Sari la conținut

Doamna draguta 0726805964


Postări Recomandate

La 09.07.2021 la 12:54, LUIS,FIGO a spus:

Vizitat ieri domnița, locatie langa IPJ HD str M Eminescu locatie curata, doamna draguta, oral suprer cu fin orala sta cum o pui, pro client nu am fost grabit deloc, nu dsu note dar am sa mai revin cu drag la doamna. 

Am vizitat si eu pe Doamna pentru mine chiar a fost o Doamna in adevaratul sens al cuvântului ,dupa mult timp de sunat am dat de ea locatia M Eminescu ,de azi incol o sa merg la ea mai bine la cineva mai trecut prin viață decat la divele astea de aici .in detaliu nu intru dar face un oral de vis vorba aia găină batrana face supa bună

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Bună, Dyadiana, bine ai revenit 🤗!

Avem rugămintea să ne dai de veste, aici pe forum, și când mergi în alt oraș sau devii indisponibilă. Astfel, când sunăm și nu răspunzi știm dacă e cazul să insistăm.

Mulțumim mult și să îți meargă cât se poate de bine! 🌺

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 3 ore, lucasman a spus:

Bună, Dyadiana, bine ai revenit 🤗!

Avem rugămintea să ne dai de veste, aici pe forum, și când mergi în alt oraș sau devii indisponibilă. Astfel, când sunăm și nu răspunzi știm dacă e cazul să insistăm.

Mulțumim mult și să îți meargă cât se poate de bine! 🌺

Bună, imi cer mii de scuze dar câteodată apar unele probleme si uit sa va anunț imi pare sincer rău. Asa o sa fac de acum.Va pup.

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 4 minute, Dyadiana a spus:

Bună, imi cer mii de scuze dar câteodată apar unele probleme si uit sa va anunț imi pare sincer rău. Asa o sa fac de acum.Va pup.

Eu nu plec in alt oraș raman doar in Deva in limita timpului meu o sa ne intalnim va multumesc pt intelegere.😘😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Salutare,.Am vizitat, Dyadiana,este o doamnă foarte amabilă,puţin înăltuță,curată,este puţin corpolentă,făcută bine,dar nu grasă,puțină burtică,dar nu dreanjantă,un fund puțin bombat,drăguţă la față,cu sâni potriviți,nu este din aceea cu fițe,cu mult mult bun simț,face un ON foarte bun,cu finalizare orală,la preferința ta,fără taxă extra,de asemenea şi la NP stă cum vrei ,nu face obiecți,fără grabă,de fiecare dată am stat peste timpul alocat,fără a fi taxat,locație uşor de găsit,curată, ,,o recomand👍 ,,merită vizitată,,👍

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...