Jump to content

Amalia 0735750225

Recommended Posts

Hai sictir, ca deja scrii prostii.  Te legi aiurea de ceva ce n-a existat, n-auzi ca esti urata? Crezi ca daca-ti dadeam mai multi bani te faceai frumoasa? Probabil vrei si un sut in cur cand ne intalnim, fii cuminte.

• Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bună Daniel am tot încercat zilele astea să postez ceva poze dar nu pot...cred că din cauza faptului că nu am contul cu plată eu folosesc versiunea gratuită .Acum ceva timp mi s-a postat poza aceasta

Mulțumesc mult mihaip86 și xxx1969 pentru recenziile lăsate.Țin să îți mulțesc și ție enzo_ chiar dacă pentru tine nu am fost chiar 100% fata perfectă datorită sânilor. Vreau să fac o mică paranteză ș

Posted Images

Ce ai frumosule ,perfectule,fenomenale stai cuminte ca să nu te ia inima na mă gândesc la tine viata mea că la spital e Covidel 💋💋💋Mai schimbă placa te rog ,eu când mă uit în oglindă mă văd asa cum sunt (Frumoasă pentru mine ) .Parerea ta pentru mine nu valorează nici cât negru sub unghie și nici nu ți-am cerut-o .Te aștept să îți iei cei 50 de lei ...cat despre șut în cur stai cuminte ca nu sa născut în viata asta bărbat să ii permit să mă atingă așa că ai cam luat-o pe arătura💋💋💋 te pup grav fenomen masculin

Mai fratilor nu mai aruncati cu noroi aiurea in Amalia care chiar te face sa pleci mulțumit de la ea . Dacă nu va convine nu rămâneți doar nu va închide usa si va tine cu forta. În rest o zi buna tuturor .

• Like 1
1 hour ago, xxx1969 said:

Mai fratilor nu mai aruncati cu noroi aiurea in Amalia care chiar te face sa pleci mulțumit de la ea . Dacă nu va convine nu rămâneți doar nu va închide usa si va tine cu forta. În rest o zi buna tuturor .

Eu nu am aruncat cu noroi, jur. Doar mi-am spus opinia.

Daniel ce tot te frămânți atât? eu l-am rugat pe băiat sa pună o poza cu mine să vadă și alte persoane cât de urata sunt...am făcut mai devreme special pentru tine o poza și l-am rugat să o posteze

• Like 1
Acum 24 minute, vali1980xxx a spus:

Lasa Amalia nu mai pune la suflet toate rautatile unora . Esti o fata de nota 10 si asta spune tot. Te iubesc . 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Va salut, dragi concetateni si nu numai!

Au trecut deja ani buni de cand frecventez domnite, care mai de care, diverse locatii, tarife, caractere si comportament. 😊 Cu siguranta toti am facut-o si tocmai de asta, pentru ca stie fiecare cu ce scop ajunge in acest loc ar trebui sa ramanem strict subiectivi in ceea ce priveste experienta fiecaruia, fara jigniri, fara probleme, fara situatii urate. 

Este prima mea postare pe acest forum si chiar nu incerc sa coving pe nimeni de ceva anume, in afara de experienta mea, care a fost una extrem de placuta din toate punctele de vedere. 

Evident, toate detaliile cu privire la seriviciile oferite si alte asemenea sunt arhicunoscute. Va aduc la cunostinta doar starea mea de spirit, energia pozitiva si felul minunat in care m-a facut sa ma simt aceasta fata! 😊

Nu ma intereseaza exprientele altora in acest caz deoarece eu nu am avut absolut nici un fel de inconvenient de compatibilitate. Da, este adevarat ca sanii ei sunt lasati si cum au mai scris altii pe aici insa intr. adevar compenseaza prin alte metode. Nu caut nevasta fiindca nu-mi trebuie harem insa cu fata asta, asa simpla cum e ea, m-am simtit precum cu o iubita din liceu. Cel putin cu mine asa a fost. 

Evident, trebuie respectata opinia fiecaruia insa daca am fi toti la fel sau am avea cu totii aceleasi experiente unde ar mai fi hazul? ☺️

Mi-a placut, o recomand si cu siguranta voi reveni. 

Cu respect!