"...🤣🤣

Link spre comentariu

Probabil ai dreptate dar cân depinzi de noi e grav totusi esti in cealalta parte a pulii pe la scurgere defapt asa ca nu mai mai contează aprobarea ta atunci când lumea îți dă jet in privat asa ca de fapt talica te cam ti de coa ...illli mele acolo pă une postez 🤣🤣🤣 se poa verifica nu zic nici pâs ca hop si ade adelina 🤣🤣🤣 sau esti fro frustratrara ca nu mai supt sau nus ce sa cred dasa reiese dăn prostrari🤣🤣🤣acu verificati istoricu care aveti timp

Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0

Probabil ai dreptate dar cân depinzi de noi e grav totusi esti in cealalta parte a pulii pe la scurgere defapt asa ca nu mai mai contează aprobarea ta atunci când lumea îți dă jet in privat asa ca de fapt talica te cam ti de coa ...illli mele acolo pă une postez 🤣🤣🤣 se poa verifica nu zic nici pâs ca hop si ade adelina 🤣🤣🤣 sau esti fro frustratrara ca nu mai supt sau nus ce sa cred dasa reiese dăn prostrari🤣🤣🤣acu verificati istoricu care aveti timp

Ma repet!! Nu depind de nimeni,cu atat mai putin de tine. Daca aveam foamea in burta cum ai tu râia la coaie,as fi lucrat neintrerupt. Verificarea?? Sa se faca,asa se va vedea frustarea ta fata de mine....mereu ma aduci in discutie.

Link spre comentariu

Naspreascrede tu te bagi pă oriunde doar doar o intreba careva de "link"🤣🤣🤣nui nevoie de demonstratie cine caută gaseste va dati fresh cand sunteti termenate defapt si vreți clienti sa vă fură cu ciorapu flausat tras pă " paula "alo vine valu doi dă dastea ca voi 18 ÷19 dă primaveri ce na luatara bacu vă duceti la fund stoarfelor cartoane supt pod vă așteaptă nu "locatii" pai a ajunsara "topu" sa "futa" timpu pun 150 o ora jumate e grav ...despre ce vorbim???

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator ade_adelina
Reputație: 0

Naspreascrede tu te bagi pă oriunde doar doar o intreba careva de "link"nui nevoie de demonstratie cine caută gaseste va dati fresh cand sunteti termenate defapt si vreți clienti sa vă fură cu ciorapu flausat tras pă " paula "alo vine valu doi dă dastea ca voi 18 ÷19 dă primaveri ce na luatara bacu vă duceti la fund stoarfelor cartoane supt pod vă așteaptă nu "locatii" pai a ajunsara "topu" sa "futa" timpu pun 150 o ora jumate e grav ...despre ce vorbim???

 

E grav!!! Doar tu stii despre ce vorbesti.

Esti praf omule!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...