Sari la conținut

♥️ANDREEA BBY♥️0755199370📞


andreeaivan

Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🥰🥰 Buna , frumoșilor 🥰🥰

O sa ajung in Arad zilele astea , ce ziceti , va bagati la o vizita acasa la mine ? 😌😌

M-am hotărât impreuna cu colega mea Elena , sa va facem o vizita de cateva zile , sa ne cunoastem si sa petrecem cateva momente frumoase impreuna 💜💜 ( o sa mai mergem si in alte orașe , facem un tur al României ) 😂♥ï¸

â—ï¸ O sa anunt aici locatia si programul de îndată ce ne instalamâ—ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜

â™¥ï¸ Despre mine , in cateva cuvinte , sunt foarte vorbăreață 😂, imi place sexul 😠( chiar daca nu scot sunete) 😂😂 nu grăbesc pe nimeni. ♥ï¸â£ï¸

â—ï¸ Abia astept sa ne vedem â—ï¸

💋💋💋 pupici 💋💋💋

0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£

Recenzii din Bucuresti

https://nimfomane.com/forum/topic/142368-0755199370-andreea/page-24

 

Recenzii din Brasov

https://nimfomane.com/forum/topic/142368-0755199370-andreea/page-24

 

Recenzii din Timisoara

https://nimfomane.com/forum/topic/167754-%EF%BF%BD-andreea-bby-%EF%BF%BD%EF%BF%BD/

 

â£ï¸â£ï¸â£ï¸ DISPONIBILÄ‚ â£ï¸â£ï¸â£ï¸

â—ï¸ 150-30 min / 250-1h. Cim 100 / ✅Cof 50. ✅

â™¥ï¸ Va astept cu drag sa ne vedem ♥ï¸ðŸ”ðŸ”

â—ï¸â—ï¸0755199370â—ï¸â—ï¸Andreea Bbyâ—ï¸â—ï¸

💋💋💋 PuPiiiiiiCi 💋 Preturile , 1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , iar anal fac in funCtie de marime si grosime , si este la fel 100 extra. 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🦠daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok ðŸ›. Dusul este obligatorie inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽🚰

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩ðŸ¼â€ðŸ’¼ , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba ðŸƒðŸ¼â€â™€ï¸ 👩â€â¤ï¸â€ðŸ‘¨

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora â° pana cand pot da mesaj inapoi !

â¤ï¸0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£ â¤ï¸

Daca nu poti ajunge la programare , da un mesaj si anunta-ma ! Sa nu ne incurcam !

‼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸â€¼ï¸

🥰😊 Va pup si va astept 😊🥰

(O sa revin si cu un set nou de poze)💋💋💋

post-306314-0-30905800-1604657838_thumb.jpeg

post-306314-0-12704900-1604657854_thumb.jpeg

post-306314-0-08344000-1604657884_thumb.jpeg

post-306314-0-01750000-1604657910_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ești bine venită😊

Avem nevoie de cât mai multe fete de genul prin zona, sper să-ți placa pe la noi și sa rămâi cu o părere buna, in așa fel încât sa revii prin zona cât mai des☺ï¸

Chiar mi-a plăcut ce am văzut si mi-aș dorii candva sa ajung sa trec și eu pe la tine sa ne cunoaștem😉😋

O zi frumoasa😙

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Ești bine venită😊

Avem nevoie de cât mai multe fete de genul prin zona, sper să-ți placa pe la noi și sa rămâi cu o părere buna, in așa fel încât sa revii prin zona cât mai des☺ï¸

Chiar mi-a plăcut ce am văzut si mi-aș dorii candva sa ajung sa trec și eu pe la tine sa ne cunoaștem😉😋

O zi frumoasa😙

 

Buna â˜ºï¸ Si eu sper la fel 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Bună, te așteaptăm cu drag.

 

Am tot urmărit topicul tău de pe TM, și abia aștept sa ne cunoaștem. :*

Duminica voi ajunge 😠si eu abia astept sa ne cunoastem 😘 din păcate primul topic de pe TM s-a sters atunci cand a fost picat site-ul si nu mai sunt toate recenziile de atunci ☺ï¸

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

O sa ajung 100% duminica â™¥ï¸ Pe whatsapp o sa raspund de duminica cand ajung in Arad 💋

O sa revin cu detalii despre locatie aici ♥ï¸

Va puuuup 💋💋💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

â—ï¸ Bunaaaaa 🥰

Am ajuns in Arad , si voi fi Disponibila de la 17:00 â™¥ï¸ Locatia mea este in Arad Plaza ♥ï¸

Ne vedem â™¥ï¸ Pupici 💋💋💋💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
 O brunețică dulcică, înăltuță și cu niște sâni superbi.

Un temperament calm; dacă n-ar deschide gurița și nu i s-ar auzi accentul din sud,

nici nu ți-ai da seama că nu e ardeleancă de-a noastră. Am stat 40 de minute, fără 

să fiu invitat vreodată să mă grabesc. N-o evitați!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Tocmai ce am iesit de la Colega Andreea. ce pot sa zic e ca nu este de ratat. Super frumoasa ,super placuta si vorba colegului de mai sus cu un temperament super calm si foarte vioaiesi da sanii aiii sunt superbi :) .actiunea a inceput cu un ON  frumusel (fara atentie la ingiile de ping pong ) dar placut in acelasi timp. apoi a trecut peste mine ca nu aveam cum sa ratez ocazia de a ma juca cu sanii aii superbi . partea distractiva a fost ca am si ras  ca amandoi suntem genul de Silenzio stampa dar pana la urma tot am reusit sa scot de la ea 2-3 sunete micute :D .foarte comunicativa ,am schimbat mai multe pozitii fara comentariu (doar unul singur dar de fapt a fost un compliment , cand mi-a zis sa o iau putin mai incet ca ii prea mare, moment in care a crescut inima in mine :D  PS: ms de compliment inca o data )  . finalizarea a fost top lucru pt care am si vrut sa merg la ea, sex intre sani cu finalizare. best off. per total super ok, merita pe deplin halatul de 150/30min care defapt a fost mai mult dar fara sa spuna absolut nimic.

notele las pe altii sa le dea . singurul minus care pe mine nu m-a deranjat foarte tare a fost ca inainte sa plec  zbera colega din cealalta camera " fata mai ai ? "  :laugh2  :laugh2  :laugh2 . 

in rest mai zic inca o data : este de neratat tinand cont ca mai sta doar pana joi apoi se muta pe Oradea . 

Spor la tras/impins  :bye

scuze pentru eventualele greseli dar scriu din masina in timp ce conduc :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

 

O brunețică dulcică, înăltuță și cu niște sâni superbi.

Un temperament calm; dacă n-ar deschide gurița și nu i s-ar auzi accentul din sud,

nici nu ți-ai da seama că nu e ardeleancă de-a noastră. Am stat 40 de minute, fără

să fiu invitat vreodată să mă grabesc. N-o evitați!

Pupici 😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Tocmai ce am iesit de la Colega Andreea. ce pot sa zic e ca nu este de ratat. Super frumoasa ,super placuta si vorba colegului de mai sus cu un temperament super calm si foarte vioaiesi da sanii aiii sunt superbi :) .actiunea a inceput cu un ON frumusel (fara atentie la ingiile de ping pong ) dar placut in acelasi timp. apoi a trecut peste mine ca nu aveam cum sa ratez ocazia de a ma juca cu sanii aii superbi . partea distractiva a fost ca am si ras ca amandoi suntem genul de Silenzio stampa dar pana la urma tot am reusit sa scot de la ea 2-3 sunete micute :D .foarte comunicativa ,am schimbat mai multe pozitii fara comentariu (doar unul singur dar de fapt a fost un compliment , cand mi-a zis sa o iau putin mai incet ca ii prea mare, moment in care a crescut inima in mine :D PS: ms de compliment inca o data ) . finalizarea a fost top lucru pt care am si vrut sa merg la ea, sex intre sani cu finalizare. best off. per total super ok, merita pe deplin halatul de 150/30min care defapt a fost mai mult dar fara sa spuna absolut nimic.

notele las pe altii sa le dea . singurul minus care pe mine nu m-a deranjat foarte tare a fost ca inainte sa plec zbera colega din cealalta camera " fata mai ai ? " :laugh2 :laugh2 :laugh2 .

in rest mai zic inca o data : este de neratat tinand cont ca mai sta doar pana joi apoi se muta pe Oradea .

Spor la tras/impins :bye

scuze pentru eventualele greseli dar scriu din masina in timp ce conduc :)

Te pupic si poate ne vedem si cu alta ocazie ! 🥰😘😘😘😘

Link spre comentariu

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Buna seara. Joi la ce ora inceoi activitatea?

Sexul intre sani si finalizarea intre sani este inclusa in pret daca raman o ora?

Eventual te sun maine pt mai multe detalii, acum e prea tarziu. O seara buna draga

Buna , da este inclus in pretul orei. 💋💋

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...