Jump to content

Karina. 0741569224

Recommended Posts

• Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bună 💝 Disponibila pana la ora 23🎊 Va astept cu drag pentru programări🥰🤗

Bună ziua stimați confrați, După vreo 2-3 luni in care m-am codit sa merg la titulara topicului, fără vreun motiv anume, pana la urma am cedat tentației și am vizitat-o pe domnișoara. Modali

Bună 🥰 Disponibila pana la ora 23 🤗 ❗❗Ora acum este 300 lei ☺️

Posted Images

Hai sa sparg eu gheata cu prima recenzie :

-locatie , langa Coresi , apartament nou , cu tot ce trebuie , locuri de parcare la discretie ,

-programare facuta prin telefon , respectata la fix ,

- fata , exact ca in poze , frumusica ,carne tare ,stramta , foarte curata , genul slim ,foarte cooperanta,

- servicii clasice ,protejate , atitudine pro client  ,gemete incitante ,cred ca ii place ce face .

Din motive de timp , am stat o finalizare , am platit 150 de lei , cred eu ca face toti banii.

De revizitat pentru o ora ,pentru ca are potential.

• Like 2

Daca tot am zis ca poate o voi vizita azi am zis sa trec pe la ea, și pot sa zic ca am făcut o alegere buna.

Programat pe whatsapp cu toate întrebările și detaliile, ea conformandu-se cu unele aspecte ale ținutei, am preferat sa ma aștepte in ținuta din niște poze postate, cea în ținută neagra din latex și cizmele negre, arata wow...

Am ales sa stau 1h 30 având parte si de extra serviciile oferite,On care este extra cost și un masaj erotic. Poate va posta toate serviciile ce le ofera și cele extracost.

Tipa frumoasa la chip, drăguță, la corp arata chiar foarte bine, inaltuta, nu e miniona, slim cu pielea fina și carnea tare și ferma, și un cur de senzație, poz pe la spate trebuie sa te ții bine, sâni medi și fermi, și ce m-a surprins e ca mai poarta și ochelari, gata îmi iau secretara... și ii sta bine. Tipa comunicativa, dezinvolta, ai ce discuta cu ea, servit cu ceva de băut, etc.

După dus direct în camera unde pot sa zic ca am avut de momente plăcute, îi place ceea ce face, se excita, gemete plăcute și excitante, On plăcut dar fără nimic spectaculos, dar la NP aici e mult mai bine, destul de strâmtă pentru mine, folosește lubrifiant, accepta orice poziție, destul de receptiva, participa la acțiune, nu face fin orala sau faciala nici Fk, gfe destul de ok, dacă era și Fk și nu doar sărutări pe corp era perfect. Am avut parte de doua fin in prezervativ, un masaj erotic ok sa zicem, îndeajuns cât sa trecem la altele și un dus împreună între numere. Ca și igiena destul de ok, îngrijită, curata, ținută foarte ok, fără mirosuri suspecte, poate dacă ar fi mai proaspăt epilat în zona intima ar fii mult mai bine.

Eu as revenii la ea cu mare placere și sper sa stea cât mai mult la noi.

Te pup draga Karina și spor în toate.

• Like 4
Salutare,

Astazi am vizitat-o pe Karina. Pozele de pe forum m-au facut foarte curios.

Modalitatea de contact a fost pe watsapp. Comunicarea a mers foarte bine, raspunde repede la mesaje si este amabila. Programarea am facut-o cu o zi inainte, insa ora exacta am stabilit-o azi dimineata.

Locatia este in zona Coresi, bloc nou, locuri de parcare disponibile. Apartamentul este modern, curat cu tot ce trebuie.

Karia m-a intampinat in tinuta de scolarita din poze. Arata la fel de bine ca in poze. Sani, fund, silueta, tot. Este exact pe gustul meu.

Inainte de toate m-am cerut la dus pentru a fi fresh. Baia este si ea curata cu tot ce trebuie in ea.

Actiunea a inceput incet cu mangaieri dupa care a continuat cu un ON facut destul de ok.

La normal a fost o singura pozitie, LOT unde am si finalizat. Fata se misca bine, este putin strampta si arata foarte bine. In conditiile astea am rezistat foarte putin. Imi doresc sa revin sa incerc si alte pozitii.

Notele mele sunt cam asa:

Igiena: 10

Aspect: 10

ON: 8

NP: 10

Cadoul a fost 200 lei (150 finalizare si extra 50 pt ON).

De recomandat: Da, categoric. Este printre cele mai faine fete din Brasov.

De revenit: Da, eu voi reveni cu prima ocazie. Imi doresc sa stea cat mai mult la noi in sat.

• Like 1

Foarte Ok gagica...mi a oferit confirmare video...a avut răbdare sa mi explice serviciile ...!

Abia aștept sa o vizitez...dacă se îmbracă și in școlărița cu 2 pampoane 3 ore stau la ea!(eu sunt profesor de sport la un liceu in Pitești)

Linistitor pentru tatii de fete din Pitesti si nu numai.

Mai bine taceai decat sa-ti afisezi fanteziile bolnavicioase cu **spam editat**e.

Mao spune-ne cate ceva despre tine...la ce liceu esti profesor?

Sunt convins ca o sa-ti faci prieteni noi daca spui

:)

• Like 1