Sari la conținut

❤ I s a - 0732538371 ❤


Postări Recomandate

Vizitator Mariosss
Reputație: 0

Pentru cei care viseaza sa futa o bomba sexy, care se raspandeste prin mall-uri si cluburi, acum are ocazia 😬.

La capitolul aspect e 10+! 

Actiunea mai mediocra: ON 8(simplu fara artificii) si NP 8.5. Daca ar fi ca si Larisa, Loredana sau altele care te fute bine, tipa asta ar fi campioana.... Dar nu poate fi totul perfect 😉

Imi place ca respecta programariile si nu e banda rulanta, umpic exclusivist. 

Pretul e maricel, dar mai bine scump si bun decat ieftin si prost. Mergi mai rar dar futi ceva klumea!  Bafta

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 17 minute, Mariosss a spus:

Pentru cei care viseaza sa futa o bomba sexy, care se raspandeste prin mall-uri si cluburi, acum are ocazia 😬.

La capitolul aspect e 10+! 

Actiunea mai mediocra: ON 8(simplu fara artificii) si NP 8.5. Daca ar fi ca si Larisa, Loredana sau altele care te fute bine, tipa asta ar fi campioana.... Dar nu poate fi totul perfect 😉

Imi place ca respecta programariile si nu e banda rulanta, umpic exclusivist. 

Pretul e maricel, dar mai bine scump si bun decat ieftin si prost. Mergi mai rar dar futi ceva klumea!  Bafta

multumesc 😘 nu poate fi perfect pentru toată lumea ❤️ dar încercam 😘 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Este ok fata nimica de reprosat frumoasa atitudine ok ce mi so parut mie este pe repede înainte dar poate ma înșel eu sau asa mi so parut mie am stat o ora si ce nu mio placut la ea ca după primul nr nu so dus la baie la dus si cind am coborât deja era altul în fața scări cum am ieșit  eu o si urcat domnul .Ma intreb cind o mai avut timp să facă dus 

Fața ai ok frumoasa buna dar mai trebuie sa lucreze la partea asta cu dusul sau sa isi lase mai mult timp intre  clienti  ,este doar parerea mea 

O zi faina 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
La 11.05.2021 la 14:03, Alurel1979 a spus:

Este ok fata nimica de reprosat frumoasa atitudine ok ce mi so parut mie este pe repede înainte dar poate ma înșel eu sau asa mi so parut mie am stat o ora si ce nu mio placut la ea ca după primul nr nu so dus la baie la dus si cind am coborât deja era altul în fața scări cum am ieșit  eu o si urcat domnul .Ma intreb cind o mai avut timp să facă dus 

Fața ai ok frumoasa buna dar mai trebuie sa lucreze la partea asta cu dusul sau sa isi lase mai mult timp intre  clienti  ,este doar parerea mea 

O zi faina 

Da (Mitica79) oare câte conturi îți mai faci , nu te ai saturat sa iei ban la toate ? 😂 foarte tarziu mi-am dat seama cine ești 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 38 minute, isabela_isa a spus:

de ce as face dus intre numere , tot pentru tine , atat timp cat fac dus inainte si dupa client , si imi las 15 -20 de minute intre clienti, cine ma cunoaste stie lucrul acesta,  dar iti multumesc oricum pentru recenzie , daca chiar ai fost la mine , eu te m ai astept cu drag si data viitoare . 

ps: multumesc ca ai pierdut din timpul tau pretios sa iti faci cont azi 😘🥰

Atunci noi de ce mergem sa ne spălăm la pula după primul numar ar trebui să nu mai mergem nici noi 

Si eu nu am vazut ca iti lasi timp liber de 20 de minute cum am ajuns la scara domnu o si urcat după mine în fine nu conteaza asta eu doar mi-am spus parerea mea nu ți-am spus că serviciile nu sunt ok doar ca trebuie să te speli si tu intre numere eu unul asa consider dar daca tu zici ca nu este nevoie 

Poate ai dreptate 

Baftă 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am vizitat si eu tipa zilele trecute.
Reala 100%, sociabila. Arata bine, exact ca in foto.
A fost o vizita scurta si rapida.
Pe scurt m-am simtit bine si a meritat 200lei/fin. Restul detaliilor deja s-au mai scris si sunt exact cum au descris colegii.
Te sarut Isa si te mai astept sa revii la noi in oras!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
La 11.05.2021 la 16:02, Alurel1979 a spus:

Atunci noi de ce mergem sa ne spălăm la pula după primul numar ar trebui să nu mai mergem nici noi 

Si eu nu am vazut ca iti lasi timp liber de 20 de minute cum am ajuns la scara domnu o si urcat după mine în fine nu conteaza asta eu doar mi-am spus parerea mea nu ți-am spus că serviciile nu sunt ok doar ca trebuie să te speli si tu intre numere eu unul asa consider dar daca tu zici ca nu este nevoie 

Poate ai dreptate 

Baftă 

daca te deranja cu adevarat trebuia sa imi spui atunci, Dar normal ca nu ai fost la mine , nici prima oară și nici acum , Ai mai comentat aceeași chestie , de pe alt cont și acum ceva timp , acelasi scris ai😂 , îți faci cont cu 2 ore înainte sa îmi comentezi mie , Scrie ca ești din cluj dar tu comentezi și fetelor din Arad 😂 din prima zi de când ți ai făcut contul ai lăsat 10 recenzii 2 bune (ca sa nu bată la ochii ) și restu proaste , 😂 te -am prins debea acum 

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, isabela_isa said:

de ce as face dus intre numere , tot pentru tine  ~

Scuze că mă bag aiurea'n seamă (așa fac eu...), voiam să-ți zic doar ca idee... Să știi că dă destul de prost ce ai scris. Mai bine nu ziceai nimic. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 1 oră, Futac_best a spus:

Am vizitat si eu tipa zilele trecute.
Reala 100%, sociabila. Arata bine, exact ca in foto.
A fost o vizita scurta si rapida.
Pe scurt m-am simtit bine si a meritat 200lei/fin. Restul detaliilor deja s-au mai scris si sunt exact cum au descris colegii.
Te sarut Isa si te mai astept sa revii la noi in oras!

250  am  .dar multumesc si te m ai aștept cu drag 😘

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
La 11.05.2021 la 16:31, Cozonac7 a spus:

Scuze că mă bag aiurea'n seamă (așa fac eu...), voiam să-ți zic doar ca idee... Să știi că dă destul de prost ce ai scris. Mai bine nu ziceai nimic. 

te scuz , 

asta ca idee  😂

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 ore, isabela_isa a spus:

daca te deranja cu adevarat trebuia sa imi spui atunci, si faceam baie de 3 ori atat timp cat miros a creme si a parfum nu consider ca trebuie sa fac de 10 ori baie intr-o ora , dar cum ai m ai spus e strict parerea ta , si app , in bloc cu mine m ai am colege nu aveai de unde sa sti daca urca la mine sau la alta  te pup 🥰

Eu cumva sunt impacat dupa ultimele discutii pe aici... am primit exact informatii esentiale si de folos... si nu ma iau dupa ce spune unu si altul, ma iau strict dupa ce zici tu ... pana acum aveam oarecum ganduri ca o sa vin si pe la tine vreodata ... cand imi fac curaj ... ca ma inhiba deobicei fetele tunate, bune de tot etc. ... asta era un motiv pe care puteam sa il rezolv... dar afirmatia de dus intre reprize sau cel putin o trecere pe la o reimprospatare pe la dus care nu ii vezi rostul ma face sa afirm ca eu clar nu o sa vreau sa trec pe la tine. Fete de 250 ron pe ora trec pe la dus intre reprize, am avut chiar si la 200 ron pe ora care au grija la aspectul asta ... la 400 ron pe ora nu e de ajuns sa arati bine ... si pretul mai ridicat nu e o problema pentru multi daca este ce trebuie ...te cred pe cuvant ca mirosi bine, te dai cu creme etc. dar nu asta e solutia ... in general nici dus cred ca nu facem doar cand mirosim, il facem si preventiv, regulat ...

In rest iti doresc succes ...

S-auzim de bine!

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Vizitat acuma 2-3 luni , nu are rost sa discut despre cum arata. 
Pt mine a fost o experienta reusita , am optat pt 1 finalizare (recomand pt cei care nu merg pt ca nu face "dusul dintre reprize")

Foarte prietenoasa stie cum sa se comporte cu tine mai ales ca m-am inhibat direct cum am intrat pe usa de nu mai stiam de ce am mers acolo.

De recomandat : Da

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...