Sari la conținut

Katja 0728014079


Postări Recomandate

Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Katjablond, mie imi place de tine cum arati si imi place ca esti respectuasa ,asa deci te rog foarte respectuos sa ne detaliezi care iti sunt serviciile si cadoul aferent, usurandu-ne putin munca de cautare.

Multumesc

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Este 150 sau 200 pentru o finalizare, in functie de cat dureaza si ce servicii doriti si 300 pentru o ora. Serviciul meu contine: erotic masaj , oral , 69 , deepthroat , sex in diferite pozitii , masaj de relaxare , body to body masaj . Ma poti atinge si saruta . Igiena este foarte importanta !!! Nu accept persoanele nepoliticoase, arogante, cu aplicatii in zona organului genital sau de dimensiuni mari. Nu fac finalizare orala ! Ma aflu la Ared-urile noi (din spatele Penny-ului) din str Tudor Vladimirescu

150 - e pentru persoanele care finalizeaza foarte repede .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Pe la Galati, nu vrei sa vii.

E super toamna la malul Dunării

Pe la Galati, nu vrei sa vii.

E super toamna la malul Dunării

Pe la Galati, nu vrei sa vii.

E super toamna la malul Dunării

Imi pare foarte rau dar in partea aceea sigur nu voi ajunge, nu vreau sa te dezamagesc dar nu voi ajunge. Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hollywoo
  • Oras:Hollywoo

Umbla vorba in targu vecin (AR) ca ar fi Inesuka, rebranded/reloaded... Nu stiu :boob Asteptam sa vedem daca se dezlantuie  :laugh2 

https://nimfomane.com/forum/topic/160467-katja-0728014079/?p=6437758

  

Katja sau inesuka e fata?Unde are locatia si tarife?

Mă simt oarecum vinovat că o glumă nevinovată (credeam eu) a pus-o pe Katja într-o ipostază mai puțin plăcută, nu asta era deloc intenția, mai ales că mi-a făcut numai lucruri bune.

Ca să fie totul clar, Katja nu e Inesuka Undercover, cum au dedus unii care citesc pe sărite, e o fată nota 10 dacă știi cum să te comporți. Profitați cât aveți ocazia că nu puneți prea des mâna pe așa ceva :).

Seară faină!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...