Sari la conținut

Noua in oras Bianca 0759548421


Postări Recomandate

  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Buna dimineața dragilor sunt noua in oras la voi,si imi doresc sa întâlnesc domnii generosii va aștept cu drag!

Bă da' una nu-și dorește să cunoască băieți buni (la suflet), numa' domni generoși.

Toate sunteți Pă interes!

Până și tu măi Danielo...care pari o fată bună :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Bă da' una nu-și dorește să cunoască băieți buni (la suflet), numa' domni generoși.

Toate sunteți Pă interes!

Până și tu măi Danielo...care pari o fată bună :)

Daca chiar ii plac baietii "generosi", nu ti ar parea rau?🙂

Negru pe alb ii tare buna, trebuie totusi controlat pentru mai multa siguranta (in vorbe).

  • Like 2

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Daca chiar ii plac baietii "generosi", nu ti ar parea rau?

Negru pe alb ii tare buna, trebuie totusi controlat pentru mai multa siguranta (in vorbe).

Ba da, mi-ar părea tare rău :(

Trebuie să îmi verific agenda, cred că am încercat să schimb 2-3 vorbe cu ea în urmă cu vreo săptămână, dar nici măcar nu mi-a răspuns la salut.

Cre'că și-a dat seama că eu nu sunt un domn generos :cry2

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Ba da, mi-ar părea tare rău :(

Trebuie să îmi verific agenda, cred că am încercat să schimb 2-3 vorbe cu ea în urmă cu vreo săptămână, dar nici măcar nu mi-a răspuns la salut.

Cre'că și-a dat seama că eu nu sunt un domn generos :cry2

Da, cunosc. Nu cu multe zile in urma am tentat sa ajung la o doamna, as fi fost dispus sa accept o programare si de aici intr'un an.. M a tratat la fel, dar ambitios cum sunt cateodata, am insistat.

Si ce sa vezi?

Cand am inceput usor sa ne "imprietenim", si a anuntat indisponibilitatea. Ca noroc ca nu pun la suflet.ðŸ˜

dag dal gas!

Link spre comentariu

Vizitat domnișoara astăzi .

Sunt nou pe forum dar îl urmăresc de ceva timp. Sper ca asta sa nu ma pună într-o postură proastă.

Locația o împarte cu o colega slăbuță și blondă, am citit ceva despre ea pe aici, Ionela se numește.

Fata aceasta nu arata ca în poze, burta este lăsată și vizibilă, sânii la fel.

Are ceva tatuaje, pe picioare are foarte multe coșuri sa nu mai spun de spate, probabil o iritație ceva.

I-am înmânat cadoul pentru o finalizare la începutul întâlnirii, întru în camera de acțiune și bum, îmi spune dezbracă'te mai repede ca mai am si altii la rând, și s-a dus chefu lu gigel .

Face un oral de mai bine imi dădeam o laba acasă, pun căciulita il calareste puțin pe gigi , si spune ca a obosit.

O pun un misionar dar nimic , nici un scâncet nu scotea , ia chefu de unde nu e.

ON - 5 (plictisit de ma facut sa cred că o laba era mai sănătoasă)

NP - 7 ( se mișcă bine deasupra dar nu are niciun artificiu care să te excite )

GFE - 0 ( fițe si fara chef)

Eu nu recomand, cine vrea sa dea bani degeaba ea este fata potrivită. Poate o sa imi sariti in cap pentru ca sunt nou pe aici , dar citesc de mult acest forum si am vizitat destule fete din ce recomandați voi , am vrut si eu sa recomand ceva bun ,dar am nimerit fata greșită, grăbită și pusă doar pe făcut bani , fără să mulțumească omul.

PS : țin să menționez că înainte să mă îmbrac și sa ma dau batut fata mi-a propus să o incerc la un anal cu 50 leuți extra unde sigur voi finaliza glorios , dar am refuzat politicos și mi-am văzut de drum.

Spor la mândre să aveți și numai cele bune.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Vizitat domnișoara astăzi .

Sunt nou pe forum dar îl urmăresc de ceva timp. Sper ca asta sa nu ma pună într-o postură proastă.

Locația o împarte cu o colega slăbuță și blondă, am citit ceva despre ea pe aici, Ionela se numește.

Fata aceasta nu arata ca în poze, burta este lăsată și vizibilă, sânii la fel.

Are ceva tatuaje, pe picioare are foarte multe coșuri sa nu mai spun de spate, probabil o iritație ceva.

I-am înmânat cadoul pentru o finalizare la începutul întâlnirii, întru în camera de acțiune și bum, îmi spune dezbracă'te mai repede ca mai am si altii la rând, și s-a dus chefu lu gigel .

Face un oral de mai bine imi dădeam o laba acasă, pun căciulita il calareste puțin pe gigi , si spune ca a obosit.

O pun un misionar dar nimic , nici un scâncet nu scotea , ia chefu de unde nu e.

ON - 5 (plictisit de ma facut sa cred că o laba era mai sănătoasă)

NP - 7 ( se mișcă bine deasupra dar nu are niciun artificiu care să te excite )

GFE - 0 ( fițe si fara chef)

Eu nu recomand, cine vrea sa dea bani degeaba ea este fata potrivită. Poate o sa imi sariti in cap pentru ca sunt nou pe aici , dar citesc de mult acest forum si am vizitat destule fete din ce recomandați voi , am vrut si eu sa recomand ceva bun ,dar am nimerit fata greșită, grăbită și pusă doar pe făcut bani , fără să mulțumească omul.

PS : țin să menționez că înainte să mă îmbrac și sa ma dau batut fata mi-a propus să o incerc la un anal cu 50 leuți extra unde sigur voi finaliza glorios , dar am refuzat politicos și mi-am văzut de drum.

Spor la mândre să aveți și numai cele bune.

 

 

Hai sa clarificam ca eu in seara aceasta nu am lucrat pentru ca nu m-am simțit prea bine ... Daca tot susti ca ai fost la mn spune si mie te rog locația mea ( si etajul) ca eu nu imi aduc aminte sa fi primit pe cineva in după-amiaza asta

Acuma pe bune: intre ce spune nicu_tmm si ce spui tu, totusi il cred pe el. Nu de alta, dar exprimarea "eu nu imi aduc aminte sa fi primit pe cineva in după-amiaza asta" mie imi suna ciudat. Adica, virgula, cum nu iti aduci aminte? Nu stii ce ai facut cu cateva ore inainte? Eu pot sa-ti spun la secunda ce am facut ieri dupa amiaza. Asta pentru ca imi aduc aminte. Sa speram ca a fost doar o scapare din partea ta si ca, pentru binele tau (mai exact al meseriei pe care vrei s-o practici), o sa te schimbi. Numai bine!

  • Like 3
Link spre comentariu

Hai sa clarificam ca eu in seara aceasta nu am lucrat pentru ca nu m-am simțit prea bine ... Daca tot susti ca ai fost la mn spune si mie te rog locația mea ( si etajul) ca eu nu imi aduc aminte sa fi primit pe cineva in după-amiaza asta

Din cate stiu eu susțineai ca ai coadă la ușă, nu pot specifică aici locația ta ca poate vor mai sta si alte fete acolo si nu as vrea sa le pice aiurea din cauza ta.

Ca sa Iti dai seama seama ca am fost o sa te sun si azi ca sa iti amintesc. Te am vizitat in jurul orei 16.00.

Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Nu știu... Pe mine nu m-a convins povestea ta.

Hai sa clarificam ca eu in seara aceasta nu am lucrat pentru ca nu m-am simțit prea bine ... Daca tot susti ca ai fost la mn spune si mie te rog locația mea ( si etajul) ca eu nu imi aduc aminte sa fi primit pe cineva in după-amiaza asta

*nu pot specifică aici locația ta ca poate vor mai sta si alte fete acolo si nu as vrea sa le pice aiurea din cauza ta.

Locația chiar este indicat să se menționeze în recenzii... Măcar zona. Tu ai permisiunea să specifici și etajul :)

Dacă nu ți-a plăcut de fătucă, pentru ce ai încercat să o mai cauți?

Eu chiar nu țin partea fetelor....dar în cazul ăsta, nu prea văd cum aș putea fi de partea ta.

 

Daniela chiar pare o fătucă bună...dacă nu aveam alte priorități m-aș fi convins singurel de treaba asta :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu știu... Pe mine nu m-a convins povestea ta.

 

Locația chiar este indicat să se menționeze în recenzii... Măcar zona. Tu ai permisiunea să specifici și etajul :)

Dacă nu ți-a plăcut de fătucă, pentru ce ai încercat să o mai cauți?

Eu chiar nu țin partea fetelor....dar în cazul ăsta, nu prea văd cum aș putea fi de partea ta.

 

Daniela chiar pare o fătucă bună...dacă nu aveam alte priorități m-aș fi convins singurel de treaba asta :)

Am specificat dimineață mai sus ca o voi suna ca sa ii amintesc că am vizitat-o

Sta pe Circumvalațiunii la numărul 37.

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Nicu_tmm , te rog sa ne dai locatia exacta ca sa nu patim ce ai patit si tu! Zona, adresa, etaj si apartament !

In recenziile mele vei gasi astfel de informatii unde am patit si eu ca tine! Nu ne lasa sa ne irosim banii,daca tot te ai inscris pe acest forum te rugam sa ai coloana vertebrala!

Te rog nu veni cu scuze!!!

Multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...