Sari la conținut

❤ I s a - 0732538371 ❤


Postări Recomandate

Vizitator akephalos2016
Reputație: 0

Din nefericire astăzi nu mai sunt disponibil, am zis să anunț că am văzut că e la moda :P.

 

 

Ti-am dat like dar nu puteam sa nu scriu si un cuvant ... ba man, esti mortal!!! Rad de doua minute continuu ... cea mai tare replica din ultima vreme ... ai respectele mele  :hihat  :hihat  :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Pana când mai stai în tm?

buna , vineri aveam in plan sa plec la cluj dar a intervenit ceva si sunt indécisa . vroiam sa vizitez si clujul inainte de a pleca acasa pentru sarbatori , dar nu prea imi place mie sa umblu din oras in oras , nu pot sa dau un raspuns concret deocamdata, pana atunci va astept cu progamari , voi anunta aici pe forum plecarea mea , va pup o seara buna 😘👅😘🥰

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutare !

 

Mi-am facut si eu curaj sa o vizitez pe Isa si urcand scarile catre apartamentul ei aveam putine emotii nestiind ce o sa ma astepte dupa usa dar am fost placut surprins sa constat ca Isa este cea din poze doar ca mai frumoasa  :inlovee

Am fost primit cu caldura ca si cum ne cunoasteam deja si ne-am asezat la masa unde am avut de ales intre cateva feluri de suc si apa. Am stat destul de mult la povesti deoarece Isa este foarte prietenoasa si gasesti usor subiecte de discutie.

Intr-un final am trecut in camera alaturata unde Isa are niste miscare de felina care mi-au ridicat tensiunea in instalatie pana sa apuc sa imi dau jos hainele  :innocent , a urmat preludiul cu sarutari, imbratisari si un oral destul de adanc dupa care am montat cauciucul si am schimbat cateva pozitii unde am avut parte de niste privelisti senzationale cu sanii minunati ai Isei si fundul demential atasat la o talie de viespe care combinat cu gemete senzuale m-au facut sa finalizez destul de repede dar data viitoare voi incerca sa fiu mai concentrat  :sweatingbullets:

Ca si concluzie nu voi acorda note pentru ca mie mi-a placut foarte mult si poate voi fi subiectiv dar o recomand fara nici o ezitare  :gifs_ojos

Te pup Isa  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Salutare !

 

Mi-am facut si eu curaj sa o vizitez pe Isa si urcand scarile catre apartamentul ei aveam putine emotii nestiind ce o sa ma astepte dupa usa dar am fost placut surprins sa constat ca Isa este cea din poze doar ca mai frumoasa :inlovee

Am fost primit cu caldura ca si cum ne cunoasteam deja si ne-am asezat la masa unde am avut de ales intre cateva feluri de suc si apa. Am stat destul de mult la povesti deoarece Isa este foarte prietenoasa si gasesti usor subiecte de discutie.

Intr-un final am trecut in camera alaturata unde Isa are niste miscare de felina care mi-au ridicat tensiunea in instalatie pana sa apuc sa imi dau jos hainele :innocent , a urmat preludiul cu sarutari, imbratisari si un oral destul de adanc dupa care am montat cauciucul si am schimbat cateva pozitii unde am avut parte de niste privelisti senzationale cu sanii minunati ai Isei si fundul demential atasat la o talie de viespe care combinat cu gemete senzuale m-au facut sa finalizez destul de repede dar data viitoare voi incerca sa fiu mai concentrat :sweatingbullets:

Ca si concluzie nu voi acorda note pentru ca mie mi-a placut foarte mult si poate voi fi subiectiv dar o recomand fara nici o ezitare :gifs_ojos

Te pup Isa :kiss3

multumesc pt recenzie â¤ï¸â¤ï¸ðŸ˜te pup

Link spre comentariu

Cum ma pune cum nu ma pune frasu, tot zic ca ma mai potolesc si eu da pula frate, cand iti place pasarica ca la matz parizeru e mai greu :))

Sunat superba domnisoara, facut programare, ajuns all good.

In primul si primul rand pozele sunt 100% reale, arata fata asta intr-un mare fel. Sani,fund, craci, abdomen, buze, frumoasa la fata...de pula mea ca o scoala si la omu mort. Intradevar are tatuaje dar sunt editate in poze din motive lesne de inteles. Dar arata 100% exact ca in poze (mi-a aratat ea pozele needitate la ea pe tel).

Am ajuns, stat la o tigara la o caterinca, inmanat banii pt o finalizare (250) si trecut in dormitor (am facut dus acasa inainte sa vin, ea ma poftise sa fac dus).

Imbracata in niste chilotei sexy negrii, ajunsi in dormitor fata mea direct s-a pus caprita in pat si m-a luat in primire cu frumosul ei posterior. Stie fata sa fie lasciva, sa te incite. Si apai dai cu sarutat fundul ala perfect, lins, muscat, foarte fain. Am intors-o pe spate sa o ling pe sani sa o sarut pe gat. Ea ma strange de gat, ma prinde de ceafa si ma trage spre ea sa ii simt respiratia, asta in timp ce deja cu o mana il scosese pe al mic si il freca sa il bage in forma.

Montam prezervativul, am cerut eu OP, ma pun eu pe spate si incepe Isa cu buzele ei carnoase um blowjob slow si adanc la cererea mea. Mama mama ce fain se simt buzele alea pe madular. Si ma suge incet, se uita in ochii mei cu pofta in timp ce vad cum imi dispare si reapare madularul intre buzele ei.

Incepem un lady on top, se uita in ochii mei in timp ce se impinge finut dar cu pofta in scula mea. Nu rezist si imi ingrop capul intre sanii ei frumosi in timp ce pompez in pasarica aia dulce.

Trecem la misionar, poarta tocuri, ii ridic picioarele in V si ii ling picioarele fine in timp ce pompez in ea. Ma imping tot mai adanc o sarut pe sani, o sarut pe gat, ii simt respiratie. Ma tine de maine si se uita la mine cum o devorez din priviri. Cred ca i-a placut si ei putin, se vedea pe mine ca sunt in delir cu ea si savurez fiecare secunda :)) ne am si sarutat putin pe buze, nu a opus rezistenta sau sa traga capu,a fost suficient pentru mine sa ma tina infipt puternic in ea. Foarte frumos.

Trecut la doggy, talia aia de viespe, fundul ala mortal. Am dat doggy cand am dat, vroiam sa finalizez in LoT dar an zis sa mai bagam niste misionar ca era prea faina privelistea. Evident nu an mai putut si am ejaculat puternic in misionar adanc in ea. D E L I C I O S.

A meritat fiecare leu, nu regret nici o secunda ca am dat un ban in plus dar m am simtit excelent.

Vrajeala asta cu "clickul" de care tot pomenesc anumite domnisoare aici e fix poveste. Se vede ca fata asta a lucrat dincolo, are educatie, o igiena imbecabila si un sex appeal de darama un bloc cu 10 etaje. M-a facut sa ma simt excelent si a fost cel putin pentru mine un futai pe cinste pe care sper sa il repet, de data asta o ora, pana nu dispare bunaciunea asta de la noi din oras.

Isa, sexul cu tine a fost cel mai frumos si satisfacator de pe anul asta cel putin!!

Asa cum ti-am mai zis si azi, sa iti dea Dumnezeu sanatate :)))) mi au tremurat genunchii si la 3 ore dupa ce am plecat de la tine. O oboseala di aia faina :)

Si nu am uitat de soric! :))))

 

Nota 10 de la baiatu!

 

PS: si sincer ma bucur ca are preturile care le are, i-am spus si ei. Mai trieaza si clientii, fata asta nu merita fututa de orice ghertoi cu 100 ron in buzunar.

Asa cum nu toti isi permit sa bea Remy Martin sau stiu e ce coniac mai scump, exista pentru aia si Unirea.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Cum ma pune cum nu ma pune frasu, tot zic ca ma mai potolesc si eu da pula frate, cand iti place pasarica ca la matz parizeru e mai greu :))

Sunat superba domnisoara, facut programare, ajuns all good.

In primul si primul rand pozele sunt 100% reale, arata fata asta intr-un mare fel. Sani,fund, craci, abdomen, buze, frumoasa la fata...de pula mea ca o scoala si la omu mort. Intradevar are tatuaje dar sunt editate in poze din motive lesne de inteles. Dar arata 100% exact ca in poze (mi-a aratat ea pozele needitate la ea pe tel).

Am ajuns, stat la o tigara la o caterinca, inmanat banii pt o finalizare (250) si trecut in dormitor (am facut dus acasa inainte sa vin, ea ma poftise sa fac dus).

Imbracata in niste chilotei sexy negrii, ajunsi in dormitor fata mea direct s-a pus caprita in pat si m-a luat in primire cu frumosul ei posterior. Stie fata sa fie lasciva, sa te incite. Si apai dai cu sarutat fundul ala perfect, lins, muscat, foarte fain. Am intors-o pe spate sa o ling pe sani sa o sarut pe gat. Ea ma strange de gat, ma prinde de ceafa si ma trage spre ea sa ii simt respiratia, asta in timp ce deja cu o mana il scosese pe al mic si il freca sa il bage in forma.

Montam prezervativul, am cerut eu OP, ma pun eu pe spate si incepe Isa cu buzele ei carnoase um blowjob slow si adanc la cererea mea. Mama mama ce fain se simt buzele alea pe madular. Si ma suge incet, se uita in ochii mei cu pofta in timp ce vad cum imi dispare si reapare madularul intre buzele ei.

Incepem un lady on top, se uita in ochii mei in timp ce se impinge finut dar cu pofta in scula mea. Nu rezist si imi ingrop capul intre sanii ei frumosi in timp ce pompez in pasarica aia dulce.

Trecem la misionar, poarta tocuri, ii ridic picioarele in V si ii ling picioarele fine in timp ce pompez in ea. Ma imping tot mai adanc o sarut pe sani, o sarut pe gat, ii simt respiratie. Ma tine de maine si se uita la mine cum o devorez din priviri. Cred ca i-a placut si ei putin, se vedea pe mine ca sunt in delir cu ea si savurez fiecare secunda :)) ne am si sarutat putin pe buze, nu a opus rezistenta sau sa traga capu,a fost suficient pentru mine sa ma tina infipt puternic in ea. Foarte frumos.

Trecut la doggy, talia aia de viespe, fundul ala mortal. Am dat doggy cand am dat, vroiam sa finalizez in LoT dar an zis sa mai bagam niste misionar ca era prea faina privelistea. Evident nu an mai putut si am ejaculat puternic in misionar adanc in ea. D E L I C I O S.

A meritat fiecare leu, nu regret nici o secunda ca am dat un ban in plus dar m am simtit excelent.

Vrajeala asta cu "clickul" de care tot pomenesc anumite domnisoare aici e fix poveste. Se vede ca fata asta a lucrat dincolo, are educatie, o igiena imbecabila si un sex appeal de darama un bloc cu 10 etaje. M-a facut sa ma simt excelent si a fost cel putin pentru mine un futai pe cinste pe care sper sa il repet, de data asta o ora, pana nu dispare bunaciunea asta de la noi din oras.

Isa, sexul cu tine a fost cel mai frumos si satisfacator de pe anul asta cel putin!!

Asa cum ti-am mai zis si azi, sa iti dea Dumnezeu sanatate :)))) mi au tremurat genunchii si la 3 ore dupa ce am plecat de la tine. O oboseala di aia faina :)

Si nu am uitat de soric! :))))

 

Nota 10 de la baiatu!

 

PS: si sincer ma bucur ca are preturile care le are, i-am spus si ei. Mai trieaza si clientii, fata asta nu merita fututa de orice ghertoi cu 100 ron in buzunar.

Asa cum nu toti isi permit sa bea Remy Martin sau stiu e ce coniac mai scump, exista pentru aia si Unirea.

M-ai făcut sa rad iar .. ești criminal 😂😂 îți multumesc pentru recenzie și ma bucur ca te-am cunoscut 😘â¤ï¸ pup

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...