Sari la conținut

Ana-Maria 0744960125


Postări Recomandate

Buna dragilor!

Ma numesc Ana-Maria,am 27 de ani,1,65m și 55kg,sunt în vizita în orașul vostru.

Discreția,igiena si bunul simț ma caracterizează.

Serviciile mele sunt:

Oral neprotejat

Normal

Anal (în funcție de marime)

Sarutari

Masaj de relaxare s-au erotic

69

Faceciting

Preț:

150 de lei finalizarea

300 de lei ora

200 de lei finalizarea anal

350 de lei ora anal

Programari pe whatsapp

Va pup și va aștept cu drag

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai Ca m-am sacrificat eu pentru voi.

 

Si bine am făcut.

Am fost no.1 dupa multe tepe primite astăzi se pare. Si e prima zi in Buc.

 

Pozele sunt reale. Care poze ? Astea pe care le-am primit pe WhatsApp de la titulara. Nu pot sa le pun aici. E blondă, corp armonios, păsă epilata frumos, curata fără miros.

Înăltime cam 165 as zice +/- 1,2 cm

Sani matricei, frumoși, cam lăsați dar face treaba buna cu ei. Numai buni de futut.

Are experiența de la un salon de masaj si stie cum sa te ia daca vrei mai încet. Sărutări pe pilă (autocorectul asta mă omoară!!!:)) atentie la zonele adiacente, mușcă incet de oo, nu rateaza nici gatul, sfarcurile, burta. Într-un cuvânt pare ca stie meserie. E docilă, face totul cum ii ceri, suge bine, incet, umed, cu pauze lungi timp in care se ocupă de vecinii de la parter. Destul de strâmtă pizdulicea, nu folosește lubrifiant, stinse umezeste mai greu, dar si cand se umezeste e fleasca si știi că si-a dat drumul.

Sta singură momentan. Zice că mai are o prietenă posibil sa le vedem împreună.

E olteanca si confirma zicala ca oltencele sunt fierbinți. Se fute bine, mișto eu am folosit viteza întâi care , zice ea a si dus-o pe culmile plăcerii.

 

Am plătit 300 lei pentru o ora dar al doilea număr l-am sacrificat ca sa mai aflu informatii pentru voi.

Glumesc, Am stat la taclale cred ca vrei 40 min din aprox o ora si 15 min cat am stat la ea. Ai ce vorbi cu ea si aveți toate informațiile aici asa ca nu va întindeti la vorba ca e lipicioasa + aveți tot ce va trebuie aici.

Note ca sa fiu regulamentar

Față:9

Corp:8.5( scad 0.5 pentru sânii un pic lăsați cu toate ca nu e deranjant si stie să-i folosească)

Igienă:10

Fund:9

ON:9.5

Normal:9

Anal nu am încercat.

Trebuie sa ma mai duc o dată. Fata are potențial si daca e serioasă O sa facă treaba bună. Nu comentez tariful. E alegerea fiecăruia.

Merită de vizitat macar de două ori. :)

Spor la ce vreți voi să aveți!

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator lexmann
Reputație: 0

Buna sunt Ana-Maria. Cauți ceva nou? Te-ai saturat de conturi false și sa fi grăbit încă de la primul contact?Esti un bărbat care se respecta și căruia îi place sa fie învăluit de pasiune , senzualitate ,elegantă și rafinament, ce pune accent pe discreție și seriozitate ? Atunci eu pot fi compania potrivită pentru tine .Finuta și atenta la dorintele tale , te astept intr-un cadru intim și calduros pentru a-ți îndeplini dorintele..Optez pentru plăcerea reciproca și tot odată sa te port pe culmile amorului dorit.Rafinamentul și senzualitatea se oglindesc in calitatea serviciilor mele.Daca esti un adevărat gentleman , totul vine de la sine iar întâlnirea noastră va fi una încărcată de momente frumoase.Garantez revenirea , deoarece îmi cunosc valoarea iar calitatea și rafinamentul ma reprezintă.Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela.Doar un apel ne desparte, dacă stii sa apreciezi calitatea și bunul simt nu ezita sa ma contactezi(nu primesc cu bile si nu raspund la nr privat) pupici

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201107/1538/5144fffbabf136ed3c3c8efd10ffc5ac.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201107/1538/ecdf4185a63c790011cba27201054bb0.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201107/1538/4cb9736e46c2b76eca80af5110696a7a.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201107/1538/5ba85f706b3018edf48806aca97bbb7a.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...