Sari la conținut

Miniona matura


Postări Recomandate

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

0279776105

 

Doamnă minionă ofer servicii de calitate domnilor generoși, de preferință persoane peste 30 de ani

.Nu răspund la mesaje sau sms îmi rezerv dreptul de a-mi selecta clientela. Mă deplasez doar la pensiune sau Hotel.

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200705/1346/b18e8d4a7b2ac4c5c33eb073c5e96506.jpg

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200705/1344/ea13ccff00b10f298530a82a61080801.jpg

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200705/1344/a840214eb675ff3a76812df98f4d786f.jpg

Link spre comentariu
Vizitator flavi71
Reputație: 0

Am fost si la doamna.Ce pot sa va povestesc,este o doamna matura de 47 ani,cu multa experienta in domeniu,primitoare ,de viata poti discuta cu ea orice,face ON destul de bun,OP la fel mie unuia mia placut,daca va plac maturele de varsta ei v-o recomand,eu fiind de-o varsta apropiata cu a ei nu am avut probleme.Ce ma intrigat la ea a fost atitudinea fata de client,eu platindu-i 1 ora adica doua finalizari,si dupa prima finalizare care a durat ceva timp am vrut sa plec si nu ma lasat femeia,a zis ceva de genul "de la mine nu pleaca nimeni nemultumi"si mia mai facut un oral de-am plecat cu picioarele tremurand de la ea.De revenit am mai revenit la ea cu placere.Va-m zis daca va plac femeile mature o recomand cu drag.

Link spre comentariu
Vizitator flavi71
Reputație: 0

Are frate locatie,nu una de lux dar are e cat de cat decenta,cu baie primesti prosop curat,te serveste cu un suc o apa cu ce are femeia in casa,poti discuta cu ea la o tigara cate in luna si stele,corpul pentru varsta ei e destul de decent poate fundul un pic plat dar te asigur ca e buna si stie meserie,dupa cum am mai spus nu te lasa sa pleci nemultumit de la ea.Daca iti plac maturele slabute ti-o recomand cu drag.Locatia e pe str.Cerna aproape de univrsitatea Slavici.Dar atentie te citeste la telefon daca esti hotarat sa mergi la ea sau nu,daca te vede ca nu esti hotarat iti da pass sau iti raspunde sec.Asa ca fii hotarat si dute merita dupa parerea mea.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salutari !

Incerc prima recenzie pentru doamna in cauza. Cu placere anunt ca adresa de sus este gresita si e mai bine asa.

M-am programat, a respectat ora stabilita. Ma primit in corsetul alb, din poza.

DA este matura, miniona, sociabila, vorbareata, te servesete cu ce are in casa. Locatia este rudimentara, cred ca si locuieste acolo. 

Dupa dus am inceput actiunea cu ON, bine executat, atenta la cerinte si zone :).

Continuat cu NP, venit ea deasupra, doggy, se implica in limitele bunului simt, fara exagerari .... Celor cu pasiune pentru MILF, skinny/ minioma este wow. Finalizat cu succes!

Puncte plus : atitudine, actiune

Puncte minus: patul ingust.

Note

ON - 8

NP - 8

Atitudine : 10

Locatie: 6

Tarif 100 numarul/ 200 ora.

De revenit celor care au atractie pt ce vad in poza ( pozele reale).

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut am fost si eu astăzi la titulara acestui topic. 

Confirm arata ca si in poze, o doamna micuta de statura, frumoasa ( parerea mea personala) drăguță, cu un fund rotund si sexy rău. 

Tariful 150 de Ron ora 

Ajuns în zona am sunat pentru confirmare am ajuns umpic mai repede si am asteptat putin a meritat fiecare secundă sa astept. Sunat din nou a răspuns o voce calda am primit indicatiile si am ajuns la locație. Imi deschide usa o Doamnă drăguță si frumoasa roșcată am intrat am fost servit cu ceva de băut si am trecut la "ostilitati" 

ON 10 atentă la tot nu folosește mana doar gura, prezervativul la pus tot cu gura 

NP 10 relativ ma futut ea pe mine nu am avut parte de asa excorta care sa se implice asa de mult. 

Dupa ce am terminat in prezervativ am mai stat la povesti am socializat putin, e o femeie deschisă si trecuta prin viata. Cum spunea Bunu meu, "unsa cu toate alifiile " 

Eu am sa revin cu fiecare ocazie 😘

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, Ionionmic a spus:

Salut am fost si eu astăzi la titulara acestui topic. 

Confirm arata ca si in poze, o doamna micuta de statura, frumoasa ( parerea mea personala) drăguță, cu un fund rotund si sexy rău. 

Tariful 150 de Ron ora 

Ajuns în zona am sunat pentru confirmare am ajuns umpic mai repede si am asteptat putin a meritat fiecare secundă sa astept. Sunat din nou a răspuns o voce calda am primit indicatiile si am ajuns la locație. Imi deschide usa o Doamnă drăguță si frumoasa roșcată am intrat am fost servit cu ceva de băut si am trecut la "ostilitati" 

ON 10 atentă la tot nu folosește mana doar gura, prezervativul la pus tot cu gura 

NP 10 relativ ma futut ea pe mine nu am avut parte de asa excorta care sa se implice asa de mult. 

Dupa ce am terminat in prezervativ am mai stat la povesti am socializat putin, e o femeie deschisă si trecuta prin viata. Cum spunea Bunu meu, "unsa cu toate alifiile " 

Eu am sa revin cu fiecare ocazie 😘

Tariful 150 de RON / oră  cu o singură finalizare ?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 5 ore, shiva a spus:

150 o finalizare 250Ron ora, acu am sunat si eu sa vad, cica lucreaza cu programari, fara FK

Îi doresc mult succes la programări, dar la anii ei, 40+++,  tariful 150/250 este exorbitant de mare.

La banii ăștia poți face programări la fătuci din echipa under 30 de ani, de exemplu Cristina1992, sau mai pui 50 de lei și mergi la Anisia10, fete la care chiar ai ce vedea și din față și din spate ...

https://nimfomane.com/forum/uploads/monthly_2022_11/Polish_20221127_121451743.jpg.d864899bfc710545a725294d96bba8f8.jpg

 

Link spre comentariu

E chiar așa urâtă doamna asta? Pare că așa ceva treabă ai putea face și cu ea, din ce au mai scris unii pe aici de ea. E chiar așa urâtă? Unul zicea că nu ar avea dinti in gura, e adevărat? Poate sa ne zică careva mai multe detalii despre ea legat de aspectul fizic al ei și de servicii?

Link spre comentariu
  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

 Respect colegii!

 Am fost zilele trecute la Diana, asa s-a recomandat.

 Locatia, cea din poze, o garsoniera amenajata clasic, dar totul foarte curat, in zona facultatii Slavici, strada Cerna.

 Doamna arata super (poze reale), merge la sala, foarte amabila, te serveste  cu suc.

Am pus cei 150 lei si o ciocolata buna pe masa, fara sa ceara ea.

 Dupa igienizarea amandorura,s-a trecut la sex, un oral super, apoi pe la spate, si apoi pe marginea patului.

 Nu pare sa ofere gfe, dar eram prima data.

Insa accepta oral, i-am facut cu placere, sper sa-i fi placut si ei.

 Dar totusi, se misca super, se vede ca e priceputa.

 Dupa finalizare, spalat din nou, si ea si eu.

 Am stat cam 40 minute, in total.

 ca note:  locatia 9 (este foarte curat, dar clasic); aspect: 10  (curata, epilata, parfumata), corp super; prestatia:  oral -10 - super; normal 10 - excelent; comportament 8 - nu ofera gfe (sau poate nu de prima data).

 Dar merita, e de revenit! Eu o voi revizita cu prima ocazie.

 

 Bafta la  Femei!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
Acum 13 minute, larinsclav a spus:

 Respect colegii!

 Am fost zilele trecute la Diana, asa s-a recomandat.

 Locatia, cea din poze, o garsoniera amenajata clasic, dar totul foarte curat, in zona facultatii Slavici, strada Cerna.

 Doamna arata super (poze reale), merge la sala, foarte amabila, te serveste  cu suc.

Am pus cei 150 lei si o ciocolata buna pe masa, fara sa ceara ea.

 Dupa igienizarea amandorura,s-a trecut la sex, un oral super, apoi pe la spate, si apoi pe marginea patului.

 Nu pare sa ofere gfe, dar eram prima data.

Insa accepta oral, i-am facut cu placere, sper sa-i fi placut si ei.

 Dar totusi, se misca super, se vede ca e priceputa.

 Dupa finalizare, spalat din nou, si ea si eu.

 Am stat cam 40 minute, in total.

 ca note:  locatia 9 (este foarte curat, dar clasic); aspect: 10  (curata, epilata, parfumata), corp super; prestatia:  oral -10 - super; normal 10 - excelent; comportament 8 - nu ofera gfe (sau poate nu de prima data).

 Dar merita, e de revenit! Eu o voi revizita cu prima ocazie.

 

 Bafta la  Femei!

Am vizitat-o in trecut si vreau sa completez si eu una alta.

Locatie: 7 sa te regulezi pe un pat de 90cm latime nu e chiar confortabil pentru 2 persoane.

Aspect: 7 aici este subiectiv

Gfe: 6 este cat de cat  amabila.

O/N : 7 nu a fost un oral destul de banal si fara atentie la zonele adiacente (nimic memorabil).

N/P 7 din nou nimic memorabil,mai ales la pozitii unde erau limitate din cauza  patului.

Am vizitat-o de doua ori. iar a doua oara pentru ca nu gaseam o varianta mai buna!

VA DORESC TUTUROR DOAR EXPERIENTE REUSITE!

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...