Jump to content

Amalia 0735750225

Recommended Posts

Sa spui ca tatele sunt un pic lasate dar nederanjant si gfe 9.5 sunt aberatii scuzama, face misto de noi sau era beat sau nu a mai vazut femei

Esti fata ok cu bun simt nimic de comentat, nu esti pe graba dar tatele alea sunt cu minus atarna ca 2 sosete iar gfe e 0

Sa fim realisti sa nu facem ca ala cu care zice ca iai luat coaile în gura dar tu de fapt nu faci asta

Tot tie iti face rau, adevarul e cel mai bun dupa parerea mea

• Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spartanus dpmdv poate Amalia nu se înscrie în tiparul tau de femeie top ,fata nu a zis niciodată că este top ca femeie fiecare are gusturile lui însă eu zic ca singurul minus la ea sunt sânii lăsați î

Posted Images

Eu nu am spus niciodată că pieptul meu este ferm ...le-am spus tuturor celor care au întrebat (Am un copil și este normal să fie asa ,orice om are un defect) Bine pe mine una nu mă deranjează serviciile nu le fac cu pieptul ci cu gura și păsărica...atâta timp cât stau bine cu ele eu sunt mulțumită. Iar GFE fiecare îl percepe in felul lui nu toți au același stil de a o face cu iubitele ,cum nici eu nu procedez la fel cu orice client😉😉😉 poate că a avut dreptate în felul lui nu poți să ști niciodată ce se întâmplă între mine și altă persoană .Doar poți să îți expui părerea referitor la ce s-a întâmplat (eu și tu) .Eu îți mulțumesc mult pentru părerea ta !

• Like 1

🤣🤣ador forumul asta jur.. și ști de ce? pentru că de fiecare data, vrei să spui ceva iar mintea își face filmul ei. Te aștept cu mare plăcere să mă cunoști ...sau pe englezește că văd că mai toți termeni sexuali de pe acest forum sunt în engleza...I m waiting for you with big pleasure to know me 😉

Guest maximus79

Cunoștințele de limba engleza sunt evidente.

De fapt la partea orala stai chiar foarte bine dacă ma gândesc mai bine.

Da, bun spre foarte bun oralul, lent și adanc, senzual... foarte smecher.

Am vizitat-o ieri pe Amalia. Cred ca o sa o rog sa îmi facă abonament la ea. Îmi place mult ca nu are fitze și figuri, este o fata calda, cu mult bun simt! In comparație cu marea majoritate a divelor care se sparg in fente și harfe, fata asta este chiar super ok. Bravo Amalia, tine-o tot așa!

Bogdan dragul meu eu spun telefonic service-ul care îl ofer...cei ce sunt dornici de anal sau finalizare orală pot contacta alte fete care fac asta .Poate și tu ai lucruru care nu ești dispus să le faci în viata asta la fel ca mine.te pup😘😘😘😘