Sari la conținut

0748657023 Alice. Noua


Postări Recomandate

Alice, 23 de ani . 100 cu 200. Am.stat o ora , nu se grabeste , se comporta frumos , are carnea tare . Stie sa faca muie bine rau . Nu a mai lucrat aici niciodata dar e buna . Tate mari ,cur bombat , buze carnoase. Sta pe Bulevardul Garii . Nu baga mana pe la buzunare. E foarte simpatica. Locatia este curata cu bete perfumate lumanari si nebunii. O recomand.

Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Daaa, corect, zici cel mai bine, te cred.

Am și eu o curiozitate, câte conturi făcute azi ma sunt, mai aveți și alte fete de promovat, e la kilogram sau la bucata, voi este mulți veniți la Brașov?

Las-o asa ca nu are rost și nici un succes aici, dar bine ca ne-ai spus despre ea.

Link spre comentariu

Am fost. E plinuta cu tate mari . Mica de inaltime. Vorbeste frumos de la telefon si da toate detaliile. Oralul il face neprotejat dupa igiena. Normal protejat. Zambareata , nu se grabeste .

Oral 9+ .

Igiena 10.

Nu stiu de recenziile alea din Bucuresti dar chiar nare treaba cu ea. E curata, frumusica , locatie curata, educata. Ce sa zic. O recomand

Link spre comentariu

Daaa, corect, zici cel mai bine, te cred.

Am și eu o curiozitate, câte conturi făcute azi ma sunt, mai aveți și alte fete de promovat, e la kilogram sau la bucata, voi este mulți veniți la Brașov?

Las-o asa ca nu are rost și nici un succes aici, dar bine ca ne-ai spus despre ea.

 

Nu te inteleg deloc . Si ce treaba are Bucurestiul cu Brasovul. Acolo femeile isi dau recenzii proaste una la cealalta. Eu o recomand ca am fost . Nu de prost.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

De mult nu am mai facut off topic dar this fish este de "admirat" 😂😂😂ðŸ 

 

@danut020 @hoge09 @hicup12

 

Ca și sfat ptr next user.. Baga un 68 la sfârșit... Tu o primești și noi rămânem datori 🙈

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

De mult nu am mai facut off topic dar this fish este de "admirat" 😂😂😂ðŸ 

 

@danut020 @hoge09 @hicup12

 

Ca și sfat ptr next user.. Baga un 68 la sfârșit... Tu o primești și noi rămânem datori 🙈

Nu stiam ca e ilegal sa fi nou pe site.

Dar bine de stiut. Eu nam jicnit pe nimeni . Am zis sa o pun aici dar voi ziceti ce vreti . Si faceti ce vreti. Futeti nu futeti mergeti nu mergeti tot cacatu ala e.

Link spre comentariu

De mult nu am mai facut off topic dar this fish este de "admirat" 😂😂😂ðŸ 

 

@danut020 @hoge09 @hicup12

 

Ca și sfat ptr next user.. Baga un 68 la sfârșit... Tu o primești și noi rămânem datori 🙈

Ba, tu crezi ce vrei.

Fata e mutata definitiv in Brasov si n-are peste ,are caine .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De mult nu am mai facut off topic dar this fish este de "admirat"

 

@danut020 @hoge09 @hicup12

 

Ca și sfat ptr next user.. Baga un 68 la sfârșit... Tu o primești și noi rămânem datori

 

am mai vazut oameni cu dubla personalitate dar cu TRIPLA PERSONALITATE niciodata pana la pestele asta :))

in fiecare postare e un om total diferit.dar noi stim ca este aceeasi persoana :)

Link spre comentariu

Locație :Gării 20

Are 2 câini de companie sau pază :))

Programare cu 10 min. înainte

Demult nu mai vizitasem eu acest bloc în care am băgat zeci de sute în anii anteriori și totuși iată-mă în fața blocului cer interfonul și urc ,spre etajul 11, dar liftul nu vrea ,merg la 9,apoi la 10 și de acolo pe scări,în cameră o fată puțin plinuță dar cu sânii foarte mari și acoperită cu un prosop era gata de acțiune ,dau 100 nu fac figuri și începe ON de vis ,nota 10,Misionar nota 9,Pe la spate nota 8,Total: un 9 pentru ochii și sânii ăia frumoși.Fata nu-i de evitat,de bloc nu știu ce să zic ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Locație :Gării 20

Are 2 câini de companie sau pază :))

Programare cu 10 min. înainte

Demult nu mai vizitasem eu acest bloc în care am băgat zeci de sute în anii anteriori și totuși iată-mă în fața blocului cer interfonul și urc ,spre etajul 11, dar liftul nu vrea ,merg la 9,apoi la 10 și de acolo pe scări,în cameră o fată puțin plinuță dar cu sânii foarte mari și acoperită cu un prosop era gata de acțiune ,dau 100 nu fac figuri și începe ON de vis ,nota 10,Misionar nota 9,Pe la spate nota 8,Total: un 9 pentru ochii și sânii ăia frumoși.Fata nu-i de evitat,de bloc nu știu ce să zic ;)

Rasa de caini cu ceafa lata? fii un bun fish si cauta-i o locatie mai decenta, ofera-i conditii, scuza-ma dar nu m-am putut abtine, am zis sa te ajut.

Link spre comentariu

Rasa de caini cu ceafa lata? fii un bun fish si cauta-i o locatie mai decenta, ofera-i conditii, scuza-ma dar nu m-am putut abtine, am zis sa te ajut.

3

Nu știu exact ce-i cu site-ul ăsta dar sunt unii așa de enervanți că dacă aș da de ei pe stradă i-aș ține numai cu capul numai prin wc-uri să vadă și ei cum e viața de pește :))

Link spre comentariu

  • Oras:buc
  • Oras:buc

am fost si eu. Are 2 caini in bucatarie, erau cuminti.

Ce sa zic, grasa, nu e cine stie ce. Daca vrei o descarcare cred ca merge. N-am simtit nimic ciudat mirosuri sau alte chestii.

A fost si alta fata in locatia respectiva.

60 finalizare. ON sau OP normal protejat.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...