Sari la conținut

Yasmina 0734721130


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Saptamana asta am fost de doua ori la Yasmina.

Prima data am fost sceptic si am luat jumatate de ora. Am vrut sa prelungesc cum am vazut-o dar deja se ocupase. Asta e... am revenit pentru o ora dupa 2 zile.

Nu sunt multe de spus, dupa mine e o surpriza placuta. Draguta si la fata, un corp super (are un tatuaj pe antebrat, nu sunt fan dar bine ca nu are pe corp), igiena impecabila (mani, pedi, dinti frumosi, par bogat), totul dublat de o atitudine foarte placuta si prietenoasa. Este totusi mai in zona profi, nu in zona GFE dar, repet, o atitudine foarte buna si cooperanta, vrea clar sa te simti bine (se simte bine si ea daca esti un domn), este o fata finuta si educata. Ca si mentiune... fanii lui Antonescu mai bine sa nu o viziteze.

Nu dau note ca nu mai caut demult un sablon dar dupa mine e de recomandat. Ce mi-a mai placut e ca a fost ok si la varianta scurta cat si la varianta de o ora.

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
  • Oras:Cartierul cu 3 litere
Just now, yasmina99 said:

Buna 😘

 Nu înțeleg exact la ce te referi spunând că stau pe slapi, dar te asigur ca eram desculță când am făcut pozele 🙂

 

 Era un spirit de gluma.  Ray stie ce zic. 

PS :  poti sa pui si tocuri la viitoarele poze.

  • Like 1
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 17 ore, wannabe123 a spus:

Saptamana asta am fost de doua ori la Yasmina.

Prima data am fost sceptic si am luat jumatate de ora. Am vrut sa prelungesc cum am vazut-o dar deja se ocupase. Asta e... am revenit pentru o ora dupa 2 zile.

Nu sunt multe de spus, dupa mine e o surpriza placuta. Draguta si la fata, un corp super (are un tatuaj pe antebrat, nu sunt fan dar bine ca nu are pe corp), igiena impecabila (mani, pedi, dinti frumosi, par bogat), totul dublat de o atitudine foarte placuta si prietenoasa. Este totusi mai in zona profi, nu in zona GFE dar, repet, o atitudine foarte buna si cooperanta, vrea clar sa te simti bine (se simte bine si ea daca esti un domn), este o fata finuta si educata. Ca si mentiune... fanii lui Antonescu mai bine sa nu o viziteze.

Nu dau note ca nu mai caut demult un sablon dar dupa mine e de recomandat. Ce mi-a mai placut e ca a fost ok si la varianta scurta cat si la varianta de o ora.

 

Mulțumesc frumos 💋💋 a fost o reală plăcere 😋 sper sa ne revedem!! 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...