Sari la conținut

Yasmina 0734721130


Postări Recomandate

Bună. Numele meu este Yasmina. Sunt o o fata tânără plina de viata și energie, dulce și prietenoasa. Scopul meu este sa ne simțim bine impreuna, iar la sfârșitul fiecărei întâlniri ambii sa rămanem cu un gust placut:)
Serviciile mele sunt :
Servici normale!!
Finalizare corporala/faciala
Footjob/handjob
+++GFE+++FK+++DT in functie de marime !
Programarile se fac telefonic sau WhatsApp si sunt valabile atata timp cat sunt confirmate cu cel putin 30 de min inainte ...colega cu Larisa 😘 :X
 

Link spre comentariu
Vizitator franckblack
Reputație: 0

Mai oameni buni, ducetiva la un profesionist pentru a edita pozele, se vede de la o posta... + e colega cu Larissa, deci e clara treaba cu fitzele...

Link spre comentariu

Pozele sunt facute de catre mine.

Este greseala mea imi cer scuze. Avand in vedere ca in urma cu 30 min o tipa din Brasov, a intrat si mi-a furat pozele,văzând utilizatorul “ yasmina” am crezut ca este persoana respectiva si plina de adrenalina am zis “ gata te-am prins” am intrat repede si am scris. Apoi prietena mea m-a sunat si mi-a spus sa-mi pun repede niste ochelari :)) :)).

 

Pozele sunt 100% reale, fotograful am fost eu.

Este colega cu Larisa. Mergeti cu cea mai mare incredere

 

Tipa e super de treaba,prietenoasa si cel mai important,fata din poze.

 

Greseala mea. Imi cer scuze inca o data !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:No location
  • Oras:No location

Am fost azi la Yasmina. Am fost primul client al ei. M-am programat imediat cum a pus anuntul si am ajuns la 15 la ea. Pozele sunt reale. Mi-a povestit ca a mai lucrat in afara (in Franta) si ca a decis sa munceasca si in Romania. Actiunea a inceput cu oral foarte bine executat iar dupa oral i-a a venit peste mine cu spatele. Sânii sunt medii, fundul este bombat si tare. Overall a meritat investiția de 250 lei. va recomand sa incercati. Pupici Yasmina!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...