Sari la conținut

Ce credeti despre Covid...


Postări Recomandate

  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Gunoierii & Vecinii... îi proclam oficial cei mai mari cordaci ai României 🤣🤣🤣🤣

Hai mă, ce dracu' ?! Dacă ești 25 din 24 la muncă, de ce să te mai însori, dacă ai alte pasiuni mai importante decât nevasta...de ce să te mai însori ? Doar așa, că vrei un "accesoriu" cu care să te fălești ? Să intri convențional "în rândul lumii" ? Atunci dacă e la mișto...de ce te miri că apar alți cordaci ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Aici suntem in sfarsit 100% de acord. El ramane cu cariera si cu banii ea cu suptu pulii pe 50 de lei si foamea cand dau astia lockdown 🤣🤣🤣

Exact ce ziceam de la inceput. Uite cate ne-am contrazis sa zicem acelasi lucru 🤣

😂 😂 😂

Ten'aripa cocalare, asta este criminala(rad cu lacrimi😂) ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Gunoierii & Vecinii... îi proclam oficial cei mai mari cordaci ai României 🤣🤣🤣🤣

Hai mă, ce dracu' ?! Dacă ești 25 din 24 la muncă, de ce să te mai însori, dacă ai alte pasiuni mai importante decât nevasta...de ce să te mai însori ? Doar așa, că vrei un "accesoriu" cu care să te fălești ? Să intri convențional "în rândul lumii" ? Atunci dacă e la mișto...de ce te miri că apar alți cordaci ?

Eu nu ma insor mah 🤣 ii las pe gunoieri, marii pasionati de nevasta 🤣

Doar ca nu-mi cere sa le respect plm ce sa respect cand le vezi cu ochiu vanat inselate si batute sau sau scoase la produs, imi rezerv dreptul sa ma doara-n pula daca ele se marita ca unu le acorda atentie, atata merita, ce plm sunt caini? Doar bisonii fac scandal cand ii lasa stapanu singuri 🤣

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Sa nu plece cu vecinu cand el e la munca sa castige bani pt pizda ei sau pt ca ii place ce face si are pasiuni care nu sunt legate de bagatu limbii in pizda ei

Daca astea vor respect de la mine, in afara de muie Im all fresh out de respect

http://www.lefthandedtoons.com/1404/

https://i.ibb.co/JyJSM2s/ezgif-5-0750fe7bf90a.gif

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

ești de psihoterapie

Am fost. Mi-a zis psihiatra ca am IQul peste medie si n-are ce sa-mi faca, nu voi gandi niciodata ca prostii creduli din jurul meu 🤣
Link spre comentariu

Amada si-a loat dunga

Acuşi văzui. Am sentimente amestecate şi total confuze.

 

Pă de o parte regret c'-a luat-o şi n-am apucat să-i spun cât de mult o iubesc, iar pă de altă parte, sper că are mai mult timp pentru ea.

 

Îmi place să cred că şi-a pus baticu' pă cap şi a mers la liturghie azi, iar pă urmă a făcut ciorbă de potroace.

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

AcuÅŸi văzui. Am sentimente amestecate ÅŸi total confuze.

 

Pă de o parte regret c'-a luat-o ÅŸi n-am apucat să-i spun cât de mult o iubesc, iar pă de altă parte, sper că are mai mult timp pentru ea.

 

ÃŽmi place să cred că ÅŸi-a pus baticu' pă cap ÅŸi a mers la liturghie azi, iar pă urmă a făcut ciorbă de potroace.

Sunt sigur ca dragostea pentru tine o va face sa revina. In final stia si ea ca nu e bine sa calci motanu pe coada 🤣
Link spre comentariu

Sunt sigur ca dragostea pentru tine o va face sa revina. In final stia si ea ca nu e bine sa calci motanu pe coada

 

Fara mamica mureai.

 

 

Fail cât casa poporului, totuşi.

Credeam că-i duminică.

 

Mâine, Amada. Mâine-i de batic.

 

Iote unde era puritatea! :)

 

 

Sunteti in siguranta, corpul are de ce-i trebuie sa lupte... 

Am intrat in iarna si cei bolnavi de gripa sau raceala o sa fie declarati cu virus...

Nu are pericol de moarte decat la cei care sunt deja cu un picior in groapa.

Noi trecem peste gripa doar pentru ca am mostenit generatii de anticorpi, gripa a omorat milioane, nu mii.

Lasati anticorpii sa se dezvolte.

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Tocmai a murit recent un halterofil de 35 ani, sanatos tun, fortos....mai zici ca covidul omoara doar batranii si bolnavii ?

O doare-n pizda. Ca un om care a fost abuzata de mic copil, nu mai are empatie pt ceilalti. Ii lipseste totusi o graunta de rautate ca si mie sa se si bucure de necazul altora. Deci e inofensiva 😂
Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Tocmai a murit recent un halterofil de 35 ani, sanatos tun, fortos....mai zici ca covidul omoara doar batranii si bolnavii  ?

 

Halterofilii nu știu cât de sănătoși sunt...nu am reușit niciodată să înțeleg de ce se practică halterele și ciclismul profesionist. Dopajul și steroizii sunt la ordinea zilei, sunt regulă, nu excepție.

Așa că am rezerve vis a vis de cât de sănătoși sunt cei care practică "sporturile" astea

Link spre comentariu

O doare-n pizda. Ca un om care a fost abuzata de mic copil, nu mai are empatie pt ceilalti. Ii lipseste totusi o graunta de rautate ca si mie sa se si bucure de necazul altora. Deci e inofensiva

 

Tu vorbesti pentru mine?

Nu sunt inofensiva, cauta in dex, ajut unde e cazul, iti bag mucii pe care le plangi la mamica in fatza ta!

Alege cu cine joci sah. E un joc venit din Persia.

Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Tu vorbesti pentru mine?

Nu sunt inofensiva, cauta in dex, ajut unde e cazul, iti bag mucii pe care le plangi la mamica in fatza ta!

Alege cu cine joci sah. E un joc venit din Persia.

Ma confunzi cu vreun cuckold de al tau 😂

Ca principiu fac ce vreau inclusiv vorbesc despre tine. Astept sa ma sune avocatul. Pup 😂

Link spre comentariu

Fara mamica mureai.

 

 

 

Iote unde era puritatea! :)

 

 

Sunteti in siguranta, corpul are de ce-i trebuie sa lupte... 

Am intrat in iarna si cei bolnavi de gripa sau raceala o sa fie declarati cu virus...

Nu are pericol de moarte decat la cei care sunt deja cu un picior in groapa.

Noi trecem peste gripa doar pentru ca am mostenit generatii de anticorpi, gripa a omorat milioane, nu mii.

Lasati anticorpii sa se dezvolte.

 

 

Buna Amada.

Ce faci? 

Link spre comentariu

Iote unde era puritatea! :)

 

Încă e, că doar n-a crăpat târtița-n mine.

 

Aş dori să-ți spun că şi mie mi-a fost dor de tine, pentru început, da' hai să nu par un ticălos egocentric.

 

Vreau să-ți mulțumesc sincer, în numele tuturor persoanelor pe care le-am terorizat în lipsa şi din cauza ta.

Ştii că-i grav când auzi: "ce dracu' are ăsta, mă?"

 

Nu te pup, tânăro, pentru că nu mă meriți.

Link spre comentariu

Încă e, că doar n-a crăpat târtița-n mine.

 

Aş dori să-ți spun că şi mie mi-a fost dor de tine, pentru început, da' hai să nu par un ticălos egocentric.

 

Vreau să-ți mulțumesc sincer, în numele tuturor persoanelor pe care le-am terorizat în lipsa şi din cauza ta.

Ştii că-i grav când auzi: "ce dracu' are ăsta, mă?"

 

Nu te pup, tânăro, pentru că nu mă meriți.

 

Ufff! Mereu sunt condamnata pentru suferintele altora din cauza ca nu plang in public...

Iti trece.

Vezi ca Pizdi mi-a blocat contul sa postez peste cativa ani, dar nu este banat oficial, taran prost ce este! :laugh2

 

Dar nu fac ambitii cu idiotii. Blocheaza-l si pe asta! :)

 

 

Buna Amada.

Ce faci? 

 

:hug1

Link spre comentariu

Nah. E prea perfect aşa.

Toată lumea-i productivā de când sunt ciufut.

 

 

Se cheamă read-only şi nu implică dungă.

 

Eşti bine?

 

Se numeste "pleaca, dar mai stai". :)

Nu sunt bine. Fizic n-am probleme.

De cand esti interesat tu de cum ma simt eu? Statutul meu era sa te iubesc eu pe tine, remember? :)

Ei, daca te incalzeste, maine poate fi mai rau sau, partea care imi place, maine o sa fie lor cel mai rau... Ai rabdare.

Existenta este suferinta, era destul de greu sa ai o viata, acum ca toti sunt speriati ca niste gaini ce sunt... 

Nu ma plang.

Nu cautam prieteni.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...