Sari la conținut

Locatie cu probleme!!!!!


Postări Recomandate

Buna tuturor! Ma adresez in special fetelor care doresc sa vina in Tg Jiu si sunt in cautarea unui apartament unde sa isi poata desfasura activitatea!!!

 

 

Am fost in Targu Jiu timp de 2 zile, in care, bineinteles, nu am facut nimic. Nu intelegeam de ce, este prima oara cand mi s a intamplat sa merg pe un oras si sa am un client in doua zile! Am tot incercat sa gasesc motive (locatia, pretul etc). Am zis ok, nu e ce trebuie, atunci plec. Asta e, nu e un capat de tara. Astazi de dim cand am iesit din scara blocului m au abordat 2 tipi imbracati civili, mi au prezentat legitimatia ca sunt de la criminalistica si mi au cerut buletinul pt a ma identifica. Nu prea intelegeam motivul, credeam ca din cauza ca nu purtam masca. Au aparut diverse intrebari de genul, cat ai stat aici, am zis 2 zile si ei mi au raspuns cu intrebarea: nu merge treaba a? Nu prea stiam cum sa reactionez pt ca e prima data cand sunt pusa intr o situatie de asta si chiar nu stiam ce sa raspund. Evident ca am dat o cotita ca nu stiu despre ce vorbeste. In fine. Dupa mi am dat seama si motivul pt care timp de doua zile eu nu am muncit deloc. Pt ca baiatul de la care am inchiriat are 2 ap, pe ambele le inchiriaza pt astfel de activitati si este luat in vizor. Ei stiau inclusiv etajul la care am stat, apartamentul si numele proprietarului. Ma rog, intr un final m au lasat sa plec pt ca sunt “curata”. Imediat dupa i am dat un mesaj proprietarului si i am spus ce mi s a intamplat si i am sugerat o perioada sa mu mai inchieze ap pt fete pt ca el isi face probleme. Iar faptul ca am deschis acest topic se datoreaza raspunsului pe care l am primit: “eu nu am niciun stres”. Pai tu poate n ai, dar ti se pare normal ca noi sa venim sa platim niste bani si nici pe aia sa nu ii facem la loc??? Si pe deasupra sa ne ia si datele politia???? Mie nu! Las mai jos linkul la anuntul cu apartamentul. Tipul are doua ap.

 

 

https://www.olx.ro/oferta/apartament-regim-hotelier-ultracentral-IDcbjQ9.html

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Jiu
  • Oras:Targu Jiu

Buna tuturor! Ma adresez in special fetelor care doresc sa vina in Tg Jiu si sunt in cautarea unui apartament unde sa isi poata desfasura activitatea!!!

 

 

Am fost in Targu Jiu timp de 2 zile, in care, bineinteles, nu am facut nimic. Nu intelegeam de ce, este prima oara cand mi s a intamplat sa merg pe un oras si sa am un client in doua zile! Am tot incercat sa gasesc motive (locatia, pretul etc). Am zis ok, nu e ce trebuie, atunci plec. Asta e, nu e un capat de tara. Astazi de dim cand am iesit din scara blocului m au abordat 2 tipi imbracati civili, mi au prezentat legitimatia ca sunt de la criminalistica si mi au cerut buletinul pt a ma identifica. Nu prea intelegeam motivul, credeam ca din cauza ca nu purtam masca. Au aparut diverse intrebari de genul, cat ai stat aici, am zis 2 zile si ei mi au raspuns cu intrebarea: nu merge treaba a? Nu prea stiam cum sa reactionez pt ca e prima data cand sunt pusa intr o situatie de asta si chiar nu stiam ce sa raspund. Evident ca am dat o cotita ca nu stiu despre ce vorbeste. In fine. Dupa mi am dat seama si motivul pt care timp de doua zile eu nu am muncit deloc. Pt ca baiatul de la care am inchiriat are 2 ap, pe ambele le inchiriaza pt astfel de activitati si este luat in vizor. Ei stiau inclusiv etajul la care am stat, apartamentul si numele proprietarului. Ma rog, intr un final m au lasat sa plec pt ca sunt “curata”. Imediat dupa i am dat un mesaj proprietarului si i am spus ce mi s a intamplat si i am sugerat o perioada sa mu mai inchieze ap pt fete pt ca el isi face probleme. Iar faptul ca am deschis acest topic se datoreaza raspunsului pe care l am primit: “eu nu am niciun stres”. Pai tu poate n ai, dar ti se pare normal ca noi sa venim sa platim niste bani si nici pe aia sa nu ii facem la loc??? Si pe deasupra sa ne ia si datele politia???? Mie nu! Las mai jos linkul la anuntul cu apartamentul. Tipul are doua ap.

 

 

 

 

Auzi la ea ce treaba are omu ca nu faci tu bani :)) daca veniti cu preturi de afara si caracter jegos logic ca nu faceti,sa mai desteptat lumea :) iar tu conosti riscurile care le ai in ceea ce faci,asumati-le :)

Link spre comentariu

Mai baiatule, singurul cu caracter jegos de aici esti tu! Eu nu am jignit pe nimeni si astept acelasi lucru din partea celorlalti! Daca nu stiti, nu comentati. Da, sunt locatii cu probleme, din diverse motive. Pt ca in locatii au fost numai fete cu poze false, pt ca au fost incidente in locatie( din spusele celor doi politisti, au existat reclamatii pt ca se tipa), sau poate fi zona de vina. De asemenea, baietii au spus ca luna asta au fost 11 fete in acea locatia si chestia mai e ca nu m au interogat doar pe mine. Asa ca va rog, ganditi inainte.

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu

Cei de la criminalistica nu vin să investigheze scandaluri. Și dacă ar fi o anchetă de-a lor ca să-l vizeze pe proprietar nu l-ar pune în gardă legitimând fetele cazate acolo. Astea sunt prostii.

Nu e nicio legătură cu pooitistii aia.

In zona aia nu ai clienți pentru că:

1. Nu se găsesc locuri de parcare

2. Există șanse foarte mari sa te vadă un cunoscut intrând în scara blocului

3. Te poți întâlni cu colegi de serviciu, prieteni, persoane cunoscute care stau in zona

4. Este aglomerație tot timpul

Dacă vrei să ai clienți vezi zone liniștite și fără probleme din astea, acolo unde nu sunt familii tinere cu copii sau bătrâni care stau tot timpul la scara blocului, zone unde găsești loc de parcare și nici nu riști să-ți vadă un cunoscut mașina și să bată la ochi

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tei
  • Oras:tei

marea majoritate suntem  nervosi cu covidu asta , ca au mai aparut de pe comunitate cateva exemplare cu fete noi , pe care le cheama pamantu si glia acasa in tara , cu un pic de frumusete in ele si care ar vrea pentru 10 minute de tratatie penibila si in cel mai scarbos sictir posibil  sa le dai mii de euro daca sar putea .

 

si din cauza asta io cel putin m-am reprofilat , ma duc numai la babe , la grase si sa fie cat mai urate posibil , ca astea se bucura cand le dai un milion , de abia astept sa apara vreuna handicapata , cu vreun membru amputat , sau cu doua capete , ca sunt primu la ea .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Targu Jiu
  • Oras:Targu Jiu

Mai baiatule, singurul cu caracter jegos de aici esti tu! Eu nu am jignit pe nimeni si astept acelasi lucru din partea celorlalti! Daca nu stiti, nu comentati. Da, sunt locatii cu probleme, din diverse motive. Pt ca in locatii au fost numai fete cu poze false, pt ca au fost incidente in locatie( din spusele celor doi politisti, au existat reclamatii pt ca se tipa), sau poate fi zona de vina. De asemenea, baietii au spus ca luna asta au fost 11 fete in acea locatia si chestia mai e ca nu m au interogat doar pe mine. Asa ca va rog, ganditi inainte.

 

Pai tocmai asta e ca ti-am citit recenziile si toata lumea zica ca esti de evitat, eu intuiesc ca te-ai certat cu proprietarul sau alte motive nu are logica ce zici tu,si deca dai prea multe detalii de parca iti si zicea tie politia amanunte gen 11 fete  etc

Link spre comentariu
  • Oras:Pizda pizda pizda , infinita pizda
  • Oras:Pizda pizda pizda , infinita pizda

O legitimatie si o insigna de militzian pot sa fc rost si eu , daca nu esti atenta si doar ti-o flutur asa prin fata ochilor cateva secunde , nu iti dai seama niciodata ca e falsa , tind sa cred ca sunt pescalai sau prieteni de pescalai , care pur si simplu vor sa tina orasul "curat" , adica doar pentru fetele lor .

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu

Pai tocmai asta e ca ti-am citit recenziile si toata lumea zica ca esti de evitat, eu intuiesc ca te-ai certat cu proprietarul sau alte motive nu are logica ce zici tu,si deca dai prea multe detalii de parca iti si zicea tie politia amanunte gen 11 fete  etc

Nu stau sa iti dau tie explicatii ca esti neinteresant, daca imi citeai recenziile cu adevarat nu mai mancai c***t aici ca sunt eu de evitat.

Link spre comentariu

11 fete luna aceasta? Ai postat acest topic fix pe data de 11.11.2020, 2 zile ai stat tu în locație, deci mai rămân 9 zile din lună. Cum s-a ajuns la performanța ca în 9 zile să activeze 11 fete în locație??

Pe bune? :)))) m ai facut sa rad. Uite ca eu n am stat sa fac un calcul sa vad cate zile au trecut din luna in curs. Pe bune acum, hai sa fim realisti si sa lasam penibilul deoparte. Eu nu m am certat cu nimeni, eu am postat acest topic pt ca m a deranjat raspunsul proprietarului cand i am spus ca am fost legitimata de politie. Si nu am fost legitimata pt ca am facut eu ceva pe dos sau pt ca am atras atentia intr un fel anume. Oamenii m au intrebat daca am stat la apartamentul ala la proprietarul cutare. Ce e asa greu de inteles? Eu am transmis aici ce mi au spus si ei.

Eu am postat acest topic pt fetele care vor sa vina sa munceasca in Tg Jiu, dar si pt voi. ;) ma gandesc ca avem cu totii un tv si internet sa vedem ca s au facut perchezitii in toata tara pt asa ceva.

Asa ca treziti va putin la realitate ca pe mine nu ma intereseaza sa fac rau nimanui asa cum a spus tipul de mai sus. Din contra.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...