Sari la conținut

Ronna masaj&sex - 0722909860


ronnahot

Postări Recomandate

Vizitator bara77
Reputație: 0

salutare, am fost si eu la posesoarea topicului, numarul din titlu, pot sa va spun ca a fost cel mai bun masaj de cand sunt, se vede ca lucreaza in domeniu... pe scurt... masajul profesionist cred ca poate da lectii la toata baza de tratament din FELIX, pacat ca este scurt acolo 30min ...apoi se trece la treburi serioase....Fratilor se :atm  de mama focului  rupe patul ...mie mi-a fost teama la inceput am zis sa o iau incetisor ...plm dupa masaj la oute si cavaler puteam sa sparg nuci ... apoi la un moment dat o zis da-i sa mearga ...si am dat de ma apucat transpiratiile.... eu asa ceva nu am mai vazut pana acum ...plm daca ramane aici imi fac abonament. Ideea este ca se pricepe sa te relaxeze foarte bine si apoi sa te aduca la temperatura de fierbere...Apartamentul este nou si gol.... trebuie sa va abtineti un pic de la strigaturi...da in rest nota 10... prosop curat si uscat, baie noua + papuci, igiena ea este foarte curata - dus, mirosea bine, totusi.. ...aici nota 8 ... daca citeste pe aici sa ia aminte cred ca e foarte important  - sunt ceva suluri de astea de hartie de unica folosinta ... plm...se pot pune pe masa de masaj  dupa fiecare client. locatie - cartieul nufarul Moisil, varsta este cea din anunt... este un pic trecuta ...sanii lasati etc ..., dar compenseaza prin masaj si  :atm, pret 250 ora ...eu am stat cam 45 de minute dar sunt multumit ... am plecat cu zambetul pe buze  :laugh2  :laugh2.

Recomandare Nu mergeti daca nu va-ti golit de mult ...faceti o laba inainte  :laugh2  :laugh2 . Recomand Pt. amatorii de masaj total. 

 

 

.

Link spre comentariu

Daaa. Ar fi bine sa mai ramana

Testat doamna a seara

Dupa o amanare din partea mea, pentru care mi am cerut scuze, am ajuns a seara la ea

Mai oameni buni, am inceput cu bagatul lemnelor in soba apoi cu masajul

De cum am intrat a fost tare draguta, m_a dezbracat si nu m_a last pana nu ne_am descarcat amandoi, (cred ca amandoi, eu sigur ) 😋

Ea deasupra pe la spate dintr.o parte. EU deasupra, cred ca la un moment dat eram amandoi deasupra, naiba mai stie

Limbi, supt, lins bagat de toate, saruturi la greu

Cert e ca doamna este o incantare si m_a facut sa cobor pana la masina sprijinindu_ma de pereti

Apoi masajul care a fost supeer, mi inmuiat toate oasele, in timp ce doar cel mic era tare ca piatra.

A doua finalizare ( a mea) a fost intre sani ei in timp ce eram cu degetele intre picioarele ei

Note

Apartment 10

Oral 10

Normal 1000😊

Doamna stie sa te innebuneasca

Daca mai vine la orade sper sa mai ma numar printre cei fericiti

Multumiri de la nelu

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

salutare, am fost si eu la posesoarea topicului, numarul din titlu, pot sa va spun ca a fost cel mai bun masaj de cand sunt, se vede ca lucreaza in domeniu... pe scurt... masajul profesionist cred ca poate da lectii la toata baza de tratament din FELIX, pacat ca este scurt acolo 30min ...apoi se trece la treburi serioase....Fratilor se :atm  de mama focului  rupe patul ...mie mi-a fost teama la inceput am zis sa o iau incetisor ...plm dupa masaj la oute si cavaler puteam sa sparg nuci ... apoi la un moment dat o zis da-i sa mearga ...si am dat de ma apucat transpiratiile.... eu asa ceva nu am mai vazut pana acum ...plm daca ramane aici imi fac abonament. Ideea este ca se pricepe sa te relaxeze foarte bine si apoi sa te aduca la temperatura de fierbere...Apartamentul este nou si gol.... trebuie sa va abtineti un pic de la strigaturi...da in rest nota 10... prosop curat si uscat, baie noua + papuci, igiena ea este foarte curata - dus, mirosea bine, totusi.. ...aici nota 8 ... daca citeste pe aici sa ia aminte cred ca e foarte important  - sunt ceva suluri de astea de hartie de unica folosinta ... plm...se pot pune pe masa de masaj  dupa fiecare client. locatie - cartieul nufarul Moisil, varsta este cea din anunt... este un pic trecuta ...sanii lasati etc ..., dar compenseaza prin masaj si  :atm, pret 250 ora ...eu am stat cam 45 de minute dar sunt multumit ... am plecat cu zambetul pe buze  :laugh2  :laugh2.

Recomandare Nu mergeti daca nu va-ti golit de mult ...faceti o laba inainte  :laugh2  :laugh2 . Recomand Pt. amatorii de masaj total. 

 

 

.

Mulțumesc frumos,dragul meu!Faptul că a ieșit o partidă pe cinste,este meritul amândurora.Nici cu tine nu mi-e rușine...Ești un vulcan care mocnește ușor iar când erupe,PĂZEA!!!Cât despre prosoapele de pe masa de masaj,crede-mă am un arsenal cu mine și sunt schimbate după fiecare f...tăcios.Am lucrat cu prosoape de hârtie dar pt un masaj NORMAL unde pacientul sau clientul este cuminte se întoarce ușor de pe o parte pe cealaltă...Pe când,la acest gen de masaj,îți spun sigur că vei face franjuri acea hârtie,se va lipi de toate cele,inclusiv de soldătel și în loc să ne focusăm pe tandrețurile noastre,vă trebui să dezlipim peticele atașate și atârnate pe cine știe unde.Crede-mă este testată și această variantă.Pup dulce,seară frumoasă în continuare!
  • Like 2
Link spre comentariu

Daaa. Ar fi bine sa mai ramana

Testat doamna a seara

Dupa o amanare din partea mea, pentru care mi am cerut scuze, am ajuns a seara la ea

Mai oameni buni, am inceput cu bagatul lemnelor in soba apoi cu masajul

De cum am intrat a fost tare draguta, m_a dezbracat si nu m_a last pana nu ne_am descarcat amandoi, (cred ca amandoi, eu sigur )

Ea deasupra pe la spate dintr.o parte. EU deasupra, cred ca la un moment dat eram amandoi deasupra, naiba mai stie

Limbi, supt, lins bagat de toate, saruturi la greu

Cert e ca doamna este o incantare si m_a facut sa cobor pana la masina sprijinindu_ma de pereti

Apoi masajul care a fost supeer, mi inmuiat toate oasele, in timp ce doar cel mic era tare ca piatra.

A doua finalizare ( a mea) a fost intre sani ei in timp ce eram cu degetele intre picioarele ei

Note

Apartment 10

Oral 10

Normal 1000

Doamna stie sa te innebuneasca

Daca mai vine la orade sper sa mai ma numar printre cei fericiti

Multumiri de la nelu

Ah...cu tine lângă tine,totul este posibil.Nu vreau să spun prea multe,doar atât"TE-AȘ LUA ACASĂ"!Te îmbrățișez si te țuc și pe tine și pe...
  • Like 1
Link spre comentariu

Daaa. Ar fi bine sa mai ramana

Testat doamna a seara

Dupa o amanare din partea mea, pentru care mi am cerut scuze, am ajuns a seara la ea

Mai oameni buni, am inceput cu bagatul lemnelor in soba apoi cu masajul

De cum am intrat a fost tare draguta, m_a dezbracat si nu m_a last pana nu ne_am descarcat amandoi, (cred ca amandoi, eu sigur )

Ea deasupra pe la spate dintr.o parte. EU deasupra, cred ca la un moment dat eram amandoi deasupra, naiba mai stie

Limbi, supt, lins bagat de toate, saruturi la greu

Cert e ca doamna este o incantare si m_a facut sa cobor pana la masina sprijinindu_ma de pereti

Apoi masajul care a fost supeer, mi inmuiat toate oasele, in timp ce doar cel mic era tare ca piatra.

A doua finalizare ( a mea) a fost intre sani ei in timp ce eram cu degetele intre picioarele ei

Note

Apartment 10

Oral 10

Normal 1000

Doamna stie sa te innebuneasca

Daca mai vine la orade sper sa mai ma numar printre cei fericiti

Multumiri de la nelu

Ah...cu tine lângă tine,totul este posibil.Nu vreau să spun prea multe,doar atât"TE-AȘ LUA ACASĂ"!Te îmbrățișez si te țuc și pe tine și pe...

Ah...cu tine lângă tine,totul este posibil.Nu vreau să spun prea multe,doar atât"TE-AȘ LUA ACASĂ"!Te îmbrățișez si te țuc și pe tine și pe...

si euuu te tzuc. Si sa stii ca as merge!
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia

Salutare shogorilor

Ieri fiind cu treabă pe la Bihor mi-am incercat norocul de dimineață si am reusit sa fac o programare la doamna. La ora stabilită iata-ma prezent la usa stimabilei. M-a așteptat dupa usa si dupa ce am intrat m-am blocat cand am vazut mandretea de sani... mi-am tras sufletul la un pahar de suc unde încet încet s-a mai destins atmosfera. Încă in capul meu se ducea o luptă despre cum sa o abordez... ca pe o matura sau ca pe o pustoaica de liceu. Am mai meditat la dus si intors in camera am lăsat instinctul sa decidă si m-am dezlănțuit.....ce sa mai nu am mai tinut cont de nimic. Am rasturnat-o pe masa si direct cu gura in savarina ei dupa care mi-a intors favorul. La ce privește aveam nu am mai rezistat și m-am terminat pe sâni. După dus am urcat din nou pe masa si a început mesajul super executat m-am relaxat total. Intors cu fata in sus doamna a urcat in șa si ...di calut. Am schimbat locația in pat unde am continuat până am capotulat a doua ora. Totul la superlativ de mult timp nu am mai intalnit asa FEMEIE. M-am simțit ca la o prietenă.... nah probabil s-a făcut clikul intre noi ca la plecare am ajuns sa imi para rau ca nu am luat mai mult de o oră. De cate ori voi avea ocazia o sa o vizitez.

Amenda 250 o oră

 

Scorul este 1-1 ,, prieteni stiu de ce" abia aștept meciu de pe teren propriu.

 

Sper sa ne revedem cat mai curând si de cat mai multe ori.

  • Like 6
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Pt.toti cei ce ati gustat din savoarea și euforia clipelor și trăirilor vibrante ...vă mulțumesc!!!!Cu drag mă voi întoarce pe ale dumneavoastră meleaguri.Mâine dimineață la prima oră turez motoarele către casă.Vă îmbrățișez și să ne revedem cu bine!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea
La 13.11.2020 la 22:32, ronnahot a spus:

Pt.toti cei ce ati gustat din savoarea și euforia clipelor și trăirilor vibrante ...vă mulțumesc!!!!Cu drag mă voi întoarce pe ale dumneavoastră meleaguri.Mâine dimineață la prima oră turez motoarele către casă.Vă îmbrățișez și să ne revedem cu bine!

Bună frumoasă domniță. Pe la noi pe la Oradea când mai vii?

Link spre comentariu
La 07.01.2021 la 9:18, laurc89 a spus:

Hai Ronna vino la Oradea. Te așteptăm nerăbdători 

Bună ziua! De fiecare dată am să mă întorc cu drag la voi,sunteți minunați!Mi-am făcut eu planul...socotelile și am decis să evadez câteva zile din oaza de liniște a căminului meu,să dau frâu liber dorințelor fierbinți.Mmm...O săptămână în Oradea și o săptămână în Timișoara...Yesss!...💋Revin cu decizia finală.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...