Sari la conținut

Ana 22 - 0726626930


thedevyl

Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Vizitat Ana ieri, o fata extraordinara, locatie 10 curat miros plăcut ea ca fizic 10 pentru cine ii place un fizic mai corpolent, sani mari frumosi, fund bombat, inceput cu un oral 10, dupa ea peste mine, se misca bine, caprita, etc per total fata merita toti banii si se misca extraordinar cat si comunicare o are extraordinar de buna per client!!!! 

Spor la treaba baieti

  • Like 2
Link spre comentariu

Bifat din nou pe domnișoară ana, cam aceeași recenzie pe care am făcut-o și data trecuta, confirm tot ce spune fratele ionutof2, după părerea mea chiar fata de toamna cu câteva kg în minus, bine asa cum mai spus și spune și ionut e pentru cei care prefera fetele un pic mai plinuțe, de fiecare data când am fost la ea am găsit-o abia ieșită de la dus un mare +++, în rest dacă știi sa te porți cu ea ai impresia ca ești cu amanta, eu unul sigur o voi vizita de fiecare data când am ocazia, a și încă un plus mai mare ca data trecuta când avea colega NU TE DERANJEAZĂ NIMENI, bine nici când avea colega nu te deranja....

Ca și preț 100 fin, fără sa te simți grabit

Te pup, (parfum😂

  • Like 3
Link spre comentariu
Acum 13 minute, iancujianu85 a spus:

Bifat din nou pe domnișoară ana, cam aceeași recenzie pe care am făcut-o și data trecuta, confirm tot ce spune fratele ionutof2, după părerea mea chiar fata de toamna cu câteva kg în minus, bine asa cum mai spus și spune și ionut e pentru cei care prefera fetele un pic mai plinuțe, de fiecare data când am fost la ea am găsit-o abia ieșită de la dus un mare +++, în rest dacă știi sa te porți cu ea ai impresia ca ești cu amanta, eu unul sigur o voi vizita de fiecare data când am ocazia, a și încă un plus mai mare ca data trecuta când avea colega NU TE DERANJEAZĂ NIMENI, bine nici când avea colega nu te deranja....

Ca și preț 100 fin, fără sa te simți grabit

Te pup, (parfum😂

Mulțumesc frumos pupicii 🤗🤗🤗😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, ionutof2 a spus:

Vizitat Ana ieri, o fata extraordinara, locatie 10 curat miros plăcut ea ca fizic 10 pentru cine ii place un fizic mai corpolent, sani mari frumosi, fund bombat, inceput cu un oral 10, dupa ea peste mine, se misca bine, caprita, etc per total fata merita toti banii si se misca extraordinar cat si comunicare o are extraordinar de buna per client!!!! 

Spor la treaba baieti

Mulțumesc frumos pupicii 🤗🤗🤗😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău

În urma vizitei la Ana vă pot spune că locația este ok, curat, cum trebuie să fie , răcoros, fiind la parter. 

Atitudinea nota 10 

Igienă nota 10 

On nota 7 

NP 5 ( foarte strâmtă) 

De revenit? Eu cu siguranță nu pentru că nu e pe calibrul meu. 

Spor la ciocănit. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 7 minute, xz2010 a spus:

În urma vizitei la Ana vă pot spune că locația este ok, curat, cum trebuie să fie , răcoros, fiind la parter. 

Atitudinea nota 10 

Igienă nota 10 

On nota 7 

NP 5 ( foarte strâmtă) 

De revenit? Eu cu siguranță nu pentru că nu e pe calibrul meu. 

Spor la ciocănit. 

Mulțumesc frumos te pup 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...