Sari la conținut

Larysa 0749670762


larysam

Postări Recomandate

Vizitator AladinMS
Reputație: 0
Acum 2 minute, alfon0000 a spus:

Mersi Andrei de informati nu demult am fost tot la dambu la cheaclau si era poze false era o blonda mai in varsta si am itrebat preturile si a zis sa iesi din usa ca deranjez poate mai are si o colega asa stiu

Pe ce strada era fata? 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

La dambu str cheaclau sun doua fete una a dat afara ca am intrebat preturile a zis ca nu are timp pentru discutii sa incepem treaba si nici nu am trebuit sa refuz ca ea a dat afara mai are o colega si nu stiu nimic despre ea voi stiti ceva ?...

Link spre comentariu
Vizitator AladinMS
Reputație: 0
Acum 6 minute, alfon0000 a spus:

La dambu str cheaclau sun doua fete una a dat afara ca am intrebat preturile a zis ca nu are timp pentru discutii sa incepem treaba si nici nu am trebuit sa refuz ca ea a dat afara mai are o colega si nu stiu nimic despre ea voi stiti ceva ?...

În Bistrița, Laryssa are recenzii bune, în schimb, colega ei Daria e acuzata ca a pus alte poze și ca ar avea atitudine nepotrivita. Dar ce bine era sa fi făcut tu o recenzie cu număr de telefon și anunț de pe publi ( dacă acolo ai găsit-o).  Ia vezi, poate găsești anunțul,și ne atenționez, asa ne ajutam unii pe alții. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Andrei imi cer scuze azi am muncit doar cu programari de aceea nu imi suna telefonul, dar daca doreati putem face o programare prin whapp. Aflon mentionez inca ceva, azi nu avea cum sa fii la noi, deoare ce colega nu a muncit azi iar eu am muncit doar pe programari, si este normal ca da  eu eram ocupata nu te pute tine pe hol sa discutati despre preturi, ceea ce trebuia sa intrebi la telefon pentru ca daca purta o discutie cu tine pe hol ai fi deranjat clientul meu ceea ce nu ne permitem sa facem. Inca o data scuze pentru ce ai patit. 

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

dar amintesc acuma ceva ca tu nu poti sa activezi ca ceva problema de sanatate si te a inlocuit prietena cu lincul tau dar pe tine te am vrut sa vizitez asta este altadata 😃😉🙂scuzama pentru deranj o seara placuta sa ai 🙂

Link spre comentariu
La 27.12.2020 la 16:37, larysam a spus:

Andrei imi cer scuze azi am muncit doar cu programari de aceea nu imi suna telefonul, dar daca doreati putem face o programare prin whapp. Aflon mentionez inca ceva, azi nu avea cum sa fii la noi, deoare ce colega nu a muncit azi iar eu am muncit doar pe programari, si este normal ca da  eu eram ocupata nu te pute tine pe hol sa discutati despre preturi, ceea ce trebuia sa intrebi la telefon pentru ca daca purta o discutie cu tine pe hol ai fi deranjat clientul meu ceea ce nu ne permitem sa facem. Inca o data scuze pentru ce ai patit. 

Multumesc de lamurire. Poti sa imi spui si in ce a constat mega oferta de care spuneai in anunt?

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Im pare rau nu stiu ce am gresit am avut progamare stabilita si dupaia nu mai raspuns la telefon nici la whatapp poate o fi plecata mai devreme nu stiu si ce ofertele astea eu nu intrleg nimic pana acuma daca reusesc sa ma duc data viitoare cand vine 😃🙂😉😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aflon am vorbit telefonic cum adica nu am mai raspuns la telefon cand noi de 3 zile vorbim pe whapp de parca ai fii iubitul meu. Vad ca iti place sa scrii anapoda pe forumuri la fete eu inca am convorbirile cu tine nici macar nu ti-ai facut programare la mine am vb doar de fanteziile tale si etc ce sunt minciunile astea? Programarw nivi nu ti-ai facut era vorba ca atunci cand vtei sa vii o sa vorbim

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...