Sari la conținut

cuckold


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Hey,

 

Oare se gaseste un cuplu in Timisoara care ar accepta cuckold ?? Chiar ma tenteaza sa fiu submisiv pt un cuplu ..dar piata nu e prea buna pentru asa ceva 

Imi da cu virgula din descriere ta. Adica tu esti cuckold? Si doresti un cuplu? Adica mai pe sleau sa-ti futa nevasta altu iar nevasta lu' ala sa se uite?

Ca doar asa are sens ceea ce ceri tu. Si nu stiu daca piata din Timisoara nu e buna, insa clar pe forumul asta nu gasesti asa ceva.

Dar daca doar doresti sa-ti futa nevasta altii, fara sa isi aduca nevestele, crede-ma ca se gasesc destui si aici pe forum.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

nu..eu as cauta un cuplu .si eu sa fiu cel submisiv :D sa fiu ca un sclav pentru acel cuplu 

cuckold:

cdn2.manhattanprep.com/gre/wp-content/uploads/sites/19/2013/09/inigomontoyameme.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

nu..eu as cauta un cuplu .si eu sa fiu cel submisiv :D sa fiu ca un sclav pentru acel cuplu

Scuza-ma ca intervin, dar tu nu intelegi destul de bine, sau chiar corect, as putea spune, termenul de “cuckold”. Cuckold nu este ce iti doresti tu, ce doresti tu se poate numi cel mult masochism, impreuna cu un cuplu. Cuckold este altceva.

 

Seara faina.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Si caut un cuplu sot sotie deschiși la minte eu căsătorit nu doresc sa le fac probleme văzut placut și la revedere aștept mesaj în privat am 40 ani ideal ar fi vârsta apropiată

Până una, alta, tu nu ai acces la mesageria privată.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...