Jump to content

Diana 0759535135

Guest marisa88

Recommended Posts

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

N am timp de o recenzie mai amplă. Pozele de mai sus nu știu dacă sunt ale ei. E mult mai slabă. Minionă. Nu grozava la fața. Și mie mi s a parut grăbită, banii ceruți repede, m am cerut eu la baie, a

Hello! Am vizitat-o eu de curand. Locatie usor de ajuns, curatel, pat ok, 9/10 Tipa: vazusem acum cv fugitiv de 28 ani, dupa fata eu as zice macar 35+, la corp arata ok pt mine, comunia

Vă salut. Am fost și eu la această fată.Este micuța de statură,28 de ani mi-a spus că are, pozele sunt reale. Face un oral demențial.Nu te grăbește deloc,se mulează după preferințele clientului. Detal

Dragii mei va astept cu drag.serviciile mele sunt: oral/neprotejat in fuctie de igiena,adanc si cu atentie la oute finalizare orala/faciala/corporala normalul doar protejat diferite pozitii masaj de relaxare si erotic 69,gfe experience,fantezii in limita bunului simt ,accept si trio(doi baieti) preturile sunt 100-finalizarea 200-h.imi astept clientul intotdeauna intr-o lenjerie sexi.locatie foarte curata si calduroasa.la baie toate necesitatile putem face si dus impreuna.fara graba finalizarea dureaza 25-30 minute. 😘😘😘va astept sa uitam de rutina zilnica si de stres😘😘😘

Dragii mei va astept cu drag.serviciile mele sunt: oral/neprotejat in fuctie de igiena,adanc si cu atentie la oute finalizare orala/faciala/corporala normalul doar protejat diferite pozitii masaj de relaxare si erotic 69,gfe experience,fantezii in limita bunului simt ,accept si trio(doi baieti) preturile sunt 100-finalizarea 200-h.imi astept clientul intotdeauna intr-o lenjerie sexi.locatie foarte curata si calduroasa.la baie toate necesitatile putem face si dus impreuna.fara graba finalizarea dureaza 25-30 minute. 😘😘😘va astept sa uitam de rutina zilnica si de stres😘😘😘

Parcă observ ceva schimbări în servicii și altitudine.

Cred că o să revin, să verific.

• Like 1

Leinaduc sServiciile erau aceleasi de la inceput doar ca nu stiam ca trebuie sa dau toate detaliile aici pe forum.te astept cu drag.si atitudinea o am si eu in functie de client pt ca mai sunt si clienti care orice le-ai face nu sunt multumiti si daca iei un pic de atitudine si pe aia cu calm si cu dulceata tot nu este bine.eu incerc sa fiu pe placul tuturor.va pupic😘😘

Am fost la fata programat pe wapp imbracat parfumat ajuns la ea stiti toti locatia note oral -9 normal n/a next time atitudine super ok fara graba fata este chiar ok nsh ce tot scrieti voi pe aici eu am fost multumit revin :) :* 

• Like 1

Vă salut. Am fost și eu la această fată.Este micuța de statură,28 de ani mi-a spus că are, pozele sunt reale. Face un oral demențial.Nu te grăbește deloc,se mulează după preferințele clientului. Detalii pozitive au dat și colegii mai sus. Eu unul am terminat oral. Aproape că mi-a supt și măduva. Nu vroia să o mai scoată din gură. 100 lei finalizarea.

• Like 3

Buna dimineata dragii mei va astept cu drag.serviciile mele sunt: oral/neprotejat in fuctie de igiena,adanc si cu atentie la oute finalizare orala/faciala/corporala normalul doar protejat diferite pozitii masaj de relaxare si erotic 69,gfe experience,fantezii in limita bunului simt ,accept si trio(doi baieti).Locatie foarte curata si calduroasa,la baie toate necesitatile putem face si dus impreuna.fara graba.😘😘😘va astept sa uitam de rutina zilnica si de stres😘😘😘programul de azi este10:30-20:00

Dragii mei va astept cu drag.serviciile mele sunt: oral/neprotejat in fuctie de igiena,adanc si cu atentie la oute finalizare orala/faciala/corporala normalul doar protejat diferite pozitii masaj de relaxare si erotic 69,gfe experience,fantezii in limita bunului simt ,accept si trio(doi baieti) preturile sunt 100-finalizarea 200-h.imi astept clientul intotdeauna intr-o lenjerie sexi.locatie foarte curata si calduroasa.la baie toate necesitatile putem face si dus impreuna.fara graba finalizarea dureaza 25-30 minute.va astept sa uitam de rutina zilnica si de stres.Ma gasiti pana la ora 21:00

• Like 1