Sari la conținut

Transsexuala Andreea Timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Bună dragilor!

 

Disponibilă ultima zi în București...🙂

 

Zona Bulevardul Decebal

 

200 lei pt o fin

300 lei pt o ora

 

Pentru mai multe detalii si programări ma puteti contacta atat telefonic cat si pe whatsapp la nr de tel 0727681813!

 

Pupici!😘

post-342493-0-80100000-1604847247_thumb.jpg

Link spre comentariu

Am fost la tipa Andreea ...m a așteptat frumos  in chiloței ..excitată la maxim ceea m a făcut din prima sa i o sug grav de tot Deep cu scuipat cu tot mai aveam outin și ma inecam cu pula ei ....am fost pasiv ce i drept ,dar mi a plăcut la Nebunie ..apropo încă ma doare curul rău de tot ,dar a meritat ora cu ea ..nota 10

ps : are o pula frumoasa rău de tot 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 2 ore, cristian2020 a spus:

Am fost la tipa Andreea ...m a așteptat frumos  in chiloței ..excitată la maxim ceea m a făcut din prima sa i o sug grav de tot Deep cu scuipat cu tot mai aveam outin și ma inecam cu pula ei ....am fost pasiv ce i drept ,dar mi a plăcut la Nebunie ..apropo încă ma doare curul rău de tot ,dar a meritat ora cu ea ..nota 10

ps : are o pula frumoasa rău de tot 

Iti Multumesc frumos si te astept cu drag si data vitoare 🥰

Link spre comentariu

După ce am citit o grămadă de recenzii pe site m am hotărât sa probez ceva nou, adică ,o trans.Pentru cei care nu vor sa afle în detaliu cum a decurs întâlnirea le spun ca a fost f bine și sa se oprească aici.Pentru ,voi,cei care vor sa știe cum a decurs întâlnirea cu Andreea așezați-va comod sau puneți mana pe telefon.Inca de la inceput aș vrea să vă asigur ca nimeni nu mi a cerut să scriu,fac asta pentru informare și v-aș incuraja și pe voi sa scrieți. 

Încă de ceva vreme m-am gândit să probez o trans așa ca intr-o zi neavând mare lucru de făcut am intrat pe publi24 în căutare de ceva frumos.  Erau ceva trans în oraș dar căutarea s-a oprit asupra a două dintre ele:Andreea și Karla.Fiind începător îmi fac curaj și o sun pe Andreea cu care stabilesc prețul și o întâlnire.Ma urc repede în mașină și cu foarte multe emoții mă indrept spre locație. Aici revin cu un telefon și sunt invitat să urc.Ajuns la locul cu pricina îmi deschide o tipă foarte sexy îmbrăcată și care arata f bine.Mă poftește în dormitor unde îmi spune să mă fac comod și mă întreabă dacă am nevoie la baie. Fiind curat îi răspund că sunt proaspăt dușat și incep sa arunc textila timp în care Andreea iese de la baie și începe să mă îmbrățișeze,sa ma sărute foarte lasciv.Emoțiile mi-au dispărut complet raspund sărutărilor și o vad pe Andreea care coboară în genunchi și începe f tandru sa-mi desmierde motănelul. Îl ascunde în gât și mi-l arată de de câteva ori folosind multă salivă și joc cu limba. Eram f excitat și după câteva minute ne așezăm în pat unde îi spun să se așeze comod să îi pot admira jucăriile.Fiind cu spatele la mine în genunchi și mâini "capra" incep sa îi ling apusul penetrandu-l ușor cu limba .După câteva minute se întoarce către mine și începem sa ne sărutăm pasional.Saruturile mele coboară către motănelul ei care era de ceva vreme foarte erect și îi cer permisiunea de a începe lucrul.Am încercat sa îi fac cam același lucru care mi l-a făcut ea mie dar îmi era f greu pentru că era destul de mare.Cand a început sa vibreze de placere m-a întrebat dacă vreau să îi simt gustul adică să ejaculeze. Menționez ca nu am probat niciodată gustul spermei( nici proprie)am fost curios sa probez.S-a așezat deasupra capului meu unde a început să își frece paloșul mare și gros lucru care mă excita la maxim. După câteva minute am simțit un lichid fierbinte și acrișor în gură și pe buze și am simțit nevoia sa ejaculez și eu.Cu ajutorul partenerei după ce mi l-a frecat bine am ejaculat o cantitate considerabilă. Am rămas câteva minute să-mi revin după care i-am mulțumit m-am toaletat puțin și am plecat. M -am gândit câteva zile la această experiență și am ajuns la concluzia că a fost o experiență de neuitat cu o trans formidabilă pe care o să o repet cu siguranță 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...