Sari la conținut

Yasmina 0734721130


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am fost saptamana trecuta la Yasmina. Contact whatsapp, locatie vizavi de Zepter, apartament 3 camere 8,5.

Yasmina este o persoana draguta, vorbareata, se cunoaste ca estel la inceput. A spus ca a mai profesat in Franta. Fata are trasaturi dragute, o fata de 9 si niste picioare de 9,5. Serviciile ON - 8,5 mai are de lucrat dar la normal pentru mine a fost de 10. Dupa 4 pozitii schimbate, la un moment Yasmina a inceput sa ma traga in ea prinzandu-se cu miinile de fesierii mei, o senzatie si o priveliste placuta. Nu este de ratat. Platit la inceput 400 lei o ora. De revenit , este o fata finuta.

  • Mersi 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Yasmina 0733365250
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

🎀🎀🎀🌹🌹🌹

Poza asta e deformata???

ÃŽn celelalte arăți mult mai slim.

 

Mai am o nelămurire, vecinica :

faci DT au ba? Ca băieții se cam contrazic.

 

Cum alegi cu cine faci FK, ca și aici am văzut contradictii.

 

Multu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

ÃŽți mulțumesc pentru aprecieri!

Dar sunt foarte curioasa ( vad ca ai mai fost întrebat asta și nu ai răspuns),de ce nu mi s ar justifica prețul dacă l-aș mari cu 50 lei? Cum l-am avut inițial, și am considerat eu ca ar fi drăguț sa va fac acest " cadou"

 

Hey , am vazut ca nu s a inghesuit nimeni sa ti raspunda :D

In primul rand nu te am vizitat , dar am de gand sa o fac cat de curand.

In al doilea rand , eu nu judec niciodata pretul pe care il cereti aleg daca sa merg sau nu in functie de raportul calitate /pret de l prima vedere ( poze ,servicii, recenzii, cum scrie , prezinta etc ).

Legat de intrebarea ta , daca ai fi avut mai mult de 400 lei pretul pe ora( care este oricum la limita dupa cum cred eu) , cu cim extra, s ar ajunge la o suma pe care din pacate doar pentru aspectul si faptul ca esti draguta cu un gfe bunutz , probabil ca pentru mine n ar fi meritat :)

Activa si receptiva la sugestii ,poze,activa pe forum cat se poate gfe excelent , fk,dfk excelent , oralul unde inca am inteles ca e de lucrat trebuie sa fie de minim 9,normalul la fel :) cam asta zic eu ca trebuie pentru a putea sa iti justifici un pret mai mare fata de cel pe care il ai acum :)

 

Pana una alta,see you soon 🤗

  • Like 3
Link spre comentariu

Bună tuturor!!! Scuze celor ce m-au cautat zilele trecut și nu au primit răspuns, din motive personale am luat o mica pauză. Celor ce vor sa o facă de mâine, va aștept cu drag!! 💋💋💋ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ¥³ðŸ¥³ðŸ¥³â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Mulți pupici și o seara frumoasa!!! :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Bună tuturor!!! Scuze celor ce m-au cautat zilele trecut și nu au primit răspuns, din motive personale am luat o mica pauză. Celor ce vor sa o facă de mâine, va aștept cu drag!! 💋💋💋ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ¥³ðŸ¥³ðŸ¥³â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Mulți pupici și o seara frumoasa!!! :* :*

Bravo, ca ne anunți!

Dar era frumos sa anunți înainte! 💋💋

Și dacă ai timp ne răspunzi la intrebari??? 😀😀😀😀😀

Vad ca tu te superi dacă întrebi ceva și nu ți se radpunde🤦â€â™‚ï¸

Link spre comentariu

Poza asta e deformata???

În celelalte arăți mult mai slim.

 

Mai am o nelămurire, vecinica :

faci DT au ba? Ca băieții se cam contrazic.

 

Cum alegi cu cine faci FK, ca și aici am văzut contradictii.

 

Multu

Bună!! În link-ul de mai sus nu sunt eu.

Despre poza respectiva, este posibil sa nu fie perfecta sa fie deformata sau altfel chestii dar fiind faptul nu sunt niște poze profi, lumina nu e cum ar trebui, etc.

La DT, fac și eu ce pot :) îmi dau silința, sunt încă începătoare cred :))

Iar la fk, fac. Majoritatea au scris ca fac, poate a fost cineva cu care nu s a întâmplat, dar nu a fost cu rea voința.

Și apropo de anunțat,tocmai de aceea mi am cerut scuze ca nu am putut anunța înainte. Sper ca te am lămurit cu tot. O zi frumoasa :* :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut,

 

I-am facut si eu o vizita Yasminei, asa ca am zis ca ar fi frumos sa las si o recenzie aici.

 

Locatie - 8 - zona centrala dar cam pe duca mobilierul, incalzirea, apa calda etc. - apropos, cred ca majoritatea pozelor de aici, sunt facute intr-o alta locatie - ea poate confirma/infirma cele spuse de mine, asa ca nu va asteptati ca atunci cand ajungeti acolo, sa fie totul ca in poze, ea da, locatia nu :laugh2[/size] [/size]

Aspect [/size]

Fizic 9- subtirica, 1.70+, sanii frumosi, fermi, fundulet misto, pasarica stramta, curata[/size]

Fata 9 - desi a stat mai mult cu lumina stinsa, cred ca e de etnie fata, pentru mine nu e o problema asta, dar stiu ca sunt unii care sunt mai "selectivi" - mie mi s-a parut foarte frumoasa, cred ca daca esti familiar cu desenele animate ale lui Walt Disney, aduce putin cu printesa Yasmine - de unde probabil si nickname-ul de aici... [/size]

ON - 8 - desi aici treaba e subiectiva, fata m-a tot intrebat daca e ok, daca face bine etc[/size]

NP - 9 - nu comenteaza la pozitii, incearca sa te faca sa te simti bine[/size]

GFE - 8 - cred ca poate si mai bine, dar nici eu si nici ea nu eram in cea mai buna dispozitie, am fost ultimul client pe ziua respectiva[/size]

Atitudine - 10+

 

Actiunea:

M-am programat pe Whatsapp dupa ce i-am citit threadul pe aici, am tot vazut ca a primit review-uri ok, asa ca am zis sa verific si eu, am ajuns, Yasmina m-a intampinat la usa intr-o costumatie f sexy, am vazut-o imbracata cu ea si in una din pozele de pe aici, genul scolarita asa, pe tocuri, era mai inalta decat mine ( eu am cam 1.74), am fost invitat la dus, nu am mers, pentru ca venisem de acasa si nu fac mai mult de 10min pana acolo si nu plec de acasa fara sa fac dus inainte, deci eram fresh.

 

Am fost invitat in dormitor, am stat la vorba vreo 10min, sa ne cunoastem mai bine, dupa care actiunea a inceput cu un ON (am fost intrebat inainte daca prefer protejat sau neprotejat) soft, umed avea cate putin din toate, nu stiu daca am fost eu sau ea, i-am dat 8 pt asta dar cred ca daca comunicam putin, se putea mai bine,ramane pentru data viitoare.

Am trecut la NP, mi-a pus ea prezervativul si cred ca deja e un stereotip, dar am inceput cu ea deasupra, eu deasupra, ea capra langa pat, cred ca am mai schimbat vreo 2 pozitii si dupa aia am avut parte de o finalizare orala.

 

Per total sunt multumit de experienta, Yasmina e o femeie frumoasa (am mai mentionat mai sus, ca mie mi s-a parut ca e de etnie, e tiganca, eu nu am probleme cu asta, nu cred ca ar trebui sa aiba careva).

 

Halatul vreo 500 de lei, timpul total aproximativ 1h dtd

 

 

De revenit? Pentru mine cu siguranta da, mi-as face abonament

Mulțumesc frumos :* :*

Te mai aștept cu drag 💋💋😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Bunaaa dimineațaaaa 💋💋🥰🥰

A trecut Moș Nicolae pe la mine și a lăsat cadouri și surprize pentru toți :D 🥳🥳🤩🤩🎀🎀ðŸŽðŸŽ

Surprizele în dormitor! 😉😉
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...