Sari la conținut

Maria-0726638435 (colega Georgianei)💕


Postări Recomandate

Buna, numele meu este Maria ! Am 21 de ani, 56 kg și 1,70 înălțime . Sunt pentru prima data in București . Sunt colega Georgianei.

Sunt o persoana deschisă la provocări, comunicativa și cu bun simt .

Prețurile mele sunt următoarele:

30 min- 200 , 60 min -350 de lei , oralul îl fac și neprotejat in funcție de igiena și este extra 50 de lei.

Locația o am momentan pe Dinicu Golescu (in apropierea gării de nord )

 

Pentru mai multe detalii contactați-ma pe nr de telefon 0726638425 . Va aștept pentru a ne cunoaștem 💋 pupici !!

post-342044-0-78122000-1604666404_thumb.jpeg

post-342044-0-75226500-1604666460_thumb.jpeg

post-342044-0-26032700-1604666483_thumb.jpeg

  • Like 7
Link spre comentariu

Fata de prostu' ala de mai sus care a zis pe burta goala ca e simpatica, eu nu o recomand. Nu are tzatze deloc din ce vad...

Sa spui ca nu o recomanzi pentru ca nu are tate e ca si cum ai zice ca nu o recomanzi pentru ca e roscata, sau blonda. Astea sunt niste optiuni, nu niste plusuri sau minusuri.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sa spui ca nu o recomanzi pentru ca nu are tate e ca si cum ai zice ca nu o recomanzi pentru ca e roscata, sau blonda. Astea sunt niste optiuni, nu niste plusuri sau minusuri.

Nici macar nu avem poze din față deci nu stim ce sani are
Link spre comentariu
  • Oras:Aici
  • Oras:Aici

Sa spui ca nu o recomanzi pentru ca nu are tate e ca si cum ai zice ca nu o recomanzi pentru ca e roscata, sau blonda. Astea sunt niste optiuni, nu niste plusuri sau minusuri.

Ala e mama dolores, nu fute doar comenteaza aiurea. Acum cativa ani a hartuit-o pe sofi si acum o linge la troaca pe Buc si Tim. Vorba maestrului: mai bine inghitea =)))

  • Like 10
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Disponibilă , locația mi-am schimbat -o pe ion campineanu nr 25 scara 9. Pentru cei doritori sa ma cunoască va aștept cu drag! Pupici !!

 

Secretul reușitei nu stă în locație pentru că nu venim nici să o cumpărăm,nici să o închiriem.

Poți să schimbi câte locații vrei,câtă vreme nu vei schimba și tarifele nu se vor îngrămădi bărbații să te viziteze.

Vor mai fi rătăciți rupți de realitate sau fără studii economice privind relația preț-calitate,dar cei mulți vor merge în altă parte.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Secretul reușitei nu stă în locație pentru că nu venim nici să o cumpărăm,nici să o închiriem.

 

Acu' nici sa fie de 10 si sa ne cheme in ferentari 🤣

 

Maria, pune si tu niste poze dezbracata, sa vedem tatele, pasarica, si cam cum arati ca sa stim si noi pe ce dam banii.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator five99
Reputație: 0

Da arata și tu tatele alea zici ca ești nebuna....aici nu suntem pe instagram.... Dau 400 pe ce?? Sa ma uit la tine de zici ca ești la plaja?? Provocane și pe noi cu niște poze gola ca să venim la tine....of of 🤦ðŸ¼â€â™‚ï¸

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...