Sari la conținut

Elly 0728059849


Vizitator elyyyyy

Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna numele meu este Elly si sunt noua pe acest grup, daca vrei sa ne simtit bine nu ezita sa ma contacteze, iti ofer servis de TOP

👋 Bine ai venit Elly, poți sa ne detaliezi dacă ești draguta, despre ce servicii de top este vorba, prețuri, locație etc...

Link spre comentariu
Vizitator elyyyyy
Reputație: 0

Buna dragul meu , Va ofer companie intimă oral si normal , mici fantezii , jocuri cu sânii pe corp , sarutari corporale , masaj de relaxare , poziția 69 , fac anal in functie de cum o aveti sa nu fie mare groasă sau sa aveti bile cu alte ACCESORI este EXTRA 100 , pretul este de 150 finalizarea , 250 ora , , Fac si deplasări la pretul de 300 de lei in tulcea iar in afara tulcei pretul este de 350 de lei, Va pup dulce si va astept ,

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elyyyyy
Reputație: 0

Dragul meu , daca ai fi fost la mine cred ca ai fii văzut că sunt pozele mele , 2 la mana spune clar vârsta mea ca am 31 de ani ... , nu am spus că am silicosne sau altceva... sunt naturale 100% , iar daca vrei iti fac ce fel de confirmare vrei răutate mica ce esti

Link spre comentariu
Vizitator elyyyyy
Reputație: 0

iar ce spui tu acolo de celulita la greu si astea .... totusi am si eu o vârstă si nu cred ca este cineva natural sa nu aibe putina celulita sau sa fie perfect, o seara frumoasa

Link spre comentariu
Vizitator elyyyyy
Reputație: 0

Cred ca acum vorbeste răutatea din tine poate ai fost la mine si ai fost obraznic si ți-am dat block am foarte multi clienti in tulcea si nu au nimic de comentat prost la adresa mea eu chiar stiu sa imi respect si sa imi satisfac clientul la maxim❤

Link spre comentariu
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea
  • Telefon: 0236518345
  • Oras:Tulcea

Elyyyyy,

In primul rand, bun venit pe forum!

 

In al doilea rand, nu trebuie sa te aprinzi daca un futacios scrie cate ceva despre tine. Recenziile sunt orientative si futaciosii care urmaresc forumul,tin cont de reputatia celui care ti-a favut recenzia, de numarul recenziile si de alte aspecte intuitive.

Nu trebuie sa te alarmezi.

Daca esti asa cum te descrii tu, cu siguranta vor aparea si recenziile pozitive. Doar sa ai putina rabdare.

 

Cat despre servicii, poti fi mai generoasa cu informatiile si cand ai timp, nu ar fi rau sa le detaliezi.

Gen:

Daca faci FK, CIM si alte chesti

 

Spor sa ai!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator elyyyyy
Reputație: 0

Dragul meu ionuț,spune-mi si mie cu ce anume te-am grăbit, poti sa mai revii la mine inca odata sa vedem cu ce anume te grăbesc, te sărut dulce dulce

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator elyyyyy
Reputație: 0

Oral, normal, mici fantezi , masaj de relaxare, pozitia 69 , sarutari corporale, anal in functie de mărime și să nu aveți bile sau alte ACCESORI ca nu primesc, CACA SI PIPI , finalizare facială, jocuri cu sânii, daca mai aveti alte idei va rog sa imi spuneti pe wapp

Link spre comentariu
Vizitator elyyyyy
Reputație: 0

Dragul meu , înainte să ne luăm duoa toate comentariile astea urâte.... haideți mai întâi voi sa vedeti ce si cum si pe urma puteti sa spuneti ce vreti.... pup toti futacios astia răutăciosi 😘â¤

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost la ea acum ceva vreme. Daca ne referim la poze, nu reflecta in niciun caz realitatea, dar totusi am zis sa raman. Oralul este cat se poate de mecanic, la normal la fel...eu unul nu mai revin. Cred ca sunt optiuni mult mai bune in Tulcea.

Link spre comentariu
Vizitator elyyyyy
Reputație: 0

Eeee dragul meu adrian daca tu ești acel adrian care ai fost la mine tin sa te anunt ca chiar nu ai putin obraz... atâta timp cât eu spun că nu fac oral adânc ca nu pot si tu ca un băiat cum sunteti toti ăștia care comentați urat împingi penisul pe gâtul meu si iti atrag atenția de 3..4 ori atunci iartă-mă pe mine ca sunt io de vina ca nu va mai primesc, si acum comentați aiurea. AM DREPTUL SA IMI ALEG CLIENTI... Am multi clienti in tulcea care vin la mine si stiu ce fel de persoana sunt si cat respect clienti...

Link spre comentariu
Vizitator elyyyyy
Reputație: 0

Dragul meu ... ce ai trimis tu este o colega care abia a venit în tulcea și i-am dat un cont de al meu mai vechi... EU NU LUCREZ PE POZE FAKE... SAU ASEMĂNĂTOARE... DOAR PE POZELE MELE... Si inainte sa mai comentați aiurea va rog sa verificați înainte despre ce vreti sa scrieti... va pup dulce futaciosilorrrrr

Link spre comentariu

Am fost la ea de când lucra la Bacău.. tin sa contrazic colegi de mai sus ... sunt pozele ei, servisul este foarte ok fara graba si după părerea mea chiar merita fiecare bănuți.... cat despre cei care comentează aiurea despre biata fata... sigur ati fost voi de vina ... sunt clientul ei de 1an si ceva si nu am avut nici un fel de problema din cele mentionate mai sus.... Am Sa revin mereu cu drag la tine

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...