Sari la conținut

Andreea 0752652054


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 12 ore, willy bag a spus:

Am vizitat-o recent pe andreea ce pot sa va spun am dat peste o super fătuca finuța si micuța din partea mea are 10 pe linie nu știu daca face fk..este de revenit te pup Andreea

hai cu o recenzie asa cum scrie la regulament......luni sunt cu treaba in Bistrita .....sa vad se merita sa incerc

 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Am vizitat această fată cu totate ca nu are recenzi foarte bune si doream sa o cunosc.

O fata micuta de statura cu un fund foarte frumos cu ochi dementiali si cu o atitudine mai rar să întâlnești cu finete si foarte deschisă !

150/250 doua runde.

On normal foarte usor executat interesant pot spune si cu sarutari pe corp fara fk .

Mormal protejat cu inplicare din partea ei .

O fata super ok mie unul m-ia placut .

De vizitat !

Spor la ciocane 

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 20 ore, calatoru42 a spus:

Am vizitat această fată cu totate ca nu are recenzi foarte bune si doream sa o cunosc.

O fata micuta de statura cu un fund foarte frumos cu ochi dementiali si cu o atitudine mai rar să întâlnești cu finete si foarte deschisă !

150/250 doua runde.

On normal foarte usor executat interesant pot spune si cu sarutari pe corp fara fk .

Mormal protejat cu inplicare din partea ei .

O fata super ok mie unul m-ia placut .

De vizitat !

Spor la ciocane 

Multumesc frumos☺!!te pup si sa ai o zi frumos😚

Link spre comentariu
  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

Astazi am vizitat-o si eu pe aceasta scumpete de fata. Dupa mai multe incercari, in care, din varii motive, nu am reusit sa ajung la ea, astazi am reusit sa programam o intalnire.

Fata este cea din poze, micuta si draguta. Privirea ei este dementiala, care te topeste instant.

Locatia este ok, foarte curata, la fel ca si "gazda".

Am optat pentru o ora, in care am beneficiat de sex oral, masaj si sex normal( accepta orice pozitii, nu comenteaza). 10 pe linie la toate capitolele.

Ca si girlfriend experience, este foarte povestitoare, iar eu m-am simtit excelent, parca as fi petrecut o ora cu o prietena pe care o cunosc de o viata.

Va recomand sa o vizitati!

Spor la "marcat"!

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, iannis19 a spus:

Astazi am vizitat-o si eu pe aceasta scumpete de fata. Dupa mai multe incercari, in care, din varii motive, nu am reusit sa ajung la ea, astazi am reusit sa programam o intalnire.

Fata este cea din poze, micuta si draguta. Privirea ei este dementiala, care te topeste instant.

Locatia este ok, foarte curata, la fel ca si "gazda".

Am optat pentru o ora, in care am beneficiat de sex oral, masaj si sex normal( accepta orice pozitii, nu comenteaza). 10 pe linie la toate capitolele.

Ca si girlfriend experience, este foarte povestitoare, iar eu m-am simtit excelent, parca as fi petrecut o ora cu o prietena pe care o cunosc de o viata.

Va recomand sa o vizitati!

Spor la "marcat"!

Heii🤗🤗!Multumesc frumos..te pup si sarbatori cu bine😍

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

După mai multe vizite la Sara am cunoscut-o pe Andreea și am decis sa o vizitez când revine. Azi am fost. Apartamentul cunoscut, curat, prosoape, dus, totul impecabil. Andreea e o bomboana de fata. De la primele vorbe te face sa te relaxezi maxim. Calma, liniștită, simpatica. Am stat la final la povesti de parcă de știam de o viață. Acțiunea, ON bestial. Printre cele mai bune primite de mine. Apoi am întors favoarea. Sper că nu m-am făcut de râs. NP două poziții, și gata.  A, era a uit. Are fata asta niste ochi frumoși și o privire... 

Cadou meritat. E o fata de nota 11. Categoric voi reveni.

Alexandra, mulțumesc pentru tot. Ne mai vedem. 😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...