Sari la conținut

Doamna draguta 0726805964


Postări Recomandate

Vizitator calatorul00
Reputație: 0
Acum 12 minute, djbobo00 a spus:

Chiar nu are nimeni niste poze cu doamna? 

Salutare djboboo00,am întrebato ,când am vizitato,si a spus că nu pune ,preferă anonimatul,dar sigur te vei simți bine cu ea,nu o să-ți parä rău..,numai bine👍

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara
Acum 53 minute, calatorul00 a spus:

Salutare djboboo00,am întrebato ,când am vizitato,si a spus că nu pune ,preferă anonimatul,dar sigur te vei simți bine cu ea,nu o să-ți parä rău..,numai bine👍

Macar din spate...nu cu fata, cred ca ar ajuta mult adica de multe ori degeaba sunt recenzii bune daca nu sunt poze. Mersi si seara faina

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 19 ore, jon9022 a spus:

Salutare vizitat domnita este chiar foarte ok,servici foarte bune,nu te grăbește absolut de loc(cam rar întâlnești asa ceva).

Am petrecut momente foarte plăcute cu Dyana. De revenit da cu siguranță 

Te pup Dyana 💋

Te pup si eu😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 7 ore, Dyadiana a spus:

P.S.am fost rugată sa anunț cand lipsesc. Pupicei😘😘😘😘😘

Mulțumim, Dyadiana, că ai fost receptivă la doleanțele noastre. Acest aspect este o notă pozitivă și demonstrează că ești o persoană atentă la cerințele clienților. 👍👍👍😘

  • Minus 2
Link spre comentariu
Acum 4 ore, gherd24 a spus:

Nu mai abera aici si polua topicul ,doamna este de o curatenie exemplara 

Ba nene daca zic pe romaneate ca avea floci   si am simtit un miros ce dracu crezi ca sunt nebun sau am ceva cu ea , mergeți frate nu am treaba eu n-am spus opinia si gata ,eu unu nu mai merg optez la altceva

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 16 ore, drujbarul69 a spus:

Ba nene daca zic pe romaneate ca avea floci   si am simtit un miros ce dracu crezi ca sunt nebun sau am ceva cu ea , mergeți frate nu am treaba eu n-am spus opinia si gata ,eu unu nu mai merg optez la altceva

Te cam contrazici singur drujbarul69 pt ca o pagină in urmă ai lăsat o recenzie bună nu stiu ce tea facut sa scrii asta.In fine parerea si alegerea va aparține. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
Acum 14 ore, remusgb a spus:

Bună Dyadiana, răutate este peste tot mai ales pe forum. Spune doar cand ești disponibila si încearcă sa nu bagi in seamă tot.

Iti mulțumesc pt cuvintele frumoase dar nu inteleg de ce face asta cand chiar el a facut o recenzie bună. 

Link spre comentariu
Vizitator remusgb
Reputație: 0
Acum 7 ore, Dyadiana a spus:

Iti mulțumesc pt cuvintele frumoase dar nu inteleg de ce face asta cand chiar el a facut o recenzie bună. 

Of nu incerca uneori sa intelegi totul. Știu că deranjează dar tu ai recenzii foarte bune. Sincer as vrea sa te cunosc știu că nu o sa dezamagesti

 

Link spre comentariu
Vizitator calatorul00
Reputație: 0

Bună Diana,sigur tu eşti o doamnă minunată,şi trebuie să priveşti la cei care te apreciază,şi aceştia nu sunt puțini, ,de aceea rămâi aceeaşi doamnă minunată,cu mult bun simț,servici super,recenizile negativa ar trebui să te motiveze,să devi m-ai bună,şi sigur vei avea de câştigat..multă baftă👍

Link spre comentariu
  • Oras:hunedoara
  • Oras:hunedoara
La 21.09.2021 la 13:27, Dyadiana a spus:

Iti mulțumesc pt cuvintele frumoase dar nu inteleg de ce face asta cand chiar el a facut o recenzie bună. 

Bună dyadiana,deci care e intervalul orar in care se poate o vizită la tine,sau in care măcar se poate programa una? mulțumesc

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...