Jump to content

Amalia 0735750225

Recommended Posts

• Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Bună Daniel am tot încercat zilele astea să postez ceva poze dar nu pot...cred că din cauza faptului că nu am contul cu plată eu folosesc versiunea gratuită .Acum ceva timp mi s-a postat poza aceasta

Mulțumesc mult mihaip86 și xxx1969 pentru recenziile lăsate.Țin să îți mulțesc și ție enzo_ chiar dacă pentru tine nu am fost chiar 100% fata perfectă datorită sânilor. Vreau să fac o mică paranteză ș

Posted Images

Probabil ca ai și tu dreptatea ta .Nu am dispoziția necesara sa îți explic anumite lucruri si nici sa întru în polemica cu tine . Colegii au 2 opțiuni:merg sau nu la ea sau la oricare fata..Pot alege ce îi avantajează. Seara buna

• Like 1
Guest maximus79

Pai dupa mintea unora, toți cei care scriu sunt pesti sau au interese, d-aia nu mai scrie nimeni.

90% sunt paraziți ca batranul cu nicio recenzie din 1500 de postări.

Rmane forumul pentru caterinca si jigniri.

Guest maximus79

Oricum bate vântul pe forumul asta, nimeni nu scrie, ca nu cred ca nu mai fute nimeni...

Si cand mai apare unul, gata ca e pește.

Bine... pe la unele chiar e pauză, asa e când ți se suie arfele la cap.

Mai oameni buni, nu este frumos ce faceți, sa va certați pe forumul fetei. Ați uitat ca aici intrați sa va spuneti o părere despre întâlnirea voastră? Eu spun ca Amalia la cât de drăguța și de bun simt este nu merita asta de la voi, părerea mea. Hai, sa aveți sănătate și toate cele bune!

Asa frate

maximus79, te lăudai căi faci recenzie. M-am uitat pe postările tale, ai aproape numai comentarii și offtopic... . Așa vrei să-ți iei steluțele? Și din păcate nu ești singurul. Sunteți mai mulți care doar știți să comentați, să înjurați și să faceți offtopic.
  • Like 1

Pai ce ma, vii special pt ea ?

Da frate,si ieri am futut o pe Elena siliconata si joi pe Antonia vouque,frate ti le recomand is belea femeile,cei drept pe Antonia o prinzi nu greu dar foarteeeee greu dar sti cum e cu femeile tre sa ai rabdare de canibal.
Guest maximus79

Da frate,si ieri am futut o pe Elena siliconata si joi pe Antonia vouque,frate ti le recomand is belea femeile,cei drept pe Antonia o prinzi nu greu dar foarteeeee greu dar sti cum e cu femeile tre sa ai rabdare de canibal.

Pai și vineri ce ai facut, ai ținut post ? 😂