Jump to content

Diana 0759535135

Guest marisa88

Recommended Posts

Guest marisa88

Buna numele meu este diana.Sunt o fata ce pune multa pasiune in ceea ce face.pun punct pe igiena.serviciile mele sunt:100-finalizarea 200-ora.oral,normal,masaj de relaxare/erotic,diferite pozitii,fantezii.Pt mai multe detalii la telefon.

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

N am timp de o recenzie mai amplă. Pozele de mai sus nu știu dacă sunt ale ei. E mult mai slabă. Minionă. Nu grozava la fața. Și mie mi s a parut grăbită, banii ceruți repede, m am cerut eu la baie, a

Hello! Am vizitat-o eu de curand. Locatie usor de ajuns, curatel, pat ok, 9/10 Tipa: vazusem acum cv fugitiv de 28 ani, dupa fata eu as zice macar 35+, la corp arata ok pt mine, comunia

Vă salut. Am fost și eu la această fată.Este micuța de statură,28 de ani mi-a spus că are, pozele sunt reale. Face un oral demențial.Nu te grăbește deloc,se mulează după preferințele clientului. Detal

Guest marisa88

Marissa e contul de nimfomane si diana numele meu adevarat.alina e cel de munca.scuze am facut o eroare.si lincul lam pus.pozele sunt adevarate pot confirma cu toate tatuajele

Guest marisa88

Am 28 de ani o sa stau o perioada mai lunga.tocmai de asta am facut pozele din locatie si cu telefonul sa se vada ca sunt reala.acum ramane la aprecierea voastra eu va astept cu drag

Tipa e ok, merita sa fie vizitata.

Totul este curat, se comporta exemplar, practic nu am ce sa-i reprosez.

Prea multe artificii nu au fost, dar per total a rezistat si s-a facut placuta.

100/200 ora. Doreste sa stea o perioada lunga la noi, ea fiind braileanca la origini. Cu alte cuvinte, ma gandesc ca se va face placuta pe toata perioada sederii la noi.

• Like 2

Tipa e ok, merita sa fie vizitata.

Totul este curat, se comporta exemplar, practic nu am ce sa-i reprosez.

Prea multe artificii nu au fost, dar per total a rezistat si s-a facut placuta.

100/200 ora. Doreste sa stea o perioada lunga la noi, ea fiind braileanca la origini. Cu alte cuvinte, ma gandesc ca se va face placuta pe toata perioada sederii la noi.

Pe bune? Asta numesti tu recenzie?

De 7 ani de cand ai contul doar atat ai de zis? Cam slăbuț, mai citeste mai învață si incearca si tu sa contribui cu cv daca tot ai cont aici...!!!