Sari la conținut

Diana 0759535135


Vizitator marisa88

Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Dragii mei va astept cu drag.serviciile mele sunt: oral/neprotejat in fuctie de igiena,adanc si cu atentie la oute finalizare orala/faciala/corporala normalul doar protejat diferite pozitii masaj de relaxare si erotic 69,gfe experience,fantezii in limita bunului simt ,accept si trio(doi baieti) preturile sunt 100-finalizarea 200-h.imi astept clientul intotdeauna intr-o lenjerie sexi.locatie foarte curata si calduroasa.la baie toate necesitatile putem face si dus impreuna.fara graba finalizarea dureaza 25-30 minute. 😘😘😘va astept sa uitam de rutina zilnica si de stres😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Dragii mei va astept cu drag.serviciile mele sunt: oral/neprotejat in fuctie de igiena,adanc si cu atentie la oute finalizare orala/faciala/corporala normalul doar protejat diferite pozitii masaj de relaxare si erotic 69,gfe experience,fantezii in limita bunului simt ,accept si trio(doi baieti) preturile sunt 100-finalizarea 200-h.imi astept clientul intotdeauna intr-o lenjerie sexi.locatie foarte curata si calduroasa.la baie toate necesitatile putem face si dus impreuna.fara graba finalizarea dureaza 25-30 minute. 😘😘😘va astept sa uitam de rutina zilnica si de stres😘😘😘

Parcă observ ceva schimbări în servicii și altitudine.

Cred că o să revin, să verific.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Leinaduc sServiciile erau aceleasi de la inceput doar ca nu stiam ca trebuie sa dau toate detaliile aici pe forum.te astept cu drag.si atitudinea o am si eu in functie de client pt ca mai sunt si clienti care orice le-ai face nu sunt multumiti si daca iei un pic de atitudine si pe aia cu calm si cu dulceata tot nu este bine.eu incerc sa fiu pe placul tuturor.va pupic😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost la fata programat pe wapp imbracat parfumat ajuns la ea stiti toti locatia note oral -9 normal n/a next time atitudine super ok fara graba fata este chiar ok nsh ce tot scrieti voi pe aici eu am fost multumit revin :) :* 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Vă salut. Am fost și eu la această fată.Este micuța de statură,28 de ani mi-a spus că are, pozele sunt reale. Face un oral demențial.Nu te grăbește deloc,se mulează după preferințele clientului. Detalii pozitive au dat și colegii mai sus. Eu unul am terminat oral. Aproape că mi-a supt și măduva. Nu vroia să o mai scoată din gură. 100 lei finalizarea.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Buna dimineata dragii mei va astept cu drag.serviciile mele sunt: oral/neprotejat in fuctie de igiena,adanc si cu atentie la oute finalizare orala/faciala/corporala normalul doar protejat diferite pozitii masaj de relaxare si erotic 69,gfe experience,fantezii in limita bunului simt ,accept si trio(doi baieti).Locatie foarte curata si calduroasa,la baie toate necesitatile putem face si dus impreuna.fara graba.😘😘😘va astept sa uitam de rutina zilnica si de stres😘😘😘programul de azi este10:30-20:00

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Dragii mei va astept cu drag.serviciile mele sunt: oral/neprotejat in fuctie de igiena,adanc si cu atentie la oute finalizare orala/faciala/corporala normalul doar protejat diferite pozitii masaj de relaxare si erotic 69,gfe experience,fantezii in limita bunului simt ,accept si trio(doi baieti) preturile sunt 100-finalizarea 200-h.imi astept clientul intotdeauna intr-o lenjerie sexi.locatie foarte curata si calduroasa.la baie toate necesitatile putem face si dus impreuna.fara graba finalizarea dureaza 25-30 minute.va astept sa uitam de rutina zilnica si de stres.Ma gasiti pana la ora 21:00

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

Am vizitat-o și eu pe această domnișoară, la A-urile de la Polivalentă. Am găsit-o la telefonul din titlu, a vorbit frumușel, am convenit pentru o întâlnire în 10-15 min, nu știu dacă face programări.

Față de cele scrise de colegi, ar fi de adăugat că nu e chiar puștoaică (eu așa credeam după poze), arată binișor dar nu mai e fresh meat. Se poartă frumușel, nu are replici sau gesturi care taie cheful, dar nici nu e genul cu care să te lungești. Am mai schimbt vreo două vorbe, am convenit pentru un nr. ON+NP, dezechiparea și la treabă. Oralul este bunicel, dar nu impresionant, nici ca tehnică nici ca feeling, apoi am încercat reciproca, dar ... fiasco, cică se gâdilă. Am trecut la normal, se comportă destul de ok, oleacă fals, dar nu deranjant. După cum spuneam, nu mai e tocmai prospătură, nu e tocmai strîmtă, însă finalizarea a fost destul de reușită.

Loc: 8

Fata: 7

Oral+normal: 7

Igienă: 7-8

Atitudine: 7

GFE: nu prea e genul

Per total, merge dacă nu-ți răspunde preferata.

  • Like 6
Link spre comentariu

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Da multumesc frumos pt recizie parerile sunt impartite.si gfe nu stiu ce ti sa parut aiurea pt ca sincer gfe fac bine acum depinde si de persoana.si partea cu gadilatul chiar ma gadilam nu pot fi stana de piatra.imi cer scuze daca nu mam putut ridica la nivelul care il doreai si nu a zis nimeni ca sunt pustoaica.dragii mei nu pot fi cu toata lumea la fel depinde si de atitudinea clientului.dar na parerile sunt impartite.si la oral ce tea deranjat ca oralul chiar il fac deep..dar totusi multumesc pt recizie asa imi dau seama sa lucrez si eu la minusurile mele...

Acum 17 ore, alexanderklimk a spus:

Am vizitat-o și eu pe această domnișoară, la A-urile de la Polivalentă. Am găsit-o la telefonul din titlu, a vorbit frumușel, am convenit pentru o întâlnire în 10-15 min, nu știu dacă face programări.

Față de cele scrise de colegi, ar fi de adăugat că nu e chiar puștoaică (eu așa credeam după poze), arată binișor dar nu mai e fresh meat. Se poartă frumușel, nu are replici sau gesturi care taie cheful, dar nici nu e genul cu care să te lungești. Am mai schimbt vreo două vorbe, am convenit pentru un nr. ON+NP, dezechiparea și la treabă. Oralul este bunicel, dar nu impresionant, nici ca tehnică nici ca feeling, apoi am încercat reciproca, dar ... fiasco, cică se gâdilă. Am trecut la normal, se comportă destul de ok, oleacă fals, dar nu deranjant. După cum spuneam, nu mai e tocmai prospătură, nu e tocmai strîmtă, însă finalizarea a fost destul de reușită.

Loc: 8

Fata: 7

Oral+normal: 7

Igienă: 7-8

Atitudine: 7

GFE: nu prea e genul

Per total, merge dacă nu-ți răspunde preferata.

Multumesc pt recizie.nu stiu ce deranjabil ar fi fost chiar ma gadilam nu sunt de piatra sa nu am simturi.si oralul il fac deep nu cred ca mam purtat altfel.dar na parerile sunt impartite fiecare cu ale lui.si am spus ca nu sunt o pustoaica.si la atitudine nu stiu ce tea deranjat puteai fi un pic mai explicit sa  sa lucrez la minusurile mele.imi cer scuze daca nu mam ridicat la standurile ce le doreai😘

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...