Sari la conținut

Maria te fute bine 0790630031


Postări Recomandate

Punctat azi la Maria

Locație centrala Calea Victoriei apartament curat baie cu tot ce trebuie, pat mare rezistent nu scârțâie nota 9

Fata o bruneta frumoasa dusa la solar cu sâni senzaționali cur bombat și pizda frumoasa și strâmtă. Nota 9, 5

Actiunes a debutat cu oarecare reținere din partea ei pe care am simțit o imediat ce a văzut obiectul muncii dar eu sunt învățat cu asta asa ca am început sa o încălzesc trecând direct în 69 și lingandu i pizda dulce și plăcut mirositoare pana am simțit o ca se uda. Ea sugea pula ajutând se și de mână pana când soldatul s a ridicat complet lingandu l în lung danfu i limbi pe cap și încercând să îl înghită lucru mai dificil când ai gura mica dar strădania a fost meritorie asa ca dau 8, 5

Trerecut în LOT ca să o las să conducă ostilitățile și să se înfigă cum vrea ea. La început și a băgat numai capul pulii l a frecat și pe măsură ce se relaxa a început să se înfigă și să o frece geamand și gâfâind pana gând am explodat căci sânii aceia superbi erau pe pieptul meu calzii și moi asa ca nu am rezistat prea mult. Repriza a doua a fost cu un oral scurt mai curajos ca prima data și pentru ca nu ii puteam ierta curul am pus o capra. Și aici am fost atent întări sa se înfigă ea și să dea cum ii convine pana s a lărgit am am început sa particip și eu sincronizadu ne mișcările și finalizând eu și după cum am simțit o pe pula cred ca și ea. Nota 10. Se fute bine

GFE 9, 5 vorbăreta și relaxată la început, tăcută și un pic crispat după ce a întrat în contact vizual și corporal cu stremeleagul apoi doar a gemut și a incnit.

Decartst 200 lei o ora fără graba fără telefoane

Revin recomand

  • Like 3
Link spre comentariu

Mai contează daca te fute bine 😊 ?

. Tu vorbești boss? Pe unde te am întâlnit numai fete frumoase erau

După tine și încă vre o doi băieți ma țin ca scaiul de coada câinelui și nu am luat plasa pana acum

ÃŽți aștept recenzia și dacă zici că e OK ma duc și eu

Link spre comentariu

Am cautat și eu căci dacă maestrul îl puparro se interesează înseamnă că a mirosit ceva bun. Este și Maria și Rebeca, au același număr și se vorbește de bine. Când te duci maestre pupparo sa i faci o testare și o recenzie?

. Ai dreptate frate e aceiași fata. Ar trebui unite topicurile.
Link spre comentariu
Vizitator flr9999
Reputație: 0

Nu cred ca e ea sper😅(asta arata nașpa 🤢)...mi-am făcut programare azi la ea (mi a trimis 2 poze pe whapp una era cu sânii și nu sunt ca cei din pozele pe care le-ai pus)

Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0

Nu cred ca e ea sper(asta arata nașpa )...mi-am făcut programare azi la ea (mi a trimis 2 poze pe whapp una era cu sânii și nu sunt ca cei din pozele pe care le-ai pus)

uite ce zice ...

 

Deci e colega cu oana si bianca?

 

 

Buna da sunt colega cu ele !!

Disponibila !!!

0790616735

 

 

 

Link spre comentariu

Am fost astăzi la domnișoară

Locație un apartament frumos deși mai vechi pe Calea Victoriei, ușor de ajuns locuri parcare.

Domnișoară o bruneta frumoasa de înălțime medie, nici grasa nici slaba, ai pe ce pune mana noy 9

M a așteptat în lenjerie sexi neagra care însă a căzut repede jos căci eram cam statut și după o scurta igienizare am trecut la acțiune

OP bine executat cu atenție la vecinătăți, lins înghițit dar dacă pun prez nu pot da mai mult de 8

Trecut în misionar apoi umeri craci, lateral LOT și capra unde am și finalizat. Se mișcă bine ii place să te fută. Nota 9,50. Totul cam 35 de minute, nu au sunat telefoane nu m a grăbit.

Halatul 100 lei. Voi reveni la o ora când voi avea timp. Recomand.

Link spre comentariu

Parerea mea ca o nota generala este de 6.5.

Voi mergeti sa va convingeti, dar... daca aveti optiuni mai sigure pe care le stiti cu recnezii corecte si bune, nu pierdeti banii si timpul.

Fiecare cu gusturile si preferintee lui.Eu poate sunt mai putin exigent ca tine si in mod cert am mai putina experienta,caci te-am intalnit pe multe topicuri cu recenzii foarte corecte.Fata insa este noua si daca este receptiva poate va invata ce sa faca.Cred insa ca ar trebui si invatata mai ales de catre cei cu experienta.Poate ar fi bine sa explici ce nu ti-a placut caci recenziile nu ne ajuta numai pe noi ca sa le alegem ci si pe ele ca sa invete.In definitiv orice meserie se invata.

Link spre comentariu

:no2  meseria se fura si in domeniul asta ori esti, ori... nu poti sa vi sa spui ca vrei sa inveti pe baniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mei.

Fata e oarecum binevoitoare, dar daca tu crezi ca experienta e problema...  e mai profund de atat.

Primul pas care trebuie sa il faca este sa se detaseze de colega.

Pasul doi, o locatie care sa permita o igiena mai buna, pt ea si partener. Chiar si o zona mai potrivita.

Sa invete sa suga pula!!!

Dupa mai vedem.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Parerea mea ca o nota generala este de 6.5.

Voi mergeti sa va convingeti, dar... daca aveti optiuni mai sigure pe care le stiti cu recnezii corecte si bune, nu pierdeti banii si timpul.

Oricum aproape singurele note pe care le dai sunt 6.5 😂
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...