Sari la conținut

0757482988


Postări Recomandate

@ colericul - iti mai dau o persoana pt atac...me:) care nu a contribuit cu nimic, cei drept nici nu am intrebat prea mult. Deseori ma distrez la tot ce se discuta pe forum (fara sa ma bag), dar incet incet lasati impresia ca forumul este defapt pentru cei cu level mare precum dvs.si a few more. Inteleg cand vine vorba de credibilitate dar acum si cand se intreaba ceva sa sarim si sa luam omul la 11 metri...not cool. Un Forum nu este defapt o platforma unde schimbi informatii? Daca regulamentul acestui forum zice "taci daca nu scrii recenzii" atunci imi cer scuze fata de tine si imi retrag cuvintele. Dar pt. faptul ca nu scrie asa ceva in regulament, doresc sa iti bat, respectos, obrazul. Ori ajutori ori ignori :). Masurile pt exceptii (useri care nu au credibilitate si fac tampenii) nu ar trebui aplicate la toti useri cu level mic. Muchas gracias, danke si sayonara  

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Mai baieti, mi se pare de bun simt sa lasi cate o recenzie. Inteleg ca dai peste o fata noua pe net, nu stii nimic despre ea si intrebi aici. Foarte bine, ne ferim de tepe. Dar, dupa ce primesti pareri de altii si mergi la fata, lasa naibii si tu 2-3 randuri cu parerea ta. De ce? Pai cum te-a interesat pe tine ce spun altii, poate si pe ceilalti ii intereseaza opinia ta. Pai cand tu doar intrebi, umpli forumul cu topice noi si nu lasi nici o recenzie, mi se pare si mie, ca si lui Colericul, putin enervant. Arata ca ai respect fata de ceilalti si fa o recenzie. Nici eu nu fac recenzii la aceiasi tipa daca merg de n ori si experienta e neschimbata. Dar, cand aleg o tipa noua, las o impresie aici, poate ajuta, poate nu, dar e de bun simt.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
La 13.11.2020 la 10:29, colericul a spus:

Pune un link catre recenziile tale, in cinci ani ai adunat o groaza, nu? Asa vedem pe cine ajutam

Am fost /sunat in vara , este o tipa blonda de 170 cm inaltime , 60 70 kg , sta in V Aaron  vis a vis de piata , nunam stat , in ap. puțea a mucegai ...spunea ca presteaza masaj cu fin. Orala , am zis pas ! Era sa vomit in apartament !  

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator santa.klaus
Reputație: 0
On 2/14/2021 at 3:47 PM, misteryoooous said:

Am fost /sunat in vara , este o tipa blonda de 170 cm inaltime , 60 70 kg , sta in V Aaron  vis a vis de piata , nunam stat , in ap. puțea a mucegai ...spunea ca presteaza masaj cu fin. Orala , am zis pas ! Era sa vomit in apartament !  Dar am vrut sa ii dau limbi si sa se pishe pe mine si ma refuzat!

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

n-am patit in viata mea asa ceva:

am vrut sa-mi aduc aminte de vremuri demult apuse si sa merg la un masaj .

am tot citit comentariile si am sunat-o pe domnisoara. Cand mi-a spus adresa am crezut ca este mutata , intrucat am citit ca sta vis a vis de piata. In concluzie am crezut ca are alt apartament , curat , normal...

Merg in blocul cu pricina , vasile aaron langa giratoriu Gazprom si urc la etajul comunicat.

incepe distractia : intru in apartament , ma pofteste in camera. cum karma nu a fost cu mine in acea zi aud 2 babe care se apuca de povesti pe scara blocului. plm , nu puteam pleca , eu staand foarte aproape de domnisoara.

Nu prea stiam de ce sa fiu scarbit :peste masina de spalat erau 50kg de haine , in camera 2 uscatoare pline , umezeala , miros de pisica ( are si un motan caruia nu-i da drumul afara de frica sa nu-l piarda) , lenjeria de pat alba cu floricele era gri sobolan  si prosopul de pe masa de masaj la fel de imbacsit si umed.

ce dracu sa fac acum?????  am tratat un oral la 100 ... A intervenit alta problema , unde dracu sa stau ca mi-era scarba sa ma asez oriunde in aprtamentul ala. Dupa munca de lamurire am reusit sa o conving sa stea in genunchi si eu in picioare . spunea ca se simnte umilita cand sta in genunchi...

am terminat cumva treaba si cum nu se punea problema sa intru la baie , mi-a dat servetele umede . Va jur ca erau 2 galeti pline de hartie si servetele , si cum nu cred ca sta chiar bine cu clientii cred ca erau de 2-3 saptamani acolo.

domnisoara este plinuta , burtica , nu s-a deranjat sa se aranjeze si astfel am vazut si acnnea . Oral slow, cu atentie la oo , cateodata deep pana la cotor , finalizare pe sani.

bomboana de pe coliva a venit cand a trebuit sa plec. Babele erau inca pe scara , am mai asteptat 2-3 minute sa aud usile de la apartamente , timp in care am vazut bucataria. Vasele murdare erau mai inalte decat bateria de la chiuveta.

fata spunea ca primeste laude de la masaj , ca-l face bine. poate o convige careva sa faca o deplasare si sa ne impartaseasca masajul in sine.

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator kurac
Reputație: 0

Auzi la ea....  se simte umilita. De parca pana acum ar fii fost vr-un profesor universitar, doctor, savant ....  esti SUGATOARE ...  e menirea ta sa fii umilita. 😆

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...