Sari la conținut

ELENA 0729720975


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoar
  • Oras:Timisoar

Bine v-am gasit. A venit momentul sa las prima recenzie, sper sa va fie utila.

 

Miercuri seara, am sunat pentru vizita (necitind toate detaliile) iar ajuns pe strada, sun pentru adresa exacta si dupa cateva vorbe schimbate apelul se lasa cu o criza de râs din partea amandurora dupa ce am aflat ca suntem in orase diferite 🤣🤣🤣.

 

Inainte de inchiderea apelului, programam pentru vineri seara, vineri am confirmat pe wapp, primit adresa noua si hatz la adresa.

 

Ajuns acolo, Elena m-a asteptat in lenjerie, dupa ce am facut cunostinta am mers direct in camera unde am avut parte de mult amuzament si 2 partide, a caror descriere va ramane acolo. ( What happens in Vegas, stays in Vegas )

 

Aspect: 8.5 - Va pot spune ca spre surprindere in realitate e mult mai frumoasa si mai hot decat in poze, iar nota este pentru ca a fost mai inalta ca mine 😅🤣. Are undeva la 1.72-75, n-am fost cu metrul dar e sexy rau gagica. In momentul dintre numere cand si-a pue ochelarii, s-a incheiat totul 🤣🤣 am zis ca nu mai plec de acolo🤣🤣

 

Atitudine: 10 - de la telefon si pana la plecare a fost ca si cum eram prieteni de ani de buni.

 

Op: 9 - cu toate ca nu sunt fan pot m-a dat pe spate cu ce a facut la inceput â¤ðŸ¤£. (Hint: se pricepe si la prim ajutor 🤣🤣 stie ea despre ce vorbesc)

Nu am intrebat si nu am pus ON, am lasat totul sa decurga de la sine.

 

NP: 10 - punct forte, ne sincornizam miscarile la perfectie din prima

 

Locatie: 9 - Ared Kaufland, apartament curat. Nu stiu ce as putea scrie aici, dar va raspund la orice intrebari

 

Cadou: 250/ora

 

Conculzie: Fata e pe gfe, caterinca si ai ce discuta cu ea. Da, de recomandat si da ar fi jmecher sa se tina de Arad. Comparatie cu altcineva din Arad, nu pot da deoarece n-am mai fost la fetele de pe forumul din Arad.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în ELENA 0729720975
  • Oras:București
  • Oras:București

Bine v-am gasit. A venit momentul sa las prima recenzie, sper sa va fie utila.

 

Miercuri seara, am sunat pentru vizita (necitind toate detaliile) iar ajuns pe strada, sun pentru adresa exacta si dupa cateva vorbe schimbate apelul se lasa cu o criza de râs din partea amandurora dupa ce am aflat ca suntem in orase diferite 🤣🤣🤣.

 

Inainte de inchiderea apelului, programam pentru vineri seara, vineri am confirmat pe wapp, primit adresa noua si hatz la adresa.

 

Ajuns acolo, Elena m-a asteptat in lenjerie, dupa ce am facut cunostinta am mers direct in camera unde am avut parte de mult amuzament si 2 partide, a caror descriere va ramane acolo. ( What happens in Vegas, stays in Vegas )

 

Aspect: 8.5 - Va pot spune ca spre surprindere in realitate e mult mai frumoasa si mai hot decat in poze, iar nota este pentru ca a fost mai inalta ca mine 😅🤣. Are undeva la 1.72-75, n-am fost cu metrul dar e sexy rau gagica. In momentul dintre numere cand si-a pue ochelarii, s-a incheiat totul 🤣🤣 am zis ca nu mai plec de acolo🤣🤣

 

Atitudine: 10 - de la telefon si pana la plecare a fost ca si cum eram prieteni de ani de buni.

 

Op: 9 - cu toate ca nu sunt fan pot m-a dat pe spate cu ce a facut la inceput â¤ðŸ¤£. (Hint: se pricepe si la prim ajutor 🤣🤣 stie ea despre ce vorbesc)

Nu am intrebat si nu am pus ON, am lasat totul sa decurga de la sine.

 

NP: 10 - punct forte, ne sincornizam miscarile la perfectie din prima

 

Locatie: 9 - Ared Kaufland, apartament curat. Nu stiu ce as putea scrie aici, dar va raspund la orice intrebari

 

Cadou: 250/ora

 

Conculzie: Fata e pe gfe, caterinca si ai ce discuta cu ea. Da, de recomandat si da ar fi jmecher sa se tina de Arad. Comparatie cu altcineva din Arad, nu pot da deoarece n-am mai fost la fetele de pe forumul din Arad.

Mulțumesc pentru vizita și ma bucur ca te-ai simțit bine . 💋💋
Link spre comentariu
Vizitator pakiderm69
Reputație: 0

Vizitat domnita azi pe la 12 : 30 programare respectata de amandoi ce sa pot sa zc ii frumusica inalta si un funduleț auu auu super din pacate am fost cam obosit si nu ma-m ridicat la nivelu ei oral binisor executat si la normal un pic ea deasupra si terminat pe la spate cu o priveliste minunata

On 9

Np 9

Igiena 10

Atitudine 10

Halat 150 un nr

De revenit da

Sper sa imi iau revanșa

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Vizitat domnita azi pe la 12 : 30 programare respectata de amandoi ce sa pot sa zc ii frumusica inalta si un funduleț auu auu super din pacate am fost cam obosit si nu ma-m ridicat la nivelu ei oral binisor executat si la normal un pic ea deasupra si terminat pe la spate cu o priveliste minunata

On 9

Np 9

Igiena 10

Atitudine 10

Halat 150 un nr

De revenit da

Sper sa imi iau revanșa

Ma bucur ca te-ai simțit bine . Pupici
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bunaaaaa ...ce faceți ? M-am hotărât sa va vizitez din nou împreuna cu colega mea Andreea cum știți deja .  Maine ajungem la voi pentru a va răsfața . Locatia va vi la Ared Kauffland. 
 

  • Prețurile vor fi :
  • 200 eu. /400 împreuna cu colega .30 de minute (1 finalizare ) 
  • 300 eu/600 împreuna cu colega -60 de minute (2 finalizări  ) 
  • -sex oral/normal protejat 
  • -finalizare corporală 
  • -french kiss( in funcție de igiena orală)
  • -cunnilingus (pasiva)
  • -annilingus(pasiva)
  • -poziția 69(in funcție de igiena )
  • Gfe
  • sex in diferite poziții 
  • hand-job
  • footfetish
  • dus asistat 
  • Dominare soft(nu deținjucării dar poți aduce tu dacă ai)

 

  • Servicii extra :uro(100)/anal(100) in funcție de mărime 
  • -GFE 
  • Dușul este obligatoriu .
  • Întâlnirile sunt pe baza de programare  . Programărilese confirma cu 1 ora înainte .  In cazul neconfirmării aceasta se anulează . 
  • ◼️In mesaje va rog sa specificați și ora pana la care va pot răspunde înapoi .◼️
  • ‼️‼️‼️Cine nu specifica nu va primi răspuns înapoi deoarece nu vreau sa creez probleme nimănui . ‼️‼️

64281FF1-C4F8-406F-9740-60DFB2ABE9C1.jpeg

375401BD-B280-42FD-BF76-96E362D9C5D9.jpeg

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna dimineața ... Ce faceți ? 
Va Invit la o cafeluța alături de mine (una mai specială )😈😈😈     0️⃣7️⃣2️⃣9️⃣7️⃣2️⃣0️⃣9️⃣7️⃣5️⃣

Astazi sunt disponibilă pana la ora 00:00!!!! Va aștept sms-urile și mesajele pe whatsapp pentru programări . Ca și locație ma găsiți la Ared Kauffland . Va pupicesc și ca doresc o zi frumoasa .

A3D2082E-377C-4D44-936B-6F59C3DEEA70.jpeg

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna dimineața . Disponibilă pana la 00:00!!

📲0729720975📱

  • 200 /.30 de minute (1 finalizare ) 
  • 300 /60 de minute (2 finalizări  ) 
  • -sex oral/normal protejat 
  • -finalizare corporală 
  • -french kiss( in funcție de igiena orală)
  • -cunnilingus (pasiva)
  • -annilingus(pasiva)
  • -poziția 69(in funcție de igiena )
  • Gfe
  • sex in diferite poziții 
  • hand-job
  • footfetish
  • dus asistat 
  • Dominare soft(nu dețin jucării  dar poți aduce tu dacă ai)

 

  • Servicii extra :uro(100)/anal(100) in funcție de mărime 
  • -GFE 
  • Dușul este obligatoriu .
  • Întâlnirile sunt pe baza de programare  . Programările se  confirma cu 1 ora înainte .  In cazul neconfirmării aceasta se anulează . 
  • ◼️In mesaje va rog sa specificați și ora pana la care va pot răspunde înapoi .◼️
  • ‼️‼️‼️Cine nu specifica nu va primi răspuns înapoi deoarece nu vreau sa creez probleme nimănui . ‼️‼️
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Hi,

Abia aștept să îti văd superbii sâni. (fiecare cu fanteziile lui 😉)

Sper ca lucrezi si te pot vizita Sambata dupa masa. Iti scriu pe WhatsApp si sa facem o programare?

Imi plac conditiile de mai sus si cum ai grija sa "nu faci probleme".

 

Alex

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, Alex_N said:

Hi,

Abia aștept să îti văd superbii sâni. (fiecare cu fanteziile lui 😉)

Sper ca lucrezi si te pot vizita Sambata dupa masa. Iti scriu pe WhatsApp si sa facem o programare?

Imi plac conditiile de mai sus si cum ai grija sa "nu faci probleme".

 

Alex

Daa . Aștept mesaj 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...