Jump to content

Amalia 0735750225

Recommended Posts

4 minutes ago, Apache777 said:

Stii care e culmea ? Ca alea mai misto stiu sa accepte si o critica, iar astea mai modeste sar de fund în sus imediat si incep sa iti caute nod in papura ca de fapt tu esti de vina, ca igiena, ca plm...

Mai apar și 2-3 "sustinatori" din astia sa le cante in struna si e clar, nu le mai scoți dintr-ale lor.

N-auzi ca "duduia" asta, dupa ce i-am facut o recenzie care nu i-a placut m-a acuzat, si vad ca o tine aiurea in continuare,, ca voiam eu s-o fut fara prezervativ? Ce tertipuri de stoarfa poate sa aiba. Treaba ei...

• Replies 837
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Apache777
Acum 5 minute, danni1974 a spus:

N-auzi ca "duduia" asta, dupa ce i-am facut o recenzie care nu i-a placut m-a acuzat, si vad ca o tine aiurea in continuare,, ca voiam eu s-o fut fara prezervativ? Ce tertipuri de stoarfa poate sa aiba. Treaba ei...

Cine sa fie atat de cretin sa futa o prostituata fara prezervativ. Iti dai seama ca nu o crede nimeni. 

3 minutes ago, Apache777 said:

Cine sa fie atat de cretin sa futa o prostituata fara prezervativ. Iti dai seama ca nu o crede nimeni. 

Probabil ca mai sunt cretini din astia. Eu doar i-am zis "doamnei" ca nu-mi place prezervativul, n-am baut niciun apropo, mai ales dupa ce am vazut-o. Trebuia in pula mea sa ma imbrac si sa plec, dar asa sunt eu, mai "gingas". :P

Postez și eu în funcție de cum îmi permit împrejurările  🤗 și am câțiva vizitatori ce nu țin cont de cele impuse.Poate pentru tine nu a fost de prea mare ajutor .😊

Astăzi voi fi disponibilă de la ora 12:00😘😘😘

Acum 15 ore, Knoxx a spus:

Daca ne anunti la 7 ca nu esti disponibila cand de la 8 oricum nu se mai circula degeaba ne mai anunti. 

• Mersi 1
La 26.04.2021 la 17:13, Miiihaiiii0 a spus:

Sărutări accepți? Poze noi când? :)

Mă poți contacta telefonic ,dacă ai nevoie de un plus de informație!Referitor la cerința cu pozele...imi pare rău dar nu voi mai publica nici o poză. Fiind că în momentul în care am vrut să fiu amabilă am fost "călcată în picioare" .Așa cel mai bine cine vrea să mă cunoască, mă poate vizita .Ofer detaliile necesare telefonic.Multumesc pentru înțelegere!😊

• Like 1