Sari la conținut

❤ I s a - 0732538371 ❤


Postări Recomandate

Acum 1 minut, isabela_isa a spus:

buna dragii mei , am plecat ,  ma bucur ca m-ati primit in orasul vostru frumos , va pup si sarbatori fericite ❤️😘

Drum bun si Sarbatori fericite! 

Sa revii repede, ca poate ne-om potrivi si noi odata s-odata de-o programare🙂

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 3 ore, isabela_isa a spus:

buna dragii mei , am plecat ,  ma bucur ca m-ati primit in orasul vostru frumos , va pup si sarbatori fericite ❤️😘

Buna Isa

Cred ca ai uitat ceva , cu buna sau rea vointa. 

Programat de ieri intalnire.

La mesajul de confirmare, azi , nu s-a mai trimis.

Telefon inchis. 
 

Sarbatori fericite !

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 1 oră, elcerebel a spus:

Buna Isa

Cred ca ai uitat ceva , cu buna sau rea vointa. 

Programat de ieri intalnire.

La mesajul de confirmare, azi , nu s-a mai trimis.

Telefon inchis. 
 

Sarbatori fericite !

Buna , in principiu nu trebuia sa plec azi , trebuia maine , dar a intervenit o problema grava si am fugit m’ai devreme , scuze n am putut sa trimit mesaj deoarece mi à fost frica sa nu te deranjez sa fi cu cineva .. , nu a fost cu rea vointa, te pup si ma revansez data viitoare 😘te pup si sarbatori fericite 

Link spre comentariu
Acum 28 minute, isabela_isa a spus:

Buna , in principiu nu trebuia sa plec azi , trebuia maine , dar a intervenit o problema grava si am fugit m’ai devreme , scuze n am putut sa trimit mesaj deoarece mi à fost frica sa nu te deranjez sa fi cu cineva .. , nu a fost cu rea vointa, te pup si ma revansez data viitoare 😘te pup si sarbatori fericite 

Multumesc pentru raspuns. Te astept sa revii in TM 😘 Cat mai curand 🤗 Sarbatori fericite ! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am făcut o vizita anu trecut la domnișoara și vin și cu o recenzie. 

Foarte amabila de când am intrat  ma așteptat in sutien și chiloți si tocuri am fumat o Țigara după am mers in camera unde ma întrebat cum vreau oralu cu prezervativ sau fără am am ales cu prezervativ ca a zis ca o poate bagă mai mult in gura in timp ce ma sugea eu ma jucam cu păsărica ei care arată foarte bn. După i-am zis sa vina pe mine da cu spatele sa ii admir fundu ăla superb se mișcă bn nu ma prea pricep la povestit da a fost super Ok.

astept sa ii mai fac o vizita și sa ne facem de cap mai mult și sa încercam chesti interesant dacă vrea

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 27 minute, paul ppp a spus:

Am făcut o vizita anu trecut la domnișoara și vin și cu o recenzie. 

Foarte amabila de când am intrat  ma așteptat in sutien și chiloți si tocuri am fumat o Țigara după am mers in camera unde ma întrebat cum vreau oralu cu prezervativ sau fără am am ales cu prezervativ ca a zis ca o poate bagă mai mult in gura in timp ce ma sugea eu ma jucam cu păsărica ei care arată foarte bn. După i-am zis sa vina pe mine da cu spatele sa ii admir fundu ăla superb se mișcă bn nu ma prea pricep la povestit da a fost super Ok.

astept sa ii mai fac o vizita și sa ne facem de cap mai mult și sa încercam chesti interesant dacă vrea

multumesc pt recenzie , te pup și te m ai aștept ❤️😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizitat-o pe Isabela în urmă cu ceva timp și am rămas dator cu o recenzie.

Programările se fac cu ușurință, domnișoara fiind destul de flexibilă. Răspunde foarte repede la mesaje.

Odată ajuns la adresa, am primit primit toate indicațiile necesare pentru a ajunge la ea. 
Locația este discretă si destul de centrală.

Primul lucru pe care îl veți remarca când o veți întâlni, este faptul că pozele nu ii fac dreptate, ca mai apoi să fiți copleșiți de primirea călduroasă.
Domnișoara este o gazdă foarte bună, se adaptează în funcție de persoană și se dă peste cap să te acomodezi/simți bine.
Atitudinea ei pro client o urmează și în dormitor.

Locația este ok, corespunzătoare pentru astfel de activități. Odată ajunși în camera unde se desfășoară acțiunea oricum nu veți mai ști unde vă aflați.

Despre Isabela nu vă spun mai multe, trebuie să o descoperiți singuri.
Dacă vă purtați frumos cu ea sunt sigur că veți avea o întâlnire reușită și o amintire pentru restul vieții.

P.S. A trebuit să o vizitez de cel puțin 2-3 ori să mă conving că e reală și că o astfel de femeie poate exista dincolo de imaginația minții umane.

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 10 ore, broscoaie a spus:

Am vizitat-o pe Isabela în urmă cu ceva timp și am rămas dator cu o recenzie.

Programările se fac cu ușurință, domnișoara fiind destul de flexibilă. Răspunde foarte repede la mesaje.

Odată ajuns la adresa, am primit primit toate indicațiile necesare pentru a ajunge la ea. 
Locația este discretă si destul de centrală.

Primul lucru pe care îl veți remarca când o veți întâlni, este faptul că pozele nu ii fac dreptate, ca mai apoi să fiți copleșiți de primirea călduroasă.
Domnișoara este o gazdă foarte bună, se adaptează în funcție de persoană și se dă peste cap să te acomodezi/simți bine.
Atitudinea ei pro client o urmează și în dormitor.

Locația este ok, corespunzătoare pentru astfel de activități. Odată ajunși în camera unde se desfășoară acțiunea oricum nu veți mai ști unde vă aflați.

Despre Isabela nu vă spun mai multe, trebuie să o descoperiți singuri.
Dacă vă purtați frumos cu ea sunt sigur că veți avea o întâlnire reușită și o amintire pentru restul vieții.

P.S. A trebuit să o vizitez de cel puțin 2-3 ori să mă conving că e reală și că o astfel de femeie poate exista dincolo de imaginația minții umane.

îți multumesc frumos pentru recenzie , te m ai aștept cu drag ❤️😘❤️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...