Jump to content

Karina. 0741569224

Recommended Posts

• Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bună ziua stimați confrați, După vreo 2-3 luni in care m-am codit sa merg la titulara topicului, fără vreun motiv anume, pana la urma am cedat tentației și am vizitat-o pe domnișoara. Modali

Bună 💝 Disponibila pana la ora 23🎊 Va astept cu drag pentru programări🥰🤗

Bună 🥰 Disponibila pana la ora 23 🤗 ❗❗Ora acum este 300 lei ☺️

Posted Images

Numai de bine pot spune de Albinuța aceasta, am încercat și eu ca ursul sa caut miere și un moment de relaxare de am nimerit unde trebuie la momentul potrivit, nu intru in detalii amănunțite, a fost o ora în compania Karinei căreia nu știu ce note i-as putea da ca nu am apucat sa am parte de tot din cauza timpului scurt, nu ai cum sa stai doar o ora la ea pentru ca e tot ce iti trebuie pentru relaxare maxima și de a scăpa de a-ti face ziua minunată. 

Daca as fi avut parte de timp liber mai mult as fi putut încerca mai multe ore, la cum s-a comportat notele is maxime.

Karina sper sa ne mai vedem sa pot puncta tot ce nu am apucat astăzi sa experimentam.

Toate cele bune și aveți grija de aceasta Albinuța daca vreți zile frumoase!

• Like 1
  • Inimioara 1
Acum 28 minute, sexsaveslife a spus:

Numai de bine pot spune de Albinuța aceasta, am încercat și eu ca ursul sa caut miere și un moment de relaxare de am nimerit unde trebuie la momentul potrivit, nu intru in detalii amănunțite, a fost o ora în compania Karinei căreia nu știu ce note i-as putea da ca nu am apucat sa am parte de tot din cauza timpului scurt, nu ai cum sa stai doar o ora la ea pentru ca e tot ce iti trebuie pentru relaxare maxima și de a scăpa de a-ti face ziua minunată. 

Daca as fi avut parte de timp liber mai mult as fi putut încerca mai multe ore, la cum s-a comportat notele is maxime.

Karina sper sa ne mai vedem sa pot puncta tot ce nu am apucat astăzi sa experimentam.

Toate cele bune și aveți grija de aceasta Albinuța daca vreți zile frumoase!

Îți mulțumesc 🤗🤗

Ma bucur ca ți-a plăcut și te aștept sa continuăm, ceea ce nu am apucat 😏😉

Te pup 💋💋

Am vizitat-o si eu acum 2 saptamani... fata arata super! Locatia este faina, camera de actiune are un ambient placut.. te relaxeaza.

Cat despre actiune : a inceput cu mangaieri, atingeri ( are o piele super fina si faina), oral bunicel, putin scuipici, multumit.

Normal : pasarica frumoasa, stramta, super senzatie sa fii in ea.

Finalizare: pe sani , de fapt de la gat in jos ... ne-a bufnit rasul pe amandoi de unde mai iese atat :))) 

Dupa am vorbit, am mai incercat un numar, si-a dat interesul dar n-a mai iesit.

Per total o experienta placuta.

• Like 1
  • Inimioara 1
Acum 1 oră, razerseries a spus:

Am vizitat-o si eu acum 2 saptamani... fata arata super! Locatia este faina, camera de actiune are un ambient placut.. te relaxeaza.

Cat despre actiune : a inceput cu mangaieri, atingeri ( are o piele super fina si faina), oral bunicel, putin scuipici, multumit.

Normal : pasarica frumoasa, stramta, super senzatie sa fii in ea.

Finalizare: pe sani , de fapt de la gat in jos ... ne-a bufnit rasul pe amandoi de unde mai iese atat :))) 

Dupa am vorbit, am mai incercat un numar, si-a dat interesul dar n-a mai iesit.

Per total o experienta placuta.

Mulțumesc pentru recenzie 🤗 te mai aștept si data viitoare ☺️💋

• 2 weeks later...