Jump to content

Amalia 0735750225

Recommended Posts

• Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Spartanus dpmdv poate Amalia nu se înscrie în tiparul tau de femeie top ,fata nu a zis niciodată că este top ca femeie fiecare are gusturile lui însă eu zic ca singurul minus la ea sunt sânii lăsați î

Posted Images

Depinde de preferințele fiecăruia Bogdan...și de cum mi se pare ca om ,accept să fac anumite servicii. Eu merg pe ideea că nu orice om e la fel așa e și cu sexul.De când am postat anunțul singurele 4 lucruri care nu le-am făcut și nu am să le fac niciodată au fost finalizarea oral ,anal și sexul neprotejat

• Like 1
Acum 44 minute, amalia01 a spus:

Depinde de preferințele fiecăruia Bogdan...și de cum mi se pare ca om ,accept să fac anumite servicii. Eu merg pe ideea că nu orice om e la fel așa e și cu sexul.De când am postat anunțul singurele 4 lucruri care nu le-am făcut și nu am să le fac niciodată au fost finalizarea oral ,anal și sexul neprotejat

Cei patru apostoli care erau trei, Luca si Matei 😂😂😂

Deci care e al 4-lea lucru "care" nu îl faci ?

Să îți explic ceva ...sunt anumite persoane cu care refuz să fac ceva,pentru că nu doar eu ca femeie trebuie sa ma implic ci și el ca barbat.Neimplicânduse mă face să fie un sentiment reciproc(neinteres)...dar sunt și oameni care te fac să  accepți fanteziile lor . Eu nu am un anume service .Depinde și de persoană cum mi se pare . Dacă acel bărbat mă face să simt că trebuie să ii ofer fk o fac . Tu de exemplu chiar de îți place să săruți o femeie dacă ea ca igienă orală nu corespunde îți garantez ca te răzgândești.

• Like 2
Acum 27 minute, marinarul101 a spus:

Vizitat Amalia din nou. Mențin recenziile bune! Bravo Amalia!!👍

Ai fost așa... la prima oră, sau mai demult și acum ti-ai adus aminte? Ca în weekend a anunțat ca nu lucrează, am vrut sa ma duc și eu.

Bună Daniel am tot încercat zilele astea să postez ceva poze dar nu pot...cred că din cauza faptului că nu am contul cu plată eu folosesc versiunea gratuită .Acum ceva timp mi s-a postat poza aceasta .Am încercat după să postez o alta fotografie, dar nu am permisiunea de la site decât de a reposta poza existentă ,adică aceasta.Probabil că la versiunea gratuită ai posibilitatea de a posta 1 fotografie pe lună😁POATE IMI FACI TU O VIZITĂ ȘI TE BUCURI DE PRIVELISTE LIVE20201206_140041.jpg.b9742d539c2ad9776b2206bc7fe24ff8.jpg

• Like 3

Bună Gruzdih săptămâna aceasta sunt disponibilă zilnic dupa ora 13:00 ,cred că duminică nu voi lucra dar de regulă anunț pe forum  .Cel mai bine pentru detalii suplimentare mă poți contacta telefonic 😘nu îți pot spune exact ce program am fiind că apar și multe lucruri neprevăzute 

Amalia o fata corectă si cu bun simț care face un oral genial, lent, adanc si sustinut, minim 6-7 minute, poate si mai mult.

Punctul slab sunt sânii, dupa mine ar fi mai bine sa nu dea sutienul jos, fara suparare.

Oricum este de revenit, este peste multe de la "top", ca tot dam cărțile pe față cu topuri și preferințe. 

Acum 11 minute, enzo__ a spus:

Amalia o fata corectă si cu bun simț care face un oral genial, lent, adanc si sustinut, minim 6-7 minute, poate si mai mult.

Punctul slab sunt sânii, dupa mine ar fi mai bine sa nu dea sutienul jos, fara suparare.

Oricum este de revenit, este peste multe de la "top", ca tot dam cărțile pe față cu topuri și preferințe. 

E si cu sânii  se revolva daca pune comprese cu gheață îi trece sigur...🤣🤣🤣🤣

Batranelule măcar la sâni mai există operații de facut...problema este că eu ma plac asa cum sunt .Nu îmi doresc să fiu păpușa barbie mai bine așa naturală....Ah și ca un sfat! 🤭Gheața păstrează-o pentru tine cine știe când o să ai nevoie de ea !.😘😘😘SUNT CURIOASĂ DE UNDE ȘTI TU CĂ FUNCȚIONEAZĂ CU GEAȚĂ? DIN PROPRIA EXPERIENȚĂ FACI CUMVA TRATAMENT PENISULUI CAND ESTE LĂSAT ?