Sari la conținut

Transsexuala Andreea Timisoara


Postări Recomandate

  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu

Nu am cuvinte cata răutate.... Diavolo sa sugi tot cat s-au futut toate curvele si toti bulangii toata spermă din clienții nostrii sa iti fie in mancarea ce o mănânci tu zilnic, bai rabla draq care esti, să plângem toti bulangiii la capu tău mort sa te vad roademi ai prezervativele cu mortii tai si toti cei ca tine, nu ai mai apuca ziua de maine, lemne si pietre dupa tine

  • Like 3
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Chiar acum, raisavagexx a spus:

Jignești-o mă,ca ii place.

Faceți Spam și aici,unde chiar nu e cazul. 
 

 

Vorbești tu spam?🤣🤣🤣

esti profesionista in așa ceva. Am comentat de câteva ori și ți-ai luat focccc🙄 stai fai fata in banca ta!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula
  • Telefon: 0758 773 871
  • Oras:Mereu in pula

Nimeni nu te mai suporta. Dacă m-am băgat pt tine,aici.De ce rupi pula cu noi in halul asta ? Bine îți face băiatul. Ca prea suferi de tine și ești nașpa rău.Nu ești cum te crezi stai calma.Si vorbește frumos cu cei care îți vorbesc frumos😉

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 6 minute, misscristina a spus:

Nu am cuvinte cata răutate.... Diavolo sa sugi tot cat s-au futut toate curvele si toti bulangii toata spermă din clienții nostrii sa iti fie in mancarea ce o mănânci tu zilnic, bai rabla draq care esti, să plângem toti bulangiii la capu tău mort sa te vad roademi ai prezervativele cu mortii tai si toti cei ca tine, nu ai mai apuca ziua de maine, lemne si pietre dupa tine

Ca să vedeți câtă minte are: mi-a luat toate postările, din toată istoria forumului, și le dă minus. Clar că e handicapat mintal și mă întreb de ce nu l-a banat deja. 

Domnișoarelor, de ce nu vă certați în privat? 

Seară bună tuturor. 💝

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Chiar acum, raisavagexx a spus:

Nimeni nu te mai suporta. Dacă m-am băgat pt tine,aici.De ce rupi pula cu noi in halul asta ? Bine îți face băiatul. Ca prea suferi de tine și ești nașpa rău.Nu ești cum te crezi stai calma.Si vorbește frumos cu cei care îți vorbesc frumos😉

Ma doare-n pula de cine nu ma suporta.

Sufăr de mine ca am pe ce sa sufăr. Când este, este …când nu este, nu este 🤣 

Ți-am vorbit foarte frumos. Nu are rost sa faci pe victima aici😉

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 3 ore, isabellets a spus:

Nu vom uita niciodată veselia și gingășia ființei pe care azi am pierdut-o cu toții. Dumnezeu să o ierte.
O inimă bună a încetat să mai bată, un suflet mare s-a ridicat la cer, lăsând în urmă o nemărginită durere şi un gol imens.
Dumnezeu sa te odihneasca in pace!😭😭😭😭😭😭
 

78B3D36A-4B88-409C-8E28-1FEE3C593D3E.jpeg

!!!!

  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
  • Telefon: 0733355971
  • Oras:Bulevardul Ferdinand I, Iulia Hașdeu
Chiar acum, raisavagexx a spus:

Pentru ca nu trebuie sa ii răspundeți raport și punct, eu dacă am dat tag lui pisicuts, m-a la pl Isa 😂

Pai nu merge fetita sa ii dau raport ca ii dadeam, isa nu a inteles gen intenția, o înțeleg la cum e acum distrusa fiind si plecata din tara si Andreea era ca mama ei... 🤷‍♀️ Toate suntem supărate, nervoase... Mai apare un futut d'asta random si iese dracu din el.. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU
Acum 2 minute, misscristina a spus:

Pai nu merge fetita sa ii dau raport ca ii dadeam, isa nu a inteles gen intenția, o înțeleg la cum e acum distrusa fiind si plecata din tara si Andreea era ca mama ei... 🤷‍♀️ Toate suntem supărate, nervoase... Mai apare un futut d'asta random si iese dracu din el.. 

Am dat raport la toate postările lui acum sa intre vrun admin sa vadă raporturile

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
  • Telefon: 0761727286
  • Oras:Decebal
Acum 5 minute, raisavagexx a spus:

Pentru ca nu trebuie sa ii răspundeți raport și punct, eu dacă am dat tag lui pisicuts, m-a la pl Isa 😂 

Dacă as fi putut sa-i dau raport ii dădeam!!!!! Pe lângă asta observ ca @pisicuts nu ia deloc atitutidine și nu observa nimic din ce se întâmpla pe aici. 
 

daca te-am jignit îmi pare rău, însă efectiv nu mai suport atâta prostie și imbecilitate 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti

Va rog lăsați cearta este topicul lui Andreea și cred ca nu este cazul sa va certați 😭😭😭😭puțin respect Ptr Andreea 😭😭😭Dumnezeu sa o odihneasca 😭😭😭va rog frumos iubitele mele 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
1 oră în urmă, misscristina a spus:

Nu am cuvinte cata răutate.... Diavolo sa sugi tot cat s-au futut toate curvele si toti bulangii toata spermă din clienții nostrii sa iti fie in mancarea ce o mănânci tu zilnic, bai rabla draq care esti, să plângem toti bulangiii la capu tău mort sa te vad roademi ai prezervativele cu mortii tai si toti cei ca tine, nu ai mai apuca ziua de maine, lemne si pietre dupa tine

Lume de doi lei care vb asa de o persoana care nu mai este😑

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
Acum 31 minute, horny_gooner a spus:

De ce ar mai conta acum ce afectiune a avut ??? Acum, cand ea este intr-o alta lume, in care cu totii vom ajunge, intr-o buna zi sau noapte, fie ca vrem, fie ca nu... 😟

Asa e trist...in lumea lor e f multa rautate sunt rele si nu se stie intr-o zi cum ajung ca Andrea....mare pacat de fata asta am fost de multe ori la ea....😥drum lin

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 8 ore, Bigd31 a spus:

Asa e trist...in lumea lor e f multa rautate sunt rele si nu se stie intr-o zi cum ajung ca Andrea....mare pacat de fata asta am fost de multe ori la ea....😥drum lin

Dă-le câte o pensie de 5000 € pe lună și o casa cu grădină și vor fi cele mai dulci bombonici din lume. Omul e rău când e concentrat în metropole și împins într-o direcție pentru folosul altora, și asta a ajuns toată societatea din cauza suprapopulării. Stat: cancerul societății. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, biliape a spus:

Dă-le câte o pensie de 5000 € pe lună și o casa cu grădină și vor fi cele mai dulci bombonici din lume. Omul e rău când e concentrat în metropole și împins într-o direcție pentru folosul altora, și asta a ajuns toată societatea din cauza suprapopulării. Stat: cancerul societății. 

Va rog atata cearta nu am văzut niciodată măcar aveți unpic de respect dacă intrați pe topicul ei 😘lăsați o vorba buna nu cu ceartă 😇😇😇🤗🤗🤗Andreea a fost o lady un nume de show-uri o tipa ce își face meseria waw ar trebui sa vb frumos despre ea nu sa va certați 😇😇😇Dumnezeu sa te odihneasca ÎNGER FRUMOS 😇😇😇😭😭😭😭

D4032E5D-795D-4604-B528-D173758D7525.jpeg

  • Like 1
  • Trist 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Moon
  • Oras:Moon
Acum 23 minute, BlondyTs a spus:

Va rog atata cearta nu am văzut niciodată măcar aveți unpic de respect dacă intrați pe topicul ei 😘lăsați o vorba buna nu cu ceartă 😇😇😇🤗🤗🤗Andreea a fost o lady un nume de show-uri o tipa ce își face meseria waw ar trebui sa vb frumos despre ea nu sa va certați 😇😇😇Dumnezeu sa te odihneasca ÎNGER FRUMOS 😇😇😇😭😭😭😭

D4032E5D-795D-4604-B528-D173758D7525.jpeg

Frumoase cuvinte,frumos gest...Odihna vesnica!

  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

😢Uhhh... AVC-urile si Stopurile Cardiace sunt cele mai urate dintre toate pericolele de moarte subita... 😟😢 Macar sper sa nu se fi chinuit mult, de regula de la un AVC ramai paralizat, daca mai reusesti sa-ti revii, si sa-ti petreci restul vietii intr-un scaun cu rotile e un chin si pentru tine, si pentru cei din jur care trebuie sa aiba grija de tine.

Pacat de ea, Dumnezeu sa o odihneasca in pace ! 🥺

  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
11 hours ago, BlondyTs said:

Va rog atata cearta nu am văzut niciodată măcar aveți unpic de respect dacă intrați pe topicul ei 😘lăsați o vorba buna nu cu ceartă 😇😇😇🤗🤗🤗Andreea a fost o lady un nume de show-uri o tipa ce își face meseria waw ar trebui sa vb frumos despre ea nu sa va certați 😇😇😇Dumnezeu sa te odihneasca ÎNGER FRUMOS 😇😇😇😭😭😭😭

D4032E5D-795D-4604-B528-D173758D7525.jpeg

Stai putin... Vrei sa zigi ca Andreea s-a stins? Sper ca este o gluma proasta! Nu cred! Parca ieri am scris singurul meu review de pe acest forum dupa ani de lurking si singura femeie care m-a facut sa ies din tacere si sa scriu ceva frumos ca merita din plin, si s-a dus? Viata asta e fututa rau cateodata.😢

Ma bucur ca am avut prezenta de spirit sa ii pun un zambet pe buze cu niste cuvinte de lauda pe care le merita din plin. 

Daca e adevarat vreau doar sa sper ca este undeva mai bine ca aici si sa-i spun "Multumesc pentru experienta de neuitat si amprenta lasata asupra cuiva intr-un moment in care a fost bine venita!" 

Un fan pentru totdeauna! 💘

 

  • Like 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0741939567
  • Oras:Bucuresti
La 07.09.2021 la 23:18, ValentineP a spus:

Stai putin... Vrei sa zigi ca Andreea s-a stins? Sper ca este o gluma proasta! Nu cred! Parca ieri am scris singurul meu review de pe acest forum dupa ani de lurking si singura femeie care m-a facut sa ies din tacere si sa scriu ceva frumos ca merita din plin, si s-a dus? Viata asta e fututa rau cateodata.😢

Ma bucur ca am avut prezenta de spirit sa ii pun un zambet pe buze cu niste cuvinte de lauda pe care le merita din plin. 

Daca e adevarat vreau doar sa sper ca este undeva mai bine ca aici si sa-i spun "Multumesc pentru experienta de neuitat si amprenta lasata asupra cuiva intr-un moment in care a fost bine venita!" 

Un fan pentru totdeauna! 💘

 

Da sa stins 😭😭😭😭😭😭

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...