Sari la conținut

Ce credeti despre Covid...


Postări Recomandate

Azi am auzit o sumedenie de aberatii legat de motivul pentru care se impun restrictii...

Ca ar fi suprimarea populatiei. Ok, pentru?

Nu descarc aici tot ce am auzit, unele teorii ma faceau sa cred ca vorbesc cu o persoana retardata...

Nu inseamna ca nu citesc fiecare opinie, ca doar atat este, o parere, nu?

Si poate ajungem la un consens de ce pana acum virusul inca este o problema...

Eu as crede ca UE nu stie cum sa inchida din granite si asta este o sansa greu de ratat, dar nu poate sa tina la nesfarsit. Apoi?

Daca statul roman sta si se uita cum economia tarii se duce de rapa... care este pozitia lui? O simpla incompetenta sau vindem si corectitudini cand nu mai avem ce vinde...?

Pareri, cat de halucinante.  :bow

Poate sunt naiva, dar tarile "civilizate" au depozite, nu Romania, ea are datorii. Cine pierde, iar?

:hug1

Link spre comentariu

adevarul ala adevarat nu il vom afla niciodata sigur

adica cine cand cum unde de ce

 

Sunt de acord, putem specula pentru cine ar aduce avantaje... Totusi, e un virus de laborator. ;)

 

 

mне пoхую cyka!

Это обязательная опция секретарей :)))

https://xhamster.com/videos/boss-fucks-secretary-at-the-office-11183856

Девочка молодец!

 

Faptul ca esti idiot, stiam, nu mai semnaliza.

Suka? Ca ce chestie, pidar, folosesti expresia?  :laugh2  :rax2

Link spre comentariu

Amada, în loc să fii-n brațele unui tânăr viguros, cu d'-alde "hani hani, pupi pupi", tu stai să scrii despre covee la două noaptea.

 

Mă-ngrijorezi.

 

Eu nu am intalnit barbatul sa ma scuteasca de griji, sa fac "hani, hani"... 

Unii purtatori de pula ilegal cred ca se cuvine, dar daca eu traiesc in stres... 

Ai fi in stare sa-mi iei grijile si sa-mi dezvolti sentimentele? :) Stai, eu nu sufar de prostitutie, o fac daca simt!  :laugh2

Ti-am mai spus ca e de lucru cu mine. ;)

E mai simplu sa suni, futi, te culci, dai o laba ca timpul... 

Eu nu-mi fac griji pentru tine.

Link spre comentariu

Ai fi in stare sa-mi iei grijile si sa-mi dezvolti sentimentele? :)

 

Întâi trebuie să văd lista grijilor.

 

Cât despre sentimente, sunt perfect capabil să le dezvolt. Aici e de bine, zic.

Întreabă-i pe toți din jurul meu cât de mult mă urăsc şi nici măcar nu fac mari eforturi ca să-i aduc în starea aia.

Link spre comentariu

Întâi trebuie să văd lista grijilor.

 

Cât despre sentimente, sunt perfect capabil să le dezvolt. Aici e de bine, zic.

Întreabă-i pe toți din jurul meu cât de mult mă urăsc şi nici măcar nu fac mari eforturi ca să-i aduc în starea aia.

 

Iubire, panarama care ar trebui sa administreze acest site m-a numit sa spunem "curva" mai devreme...

Din ura? Poate. Dar ce am vazut eu in existenta mea este ca cei care nu ajung la nivelul tau, au tendinta sa muste de glezne.

Nu-mi strica topicul care si asa nu merge nicaieri.

Link spre comentariu

Daca trebuie: Eu sunt modesta, nu am impresii sau fitze, nu caut viata cu avere... dar nu dau 2 bani pe cei care se uita la mine de sus si se intreaba cum am ajuns eu mai sus social...

Cati oameni, atatea pareri.

Sa lasam cine sunt eu, la vara vreau sa plec si nu mai calc pe teritoriul tarii... Poate toamna. Am dosar cu o sora si nu pot cere actele pana atunci...

In fine, banuiesc, sunteti ca de obicei, cu pula in ceilalti, cat mana o freaca?

Daca cer gandire analitica pe site de curve aiurea, sorry.

Va las la ce stiti mai bine.

Link spre comentariu

Eu nu m-am nascut aici, doare doar ca nu am de ce sa pierd mai mult timp...

Cum face ca va adunati la o adunatura de rahat in centru pentru amenzi?!

Plm, s-au rasturnat guverne cu karisma... Acum ce este? Un camp de oi? 

Am pretentii! Si desi majoritatea rage, unii gandesc, doar sa-si scoata morcovul din cur! Romanii sunt lasi!

Atat.

Link spre comentariu
  • Oras:Techno District
  • Oras:Techno District

lungul drum al neantizării sau regăsirii sinelui 

 

nevroză (minciuna de sine, imoralitatea, slujirea ego-ului) -> depresie (disperare aka rejectare) -> paranoia (defensă generalizată) -> resemnare sau .. NEBUNIE (cu sau fara sinucidere - nebunia lucidă)! 

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Ce vrei sa stii Amada?

Eu zic ca restrictiile sunt prea blande. Vreau carantina totala sa moara de foame saracii.

N-ai studiat cum e cu capra vecinului la romani? Iti explic eu: oricat ma afecteaza pe mine important e sa-i afecteze pe altii mai rau 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Techno District
  • Oras:Techno District

se vor deschide cantine ale saracilor pe strazi

 

p.s. ce voiam sa spun mai sus .. e interesant cum evenimente naturale negative si dure pot impinge pe unii (neiubiti din pruncie, cu traume severe) spre delirul că nu părinții primari, ci ăștia, actuali, oculta, ne vrea exterminați, la fel cum o voiau si genitorii, eu te-am facut eu te omor

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Pai e simplu.

Chinezii aveau un diferend comercial cu Trump...vorbim de mii de miliarde de dolari.

Si cum in viata totul e pina la bani...asta e.

Au dat drumul virusului, lumea s-a infectat, degeaba ai arme nucleare si portavioane, un virus de 0, 3 microni darama usor un imperiu.

Dupa cum se vede Trump e furat-o original, in locul lui vine mos Biden care va face o intelegere buna cu chinezii, nu are incotro.

Si a doua zi apar si vaccinurile prin farmacii...

Case closed.

 

Stiti cate portavioane are Armata americana ?

Va spun eu, 12 bucati.

Stiti cate portavioane va avea Armata Chinei pina in 2030 ?

40 de bucati, deja unele sunt in lucru in diverse santiere navale.

Care aveti copii, puneti deoparte bani de meditatii in limba chineza, daca va pasa de viitorul lor...

  • Like 1
Link spre comentariu

Pai e simplu.

Chinezii aveau un diferend comercial cu Trump...vorbim de mii de miliarde de dolari.

Si cum in viata totul e pina la bani...asta e.

Au dat drumul virusului, lumea s-a infectat, degeaba ai arme nucleare si portavioane, un virus de 0, 3 microni darama usor un imperiu.

Dupa cum se vede Trump e furat-o original, in locul lui vine mos Biden care va face o intelegere buna cu chinezii, nu are incotro.

Si a doua zi apar si vaccinurile prin farmacii...

Case closed.

 

Stiti cate portavioane are Armata americana ?

Va spun eu, 12 bucati.

Stiti cate portavioane va avea Armata Chinei pina in 2030 ?

40 de bucati, deja unele sunt in lucru in diverse santiere navale.

Care aveti copii, puneti deoparte bani de meditatii in limba chineza, daca va pasa de viitorul lor...

 

Ce-ar fi sa ne vaccinam toti contra gripei? Cam asta inseamna.

Este trist, la nivel global, ca oamenii sunt redusi informatic, desi au internet. Iar netul este plin de gunoi.

China este la mana SUA, daca se retrage - tara ar fi in prag de faliment. ;)

Am tot auzit de vaccin obligatoriu... Nu cred, nu vreau sa cred!

Corpul meu imi apartine.

America ar fi cea mai avantajata, de acord.  :first

 

 

Ce vrei sa stii Amada?

Eu zic ca restrictiile sunt prea blande. Vreau carantina totala sa moara de foame saracii.

N-ai studiat cum e cu capra vecinului la romani? Iti explic eu: oricat ma afecteaza pe mine important e sa-i afecteze pe altii mai rau

 

Nu mai traim in vremuri cand saracii nu au ce manca, se gaseste, au unde apela...

Te intreb ceva: Iti place situatia de supravietuire? Restaurante si cluburi inchise noaptea, ba restrictii sa nu iesi afara dupa 11 seara?

Are sens sa stea TOATA lumea in casa cand noaptea sunt doar cativa pe strada? Nu mai este pericol de aglomeratie, nu?

Pe scurt, fii sadic, dar trebuie sa fii inteligent.

Nu esti separat de ceilalti, nu ai cum. Problemele din jur devin probleme tale. Cumpara teren in munti, arunca telefonul, pc, bla, bla.. Taie lemne si vaneaza daca nu vrei sa cumperi de la magazinul de la colt care se inchide ca te doare in cur!

 

 

Tu mi-ai zis prost şi n-am pus-o la inimă, să ştii.

 

Admit c-am zâmbit.

 

Iar faci pe tiganul care scoate ochii dupa un an?

Poate asta te face sa razi.

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Nu mai traim in vremuri cand saracii nu au ce manca, se gaseste, au unde apela...

Te intreb ceva: Iti place situatia de supravietuire? Restaurante si cluburi inchise noaptea, ba restrictii sa nu iesi afara dupa 11 seara?

Are sens sa stea TOATA lumea in casa cand noaptea sunt doar cativa pe strada? Nu mai este pericol de aglomeratie, nu?

Pe scurt, fii sadic, dar trebuie sa fii inteligent.

 

Ma doare fix in pwla de restrictii, sunt multe motive dar cele mai importante ar fi:

1. Regret oarecum ca cluburile sunt inchise dar sa fim seriosi am fost suficient in ele sa stiu ca nu ratez nimic deosebit. Si oricum devine plictisitor dupa o perioada. Oricum cluburile care imi plac sunt de manele nu o da ma vezi in cluburi gen Nuba sau alte basini nu pt ca nu-mi pot permite ci pt ca am fost si nu mi-a placut.

2. Nu am ce dracu sa fac iarna noaptea pe strada dupa ora 11 hai sa fim seriosi e frig deja.

3. Daca chiar vreau inca zboara avioane catre alte tari care nu sunt in carantina deci nu ma tine nimeni cu forta aici.

Nu esti separat de ceilalti, nu ai cum. Problemele din jur devin probleme tale. Cumpara teren in munti, arunca telefonul, pc, bla, bla.. Taie lemne si vaneaza daca nu vrei sa cumperi de la magazinul de la colt care se inchide ca te doare in cur!

 

Oh ba da sunt mult mai separat decat ai crede. Ma doare in cur ca daca se inchide magazinul din colt ramane deschis ala din Suedia, Australia sau Zanzibar plm.

Astea ar fi solutiile in cazul de extrema necesitate. Pe de alta parte nu ma deranjeaza atat de tare situatia atata timp cat unele or sa suga pula gratis voi fi aici prezent sa rad de ele, ma refer la unele civile cu care am ceva de impartit sa vedem cat le tine de foame pula alora care au ales-o inlocul meu 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Pe de alta parte nu ma deranjeaza atat de tare situatia atata timp cat unele or sa suga pula gratis voi fi aici prezent sa rad de ele, ma refer la unele civile cu care am ceva de impartit sa vedem cat le tine de foame pula alora care au ales-o inlocul meu 🤣🤣🤣

Sper ca dragostea lor pt gunoieri sa le tina de foame si lor si puradeilor lor🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Ma doare fix in pwla de restrictii, sunt multe motive dar cele mai importante ar fi:

1. Regret oarecum ca cluburile sunt inchise dar sa fim seriosi am fost suficient in ele sa stiu ca nu ratez nimic deosebit. Si oricum devine plictisitor dupa o perioada. Oricum cluburile care imi plac sunt de manele nu o da ma vezi in cluburi gen Nuba sau alte basini nu pt ca nu-mi pot permite ci pt ca am fost si nu mi-a placut.

2. Nu am ce dracu sa fac iarna noaptea pe strada dupa ora 11 hai sa fim seriosi e frig deja.

3. Daca chiar vreau inca zboara avioane catre alte tari care nu sunt in carantina deci nu ma tine nimeni cu forta aici.

Oh ba da sunt mult mai separat decat ai crede. Ma doare in cur ca daca se inchide magazinul din colt ramane deschis ala din Suedia, Australia sau Zanzibar plm.

Astea ar fi solutiile in cazul de extrema necesitate. Pe de alta parte nu ma deranjeaza atat de tare situatia atata timp cat unele or sa suga pula gratis voi fi aici prezent sa rad de ele, ma refer la unele civile cu care am ceva de impartit sa vedem cat le tine de foame pula alora care au ales-o inlocul meu

 

Te duci in pula din tara in carantina!

Ai arfe, dar nu bani, altfel nu erai aici sa alergi dupa curve care nu ti-au facut pe plac, prin vorbe, ca nu le-ai futut!

Copile, cauta alt topic, azi am nervi...

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Ma doare fix in pwla de restrictii, sunt multe motive dar cele mai importante ar fi:

1. Regret oarecum ca cluburile sunt inchise dar sa fim seriosi am fost suficient in ele sa stiu ca nu ratez nimic deosebit. Si oricum devine plictisitor dupa o perioada. Oricum cluburile care imi plac sunt de manele nu o da ma vezi in cluburi gen Nuba sau alte basini nu pt ca nu-mi pot permite ci pt ca am fost si nu mi-a placut.

2. Nu am ce dracu sa fac iarna noaptea pe strada dupa ora 11 hai sa fim seriosi e frig deja.

3. Daca chiar vreau inca zboara avioane catre alte tari care nu sunt in carantina deci nu ma tine nimeni cu forta aici.

 

Oh ba da sunt mult mai separat decat ai crede. Ma doare in cur ca daca se inchide magazinul din colt ramane deschis ala din Suedia, Australia sau Zanzibar plm.

Astea ar fi solutiile in cazul de extrema necesitate. Pe de alta parte nu ma deranjeaza atat de tare situatia atata timp cat unele or sa suga pula gratis voi fi aici prezent sa rad de ele, ma refer la unele civile cu care am ceva de impartit sa vedem cat le tine de foame pula alora care au ales-o inlocul meu 🤣🤣🤣

Bă, da' ai boală rău pe ele...vine Crăciunul, fii și tu mai iertător...ce bucurie ai la necazul altora... cre'că ești prea blazat... îmi amintești de un personaj dintr-un roman de-al lui Jack London, Martin Eden...mie îmi place mult Jack London și Martin Eden e un roman cam autobiografic...ți-l recomand, dacă tot ai spleenul ăsta dă englezoi... și nick-ul dă garoi ðŸ˜ðŸ˜‰ðŸ˜œ
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Te duci in pula din tara in carantina!

Ai arfe, dar nu bani, altfel nu erai aici sa alergi dupa curve care nu ti-au facut pe plac, prin vorbe, ca nu le-ai futut!

Copile, cauta alt topic, azi am nervi...

Mai baga o fisa de ce sunt aici ca n-ai nimerit-o 🤣

Numeste alta tara unde futi tipe de 20 de ani cu bani putini 🤣🤣🤣

Asiaticele nu-mi plac f tare ca fizic.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...