Sari la conținut

Adelina 0753638712


adelina225

Postări Recomandate

  • Oras:FOCSANI
  • Oras:FOCSANI

Buna. Numele meu este Adelina. Am venit pentru cateva zile la voi in oras. Sunt o fata inaltuta 1.75 ,slim ,am 55 kg,pozele sunt foarte recente si 100%reale le pot confirma cu tatuajele si silicoanele.Locatia este in centru cu loc de parcare. Apartamentul este modern si foarte curat. Serviciile mele sunt ON,OP normalul doar protejat, 69, diverse pozitii, mici fantezii. Nu primesc persoane in stare de ebrietate sau cu accesorii. Ca tarife e 150 fin si 250h. Programul meu este de la 9:00 -22:00 tel 0753638712. Va pup si va astept

Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

Buna. Numele meu este Adelina. Am venit pentru cateva zile la voi in oras. Sunt o fata inaltuta 1.75 ,slim ,am 55 kg,pozele sunt foarte recente si 100%reale le pot confirma cu tatuajele si silicoanele.Locatia este in centru cu loc de parcare. Apartamentul este modern si foarte curat. Serviciile mele sunt ON,OP normalul doar protejat, 69, diverse pozitii, mici fantezii. Nu primesc persoane in stare de ebrietate sau cu accesorii. Ca tarife e 150 fin si 250h. Programul meu este de la 9:00 -22:00 tel 0753638712. Va pup si va astept

Ideal ar fi să pui și niște poze.

Eu nu pot să vin așa fără să văd poze 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva

Cu putina treaba prin Sibiu,imi zic sa dau putin la buci si o aleg pe titulara topicului.Programare prin apel telefonic,respectata de ambele parti,ca si locatie pe st.Alexandru Dimitrie Xenopol.Ajung la destinatie,imi deschide usa o domnisoara sexy,destul de inalta,siliconată,ma invita inauntru,socializam putin dupa care trecem in dormitor pentru a face prostioare.

Locatie:8 Apartament curat,baie dotata cu gel de dus,apa de gura,dormitorul ok pentru astfel de activitati.

Aspect fizic:9 Brunetă,inaltă,la faţă nu este o frumusete,seamana putin cu Elena care a fost la top si s-a retras,silicoane,sunt piesa de rezistentă,este o placere sa te joci cu ele,craci lungi,fundul sexy.

ON:7 Executat binisor,fara atentie la coiţe,lipsa DT,soldatelul tragea cu ochiul la silicoanele Adelinei si astepta cu nerabdare sa o penetreze.

NP:8 Schimbat mai multe pozitii,lipsa FK,am inceput in misionar unde am pus o pernă sub fund la domnisoara,o penetram cu miscari lente,trecut in umeri craci dupa care am pus-o intr-o parte si i-am dat treaba ei si intr-un final a venit peste mine,se misca bine in maciuca,nu a mai durat mult si am finalizat in prezervativ.

Igiena:9 Curata,mirosea frumos,manichiura si pedichiura ok,piersicuta epilata.

Atitudine:8 Vorbareată,are accent moldovenesc,mi-a spus ca este din Focsani,receptiva la stilurile de futut,nu a fost cu ochii pe ceas,este o companie placuta,pot spune ca am avut parte de un futai misto.

Cadou:150 lei

Timp:25 minute

De recomandat:Da

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...