Jump to content

Amalia 0735750225

Recommended Posts

Acum 5 minute, Wolfff a spus:

Amalia, te rog, fă un bine public acestui topic și acestui forum, ia legătura cu un administrator, și vezi săi verifice/elimine pe aceste 2 personaje: Apache777  și alexalexvaly 

Bai pacaliciule vezi de treaba ta, crezi ca toți sunt prosti ca tine sa le baneze pisicul contul. 

• Minus 1
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spartanus dpmdv poate Amalia nu se înscrie în tiparul tau de femeie top ,fata nu a zis niciodată că este top ca femeie fiecare are gusturile lui însă eu zic ca singurul minus la ea sunt sânii lăsați î

Posted Images

Bună tututuror celor ce îmi accesează topicul! Astăzi sunt disponibilă de la 15:30 😘Vă pup,îmbrățișez și aștept cu drag!💋🤗😍

• Inimioara 1

Spartanus dpmdv poate Amalia nu se înscrie în tiparul tau de femeie top ,fata nu a zis niciodată că este top ca femeie fiecare are gusturile lui însă eu zic ca singurul minus la ea sunt sânii lăsați însă ca și bun simț este în primele 3 fete de pe Pitesti 

Restul este can-can. Asta este parerea mea daca o respectați bine daca nu va rog sa va abtineti O zi bună tuturor.. 

• Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Acum 2 ore, xxx1969 a spus:

Spartanus dpmdv poate Amalia nu se înscrie în tiparul tau de femeie top ,fata nu a zis niciodată că este top ca femeie fiecare are gusturile lui însă eu zic ca singurul minus la ea sunt sânii lăsați însă ca și bun simț este în primele 3 fete de pe Pitesti 

Restul este can-can. Asta este parerea mea daca o respectați bine daca nu va rog sa va abtineti O zi bună tuturor.. 

Absolut ți o respect man

• Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 1

Vizitat Amalia astazi in jurul orei 18.

Modelitate de contact: Numarul de telefon din anunt

Programat telefonic, ajuns la locatie sunat fata. Super amabila, m am simtit super ok, Inceput cu un oral de calitate, apoi sex normal protejat. Fata sta cum o pui, se implica, te face sa te simti bine. Are talent la ceea ce face! Nu sta cu ochii pe ceas. Per total recomand!

Cadoul 100 lei pt 30 min.

• Like 1
  • Mersi 1
Acum 7 ore, uivil10 a spus:

Bună seara, Amalia

Astăzi după ora 16.00 se poate o programare? Aștept răspunsul tau. 

Bună !Astăzi am ceva de rezolvat în afara orașului și nu știu exact ora la care voi începe sau dacă voi lucra. De regulă în zilele în care știu ce program am anunț pe site când încep.😘😘😘

Acum 16 ore, gkdfkgf a spus:

De ceva vreme pune mereu poze noi dar numai din spate din păcate, are fund frumos, nimic de zis....

Am pus câteva și din față ...postez și eu fotografii orientative....Ai putea să mă vizitezi și mă vei vedea din ce poziție îți place ție😘😘