Sari la conținut

Yasmina 0734721130


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare!

Sambata pe vremea aia naspa am vizitat o pe Yasmina,stabilit programarea prin ,,oatap,, si la ora stabilita am ajuns la ea,surpriza a fost maxima cand mi a deschis usa,primul contatact vizual a fost wow,Yasmina o fata fff frumoasa la fata,sexy rau,buze groase si senzuale,slim si fff primitoare{GFE maxim)

Am stat putin de vb in timp ce ne mai si sarutam(fk f intretinut)apoi am intrat serios in problema,Fk la greu,sarutari pe corp,pe gat, sfarcuri, a coborat jos ,a inceput sa mi o suga,cu o singura viteza si fara artificii(e singura chestie la care mai are de lucrat)  dupa ceva  timp de rasfat din partea ei am decis sa preiau initiativa.

S a intins pe capanea(avea bikini pe ea)privelistea era superba,am continuat FK ul,am lins o pe sfarcuri (erau tari 😉)apoi am coborat la piersicuta,i am dat bikini intr o parte si am inceput sa o ling in pizda  in timp ce eram acompaniat de gemetele ei,era deja uda cand i am dat bikini jos si am continuat sa o ling in pizda minute bune

 

Am decis sa trecem la normal, s a urcat peste mine in timp ce ne sarutam,dar voiam sa preiau initiativa si i am propus sa schimbam pozitia in misionar,zis si facut,am inceput dute-vino asortat cu Fk si priviri excitante ,am finalizant normal(nu glorios)in timp ce continuam sa ne sarutam.

A fost o partida reusita,ii place ceea ce face daca partenerul e pe masura si are compotament adecvat,intretine FK ul,cauta sa pleci cat mai multumit de la ea, mi a placut maxim de ea ca fizic si comportament,o bunaciune ,e pe drumul cel bun,daca isi va imbunatati oralul va fi ideala ,am platit la sfarsit 200 lei/35 min d2d

Te puuup Yasmina😘

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Confuz 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Acum 7 minute, raydonovann a spus:

Salutare!

Sambata pe vremea aia naspa am vizitat o pe Yasmina,stabilit programarea prin ,,oatap,, si la ora stabilita am ajuns la ea,surpriza a fost maxima cand mi a deschis usa,primul contatact vizual a fost wow,Yasmina o fata fff frumoasa la fata,sexy rau,buze groase si senzuale,slim si fff primitoare{GFE maxim)

Am stat putin de vb in timp ce ne mai si sarutam(fk f intretinut)apoi am intrat serios in problema,Fk la greu,sarutari pe corp,pe gat, sfarcuri, a coborat jos ,a inceput sa mi o suga,cu o singura viteza si fara artificii(e singura chestie la care mai are de lucrat)  dupa ceva  timp de rasfat din partea ei am decis sa preiau initiativa.

S a intins pe capanea(avea bikini pe ea)privelistea era superba,am continuat FK ul,am lins o pe sfarcuri (erau tari 😉)apoi am coborat la piersicuta,i am dat bikini intr o parte si am inceput sa o ling in pizda  in timp ce eram acompaniat de gemetele ei,era deja uda cand i am dat bikini jos si am continuat sa o ling in pizda minute bune

 

Am decis sa trecem la normal, s a urcat peste mine in timp ce ne sarutam,dar voiam sa preiau initiativa si i am propus sa schimbam pozitia in misionar,zis si facut,am inceput dute-vino asortat cu Fk si priviri excitante ,am finalizant normal(nu glorios)in timp ce continuam sa ne sarutam.

A fost o partida reusita,ii place ceea ce face daca partenerul e pe masura si are compotament adecvat,intretine FK ul,cauta sa pleci cat mai multumit de la ea, mi a placut maxim de ea ca fizic si comportament,o bunaciune ,e pe drumul cel bun,daca isi va imbunatati oralul va fi ideala ,am platit la sfarsit 200 lei/35 min d2d

Te puuup Yasmina😘

 

 

 

 

👌

Asta asteptam de la tine, dupa:

Acum 7 minute, raydonovann a spus:

 

La 12.12.2020 la 20:06, raydonovann a spus:

Ai fost superba azi😘

 

 

 

 

 

😀

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 17 ore, raydonovann a spus:

Salutare!

Sambata pe vremea aia naspa am vizitat o pe Yasmina,stabilit programarea prin ,,oatap,, si la ora stabilita am ajuns la ea,surpriza a fost maxima cand mi a deschis usa,primul contatact vizual a fost wow,Yasmina o fata fff frumoasa la fata,sexy rau,buze groase si senzuale,slim si fff primitoare{GFE maxim)

Am stat putin de vb in timp ce ne mai si sarutam(fk f intretinut)apoi am intrat serios in problema,Fk la greu,sarutari pe corp,pe gat, sfarcuri, a coborat jos ,a inceput sa mi o suga,cu o singura viteza si fara artificii(e singura chestie la care mai are de lucrat)  dupa ceva  timp de rasfat din partea ei am decis sa preiau initiativa.

S a intins pe capanea(avea bikini pe ea)privelistea era superba,am continuat FK ul,am lins o pe sfarcuri (erau tari 😉)apoi am coborat la piersicuta,i am dat bikini intr o parte si am inceput sa o ling in pizda  in timp ce eram acompaniat de gemetele ei,era deja uda cand i am dat bikini jos si am continuat sa o ling in pizda minute bune

 

Am decis sa trecem la normal, s a urcat peste mine in timp ce ne sarutam,dar voiam sa preiau initiativa si i am propus sa schimbam pozitia in misionar,zis si facut,am inceput dute-vino asortat cu Fk si priviri excitante ,am finalizant normal(nu glorios)in timp ce continuam sa ne sarutam.

A fost o partida reusita,ii place ceea ce face daca partenerul e pe masura si are compotament adecvat,intretine FK ul,cauta sa pleci cat mai multumit de la ea, mi a placut maxim de ea ca fizic si comportament,o bunaciune ,e pe drumul cel bun,daca isi va imbunatati oralul va fi ideala ,am platit la sfarsit 200 lei/35 min d2d

Te puuup Yasmina😘

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

Heeeei 💋💋 mulțumesc!! Te sărut 😘

Link spre comentariu
La 15.12.2020 la 15:26, yasmina99 a spus:

Hahah, chiar asa :))) una peste alta , still avaible invitația 🤭😅😘

Dacă „still avaible” atunci when ? Whitch is the lucky day ?
The day pare ?
Or just cele de Marți, Joi, și Sâmbătă ?
Și în plus de asta, what hour ? I was there yesterday pe la hour 15 și ceva.

Link spre comentariu
Acum 1 oră, hedonis91 a spus:

Dacă „still avaible” atunci when ? Whitch is the lucky day ?
The day pare ?
Or just cele de Marți, Joi, și Sâmbătă ?
Și în plus de asta, what hour ? I was there yesterday pe la hour 15 și ceva.

Unde you was yesterday!? 😳 better scrie mi pe WhatsApp next time si acolo we make programare :) 😘😘

  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Sarumana... o sugestie pe viitor, ca sa nu ti se mai fure pozele:

inainte de a le posta, pune wallmark pe ele cu numarul tau de telefon...un bloc de text e mai greu de editat, sau daca iti este mai simplu, pune colega sa-ti faca o poza cu o coala A4 ( la loc vizibil) pe care ai scris cu markerul acelasi nr. de telefon. Spor !

Link spre comentariu
Acum 16 minute, lazy a spus:

Sarumana... o sugestie pe viitor, ca sa nu ti se mai fure pozele:

inainte de a le posta, pune wallmark pe ele cu numarul tau de telefon...un bloc de text e mai greu de editat, sau daca iti este mai simplu, pune colega sa-ti faca o poza cu o coala A4 ( la loc vizibil) pe care ai scris cu markerul acelasi nr. de telefon. Spor !

Mulțumesc frumos pentru sugestie. Da , inițial nu m am așteptat la asta , deci nici nu m am gândit sa mi scriu numele , numărul de telefon sau altceva.  La ultimele poze postate am facut o și o sa o mai fac . Cred si sper sa se rezolve " furtul " :) 😘😘

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, lazy a spus:

Sarumana... o sugestie pe viitor, ca sa nu ti se mai fure pozele:

inainte de a le posta, pune wallmark pe ele cu numarul tau de telefon...un bloc de text e mai greu de editat, sau daca iti este mai simplu, pune colega sa-ti faca o poza cu o coala A4 ( la loc vizibil) pe care ai scris cu markerul acelasi nr. de telefon. Spor !

Buna sugestie, dar hai sa ii spunem totusi watermark

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 21 ore, yasmina99 a spus:

Unde you was yesterday!? 😳 better scrie mi pe WhatsApp next time si acolo we make programare :) 😘😘

I was yesterday cam pe peste tot: Bv Unirii, Lucian Blaga, Bv Libertății Pasaj Mărășești, Camera de Comerț, Calea Dudești, Sfânta Vineri, Răcari, Calea VItan, Kauflan Vitan, Șoseaua Mihai Bravu
But, nu cred că are asta importanță for you.
Ți-am scris pe WhatsApp and we maked programare pentru ziua de Sâmbătă, but you blocked me.
Better mă unlock the number with 886 la final.

Link spre comentariu
Acum 4 ore, hedonis91 a spus:

I was yesterday cam pe peste tot: Bv Unirii, Lucian Blaga, Bv Libertății Pasaj Mărășești, Camera de Comerț, Calea Dudești, Sfânta Vineri, Răcari, Calea VItan, Kauflan Vitan, Șoseaua Mihai Bravu
But, nu cred că are asta importanță for you.
Ți-am scris pe WhatsApp and we maked programare pentru ziua de Sâmbătă, but you blocked me.
Better mă unlock the number with 886 la final.

Nu îmi amintesc sa fi blocat pe cineva zilele trecute , dar daca am facut-o si fara vreun motiv , scuzele mele . Astăzi sunt la birou pana la ora 19.00 . Mâine nu voi fi . 

💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cea mai proasta experienta de anul asta.

Oral:3 (absolut jalnic, nici macar o incepatoare nu l-ar face asa prost)

Normal: 5 (nu prea stie sa se miste in pula)

 

Aspect:7

Gfe: 2 (preludiu 20 de secunde (fara nicio exagerare) evita contactul vizual si desi i-am zis, i-a intrat pe o ureche si i-a iesit pe alta, sta pe telefon intre numere si iti da impresia ca vrea sa scape cat mai repede)

Igiena: nimic suspect, dar nu a facut dus intre numere

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 38 minute, maa5-fu1 a spus:

Cea mai proasta experienta de anul asta.

Oral:3 (absolut jalnic, nici macar o incepatoare nu l-ar face asa prost)

Normal: 5 (nu prea stie sa se miste in pula)

 

Aspect:7

Gfe: 2 (preludiu 20 de secunde (fara nicio exagerare) evita contactul vizual si desi i-am zis, i-a intrat pe o ureche si i-a iesit pe alta, sta pe telefon intre numere si iti da impresia ca vrea sa scape cat mai repede)

Igiena: nimic suspect, dar nu a facut dus intre numere

Minți cu nerușinare !!! Ești doar un troll care nu are ce face decât sa comenteze aiurea pe forum !!!  

Ii rog pe cei ce m au vizitat de cel putin 2 ori sa confirme ca nu am locația la etajul 3 !!! 

Screenshot_20201218-162906_Chrome.png

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 15 minute, maa5-fu1 a spus:

Nu va e rusine sa ascundeti faptul ca ati avut o locatie la etajul 3 cu interfon 35c? Aveai un televizor pe mijlocul peretelui din fata patului. Se vede ca esti colega cu larisa care ascundea recenziile proaste. 

E adevărat ca am avut locația respectiva, dar cu 3 săptămâni in urma si chiar nu îmi amintesc un client asa de dificil și o întâlnire atat de rea . E părerea ta, doar ca e putin evident ca exista ceva exagerari acolo . Dupa atat timp asa recenzie ... probabil te frustrează fapul ca m am simtit bine in compania altora și in a ta , nu ! 

Seara frumoasa,  mulțumesc pt recenzie !!! 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
58 minutes ago, yasmina99 said:

Minți cu nerușinare !!! Ești doar un troll care nu are ce face decât sa comenteze aiurea pe forum !!!  

Ii rog pe cei ce m au vizitat de cel putin 2 ori sa confirme ca nu am locația la etajul 3 !!! 

Screenshot_20201218-162906_Chrome.png

 

1 minute ago, yasmina99 said:

E adevărat ca am avut locația respectiva, dar cu 3 săptămâni in urma si chiar nu îmi amintesc un client asa de dificil și o întâlnire atat de rea . E părerea ta, doar ca e putin evident ca exista ceva exagerari acolo . Dupa atat timp asa recenzie ... probabil te frustrează fapul ca m am simtit bine in compania altora și in a ta , nu ! 

Seara frumoasa,  mulțumesc pt recenzie !!! 😘😘

Deci brusc iti amintesti ca ai avut o locatie la etajul 3, dupa ce ai negat. Aparent nu ai doar probleme cu serviciile, ci si cu memoria care ti se reseteaza la cateva saptamani. Raspunsul tau de centurista spune multe despre tine. Dupa ce initial te-ai oferit chipurile sa te revansezi (desi sigur incercai o smechereala ieftina cumva) acum zici ca ma frustreaza ca te-ai simtit tu bine cu altii, de parca mie mi-ar pasa de ce faci tu dupa ce plec eu de acolo. Iti dai cam multa importanta la ce servicii de cacat oferi. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
2 minutes ago, maa5-fu1 said:

 

Deci brusc iti amintesti ca ai avut o locatie la etajul 3, dupa ce ai negat. Aparent nu ai doar probleme cu serviciile, ci si cu memoria care ti se reseteaza la cateva saptamani. Raspunsul tau de centurista spune multe despre tine. Dupa ce initial te-ai oferit chipurile sa te revansezi (desi sigur incercai o smechereala ieftina cumva) acum zici ca ma frustreaza ca te-ai simtit tu bine cu altii, de parca mie mi-ar pasa de ce faci tu dupa ce plec eu de acolo. Iti dai cam multa importanta la ce servicii de cacat oferi. 

Eu cred ca ai ceva personal cu toate fetele astea, Yasmina, Candyanna si Luciaa .... pari destul de inversunat. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
3 minutes ago, chikichan said:

Eu cred ca ai ceva personal cu toate fetele astea, Yasmina, Candyanna si Luciaa .... pari destul de inversunat. 

Inversunat? Yasmina mi-a oferit servicii extrem de slabe, dupa a incercat sa nege faptul ca am vizitat-o. Esti in stare sa vezi unde e problema? 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, chikichan a spus:

Eu cred ca ai ceva personal cu toate fetele astea, Yasmina, Candyanna si Luciaa .... pari destul de inversunat. 

E si el plictisit, cauta atentie pe toate threadurile si se cearta cu oricine are neinspiratia sa intre in dialog cu el. E prezent non stop pe forum, daca avea o astfel de experienta aiurea cu ea acum 3 saptamani, fii sigur ca o scria de atunci. Daca fata asta e de 7...nici nu stiu ce sa zic despre restul. 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...