Sari la conținut

Delia Dr Taberei 0785996369


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

❤delia❤drumul taberei❤servicii top

Buna dragilor.Ma numesc Delia si astept cu nerabdare sa ne cunoastem si sa petrecem clipe de neuitat!Ma poti contacta la 0785996369 pentru mai multe detalii sau pe watsap! pozele sunt reale 100% (am si colega)

Link spre comentariu
  • Oras:B city
  • Oras:B city

Vai de capul meu ce țărănci :slap2. De fapt, ce țărănci, că jignesc fetele din sate/comune că și alea sunt mai aranjate și îngrijite ca asta.

Aș jignii fetele care mi-au plăcut.

Ai fost la ele? Ne poți da detali? Din poze par bune.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
❤❤❤delia si andreea ❤❤❤
 

Buna.Suntem 2 fete tinere noi in orasul vostru.Va asteptam cu drag in locatia noastra unde locuim singure! Mai multe detalii pe watsap sau la telefon 0785996369!

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201111/1242/056477b61c2800293e8b2fa6198dab5a.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201111/1242/4cf296f1c4fd987c741287c36924b4d0.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall

Ai fost la ele? Ne poți da detali? Din poze par bune.

Nu, nu am fost, și nici nu cred că trebuie.

Nu-mi trebuie neeapărat să am o persoană în fața ochilor, ca să îmi fac o părere.

Uneori o poză, o vorbă, sau o idee este suficient. Să mai văd și persoana respectivă, ar fi și convingere.

 

Dacă ție „din poze par bune”, e alegerea ta. Nu toți avem aceleași gusturi la femei, sau la ce vrei tu: fotbal/mașini/mâncare, etc.

Mie unul nu.

Eu am alte pretenții, și alte standarde când vine vorba de femei (chiar dacă eu nu sunt perfect).

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:B city
  • Oras:B city

Nu, nu am fost, și nici nu cred că trebuie.

Nu-mi trebuie neeapărat să am o persoană în fața ochilor, ca să îmi fac o părere.

Uneori o poză, o vorbă, sau o idee este suficient. Să mai văd și persoana respectivă, ar fi și convingere.

 

Dacă ție „din poze par bune”, e alegerea ta. Nu toți avem aceleași gusturi la femei, sau la ce vrei tu: fotbal/mașini/mâncare, etc.

Mie unul nu.

Eu am alte pretenții, și alte standarde când vine vorba de femei (chiar dacă eu nu sunt perfect).

Bravo! Dar tot nu ai dat detalii. Ai fost? Eu nu am fost. Sunt curios. Dacă tu ai fost de ce ți doar pentru tine?
Link spre comentariu

Bravo! Dar tot nu ai dat detalii. Ai fost? Eu nu am fost. Sunt curios. Dacă tu ai fost de ce ți doar pentru tine?

Nu am dat „detalii”, fiindcă asta sunt chestii de finețuri. De gusturi. Nu dau așa totul pe tavă, să se prindă și alții

Iar în legătură cu a2-a întrebare, tocmai ce ți-am răspuns.

3. Nu îmi place să mă laud.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Da. Cam aia e zona.

 

Va salut stimati curvari,

 

Am vizitat fetele in weekend. Adresa se modificase deja dr taberei 85 devenise costin nenitescu 8 bloc nou construit, dupa lidl plaza la prima statie de tramvai. Din cate am inteles, posibil sa plece si de la aceasta adresa sapt asta daca n-au si facut-o deja. Programare telefonica respectata, au acceptat si video call pe whapp. La locul actiunii am optat pt gagica bruneta, mi se pare mai frumusica ( fizionomie nota 8.5 ) cred ca si incepatoare, zici ca-i de la liceu fugita. Blonda e si ea de luat la car, dar e clar trecuta prin mai multa pula - atitudine, tinuta, mod de adresare etc. Actiunea a inceput cu un oral protejat, pt nep 50 extra, bine sustinut, si-a dat silinta sa intareasca iataganul, cu prez destul de greu in cazul meu - nota 8. Am trecut la np capra, pozitie in care am si finalizat intr-un ritm sustinut. se vede frumos pizda de la spate, am simtit-o destul de stramta, geme frumos, da contre - nota 8.5. La corp e subtirica cam de 1.55-60 , tatele micute dar cu sfarcuri frumoase orientate in sus, cur micut banal - nota 7.5 Igiena ok, n-am vazut sa faca dus dar nici n-am simtit mirosuri dubioase, ba as spune chiar ca mirosea placut.

Din cate mi-am dat seama pozele sunt reale. La 100 glontul mi s-a parut o treaba convenabila, as reveni - Laury zice de 150, inseamna ca s-au haladit, sau probabil managerul a ridicat stacheta. Ca idee, erau singure in apartament, mi-au zis ca n-au treaba cu forumul, clientii vin de pe publi si intr-adevar telefonul suna incontinuu cat am stat la socializare. Baia curata, apa calda gel de dus, prosop curat - nu stiu cata relevanta mai au aspectele astea daca s-au mutat intre timp.

 

Bafta la futut !

  • Like 2
Link spre comentariu

dr taberei 85 nu are nicio legatura cu Lidl Plaza si 200 fin/ON niciuna cu realitatea, le doresc mult succes

 

Am vizitat fetele in weekend. Adresa se modificase deja dr taberei 85 devenise costin nenitescu 8 bloc nou construit, dupa lidl plaza la prima statie de tramvai. Din cate am inteles, posibil sa plece si de la aceasta adresa sapt asta daca n-au si facut-o deja.

Mister elucidat

 

Link spre comentariu
  • Oras:B city
  • Oras:B city

Eu cand am sunat, a spus 150 cu 250. Vrei oral fara balon inca 50 in plus. Daca suna tel incontinuu li se urca banul la cap si vor mai mult! La 100 merita, mai mult nu!

Așa e, 150/250, oral neprotejat + 50, deci ajungi la 200/300! Și-au schimbat și locația: strada Segarcea nr.3, drumul taberei, în spate la Sas Gym.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:B city
  • Oras:B city

Nu, nu am fost, și nici nu cred că trebuie.

Nu-mi trebuie neeapărat să am o persoană în fața ochilor, ca să îmi fac o părere.

Uneori o poză, o vorbă, sau o idee este suficient. Să mai văd și persoana respectivă, ar fi și convingere.

 

Dacă ție „din poze par bune”, e alegerea ta. Nu toți avem aceleași gusturi la femei, sau la ce vrei tu: fotbal/mașini/mâncare, etc.

Mie unul nu.

Eu am alte pretenții, și alte standarde când vine vorba de femei (chiar dacă eu nu sunt perfect).

Deci până la urmă ce și cine plm ești tu? Vrei steluțe pe offtopic? O să le primești!
Link spre comentariu

  • Oras:B city
  • Oras:B city
Din nou în Drumul taberei, mai exact plaza mall. Fetele ăstea cred că și-au pus în minte să încerce tot ce înseamnă piața imobiliară în regim hotelier din București!
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...