Sari la conținut

Eva ‪0725320406‬


evagirl

Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Am vizitat si eu, contactat pe whatsapp, programare respectata, zona Craiovita, locuri de parcare, locatie discreta, usor de gasit te duce Maps in fata blocului. Pozele sunt reale, corp fain cu sani micuti si jucausi. Am povestit la o tigara, am primit prosop curat. Actiunea a inceput cu oral neprotejat, fata a spus ca neprotejat nu face deep, nu am dezvoltat subiectul atunci, ma gandesc acum sa fie diferit cu protectie si de ce?........Normal, am schimbat pozitii, fata este ok, se implica. 

Note:

Locatie 9 - curata, baie curata, prosop curat, pat mare fara zgomote.

Aspect fizic 8.

Oral 7.

Normal 9.

Per total o experienta placuta, fara surprize negative. Raport calitate/pret ok. Sper ca domnisoara sa mai zaboveasca pe meleagurile noastre.

  • Like 4
Link spre comentariu

Am vizitat si eu, contactat pe whatsapp, programare respectata, zona Craiovita, locuri de parcare, locatie discreta, usor de gasit te duce Maps in fata blocului. Pozele sunt reale, corp fain cu sani micuti si jucausi. Am povestit la o tigara, am primit prosop curat. Actiunea a inceput cu oral neprotejat, fata a spus ca neprotejat nu face deep, nu am dezvoltat subiectul atunci, ma gandesc acum sa fie diferit cu protectie si de ce?........Normal, am schimbat pozitii, fata este ok, se implica.

Note:

Locatie 9 - curata, baie curata, prosop curat, pat mare fara zgomote.

Aspect fizic 8.

Oral 7.

Normal 9.

Per total o experienta placuta, fara surprize negative. Raport calitate/pret ok. Sper ca domnisoara sa mai zaboveasca pe meleagurile noastre.

 

 

Mulțumesc pentru recenzia frumoasa ! Te mai aștept cu drag ! ❤️❤️❤️

Link spre comentariu

Dragii mei , de astăzi programul meu va avea modificări. Asta însemnând ca îmi voi începe programul de la ora

9:00 pana la ora 22:00 !

 

Mulțumesc frumos ! Și o zi senina și frumoasa ! 🌞🌞🌞

 

Va aștept pentru programari ! â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

Link spre comentariu

Buna, Eva! Am vazut ca la capitolul cur stai foarte bine, dar am vrea sa vedem si restul. Te-a intrebat colegul iguana daca poti pune o poza cu sanii si i-ai cam dat cu seen. Am inteles ca-s mici, dar macar sa ne facem o idee. Se poate?

 

O sa va atașez dragilor și poza cu sânii ! 💋

Link spre comentariu

Nu faci 150 ron .. daca vrei iti detaliez dar nu prea este cazul , doar cur rest e doar marketing.. daca esti frumoasa si eu nebun pune o piza de sus pana jos k tot ai poza cu fata..

Fratilor , nu fac propaganda insa sunt cateva fete iar din ce am vazut Catslina e singura smart restul pa ra su te😊🤷ðŸ¼â€â™‚ï¸

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...