Sari la conținut

❤ I s a - 0732538371 ❤


Postări Recomandate

  • Oras:galati
  • Oras:galati

Salutare dragi furăcioșii! 
 

Revin cu o scurta recenzie , fiind in trecere prin Timișoara , văzut anunțul acestei domnișoare superbe nu am stat deloc pe gânduri ai am planificat totul , fata exact cum au spus și colegii noștri care au lăsat recenzii , fata una foarte drăguța forme superbe . Nu știu ce sa scriu mai mult ca sunt foarte obosit așa ca trec la note .... 

Fata 9

On 9 

GFE 9 

NP 9 

 

Timp petrecut 2h 

De revenit? Da cu mare plăcere ! 
 

Succes tuturor 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 9 ore, mirceadoru a spus:

Salutare dragi furăcioșii! 
 

Revin cu o scurta recenzie , fiind in trecere prin Timișoara , văzut anunțul acestei domnișoare superbe nu am stat deloc pe gânduri ai am planificat totul , fata exact cum au spus și colegii noștri care au lăsat recenzii , fata una foarte drăguța forme superbe . Nu știu ce sa scriu mai mult ca sunt foarte obosit așa ca trec la note .... 

Fata 9

On 9 

GFE 9 

NP 9 

 

Timp petrecut 2h 

De revenit? Da cu mare plăcere ! 
 

Succes tuturor 

multumesc frumos 🍷❤️  

Link spre comentariu
2 minutes ago, isabela_isa said:

grabeste te , sambata plec , pana cresti mare , eu nu o sa m’ai fiu 🥺

pentru cei interesati, cresterea se poate accelera cu hormoni

pentru detalii puteti lua legatura cu mama lui Fat-Frumos din lacrima

potrivit studiului: "...Făt-Frumos din lacrimă, căci aşa îl numise mama sa, Creştea într-o lună cât alţii într-un an"

asta inseamna ca viteza lui de crestera era de 12 ori mai mare decat la "altii" :)

asta inseamna pt jocrep1 ca pana sambata poti creste cu inca 24 zile

sper sa iti fie suficient, pentru obiectivul dorit :)

 

sursa studiu: http://cartiletinerilor.com/fat-frumos-din-lacrima-mihai-eminescu/

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 minute, alarma a spus:

pentru cei interesati, cresterea se poate accelera cu hormoni

pentru detalii puteti lua legatura cu mama lui Fat-Frumos din lacrima

potrivit studiului: "...Făt-Frumos din lacrimă, căci aşa îl numise mama sa, Creştea într-o lună cât alţii într-un an"

asta inseamna ca viteza lui de crestera era de 12 ori mai mare decat la "altii" :)

asta inseamna pt jocrep1 ca pana sambata poti creste cu inca 24 zile

sper sa iti fie suficient, pentru obiectivul dorit :)

 

sursa studiu: http://cartiletinerilor.com/fat-frumos-din-lacrima-mihai-eminescu/

Mersi de pont ... dar ca ani sunt destul de mare ... mare ca si curaj am nevoie. E ceva de genu: baa, fata asta nu e de nasul meu. Trebuiea sa imi fac curaj sa merg, si cum nu primeste in stare de ebrietate mai imi vad de ale mele. Am mai fost pe ici colo la cate una bomba ca ea dar cand eram in dispozitia buna si ma simteam in stare sa nu ma tai. Sunt un om normal pana la urma, fiecare cu ale lui.

S-auzim de bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
17 minutes ago, isabela_isa said:

dragii mei in seara asta voi pleca , Sunt disponibila de la 14:00 pana la 21 :00 ❤️😘 va pup și va aștept sa ne luam rămas bun dar nu pentru totdeauna 🤪🥳😛😛

Aseară... după ce-am trecut prin fața casei tale... Chiar mă gândeam când ajung prin Arad. Dacă tot nu am ajuns la tine cât timp ai stat în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi, poate ne-om cunoaște la vecini :) 

Un weekend frumos Isa! 😜

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.
Acum 3 minute, Cozonac7 a spus:

Aseară... după ce-am trecut prin fața casei tale... Chiar mă gândeam când ajung prin Arad. Dacă tot nu am ajuns la tine cât timp ai stat în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi, poate ne-om cunoaște la vecini :)

Un weekend frumos Isa! 😜

hmm dacă tot ai trecut trebuia sa dai un semn îți trimiteam o sărutare de la geam 😂 , te aștept cu drag sa ne cunoaștem 😘

Link spre comentariu
Acum 21 minute, Cozonac7 a spus:

Aseară... după ce-am trecut prin fața casei tale... Chiar mă gândeam când ajung prin Arad. Dacă tot nu am ajuns la tine cât timp ai stat în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi, poate ne-om cunoaște la vecini :)

Un weekend frumos Isa! 😜

Hm parca ziceai ca nu îți plac astea bomba🤔😀

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
1 hour ago, isabela_isa said:

hmm dacă tot ai trecut trebuia sa dai un semn îți trimiteam o sărutare de la geam 😂 , te aștept cu drag sa ne cunoaștem 😘

Am văzut lumină... Dar cum nu știam exact la care geam să fluier, mi-a fost teamă că poate-mi aruncă cineva cu ceva'n cap 🤕 chiar și cu prosop umed... 😜

45 minutes ago, costy7 said:

Hm parca ziceai ca nu îți plac astea bomba🤔😀

Făceam o detonare 😆

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, costy7 a spus:

Hm parca ziceai ca nu îți plac astea bomba🤔😀

Nu mai stiu daca @Cozonac7 a zis ca nu ii plac astea bomba dar si eu am zis ca sunt undeva prin zona in care le mai evit 😂😂 ... dar nu pentru ca nu imi plac 😂 ... ci pentru ca daca nu sunt pregatit bine imi dau shut-down cu imginea care o am in fața... 😂😂 Cui dracu' nu ii plac astea ...?

S-auzim de bine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...