Sari la conținut

0739203840 DANA


Vizitator slimdana

Postări Recomandate

Vizitator slimdana
Reputație: 0

Buna dragii mei, începând de astăzi o sa fiu disponibilă la voi in oraș 🙈🙈

 

Despre mine pot sa va spun ca sunt o tipă slim spre skiny, roscata, 1.65, sâni mărimea 3. Cer și ofer igienă, NU primesc persoane în stare de ebrietate și tunați ( bile și diferite accesorii etc...)

Serviciile mele sunt....

- Oral neprotejat in funcție de igiena ta ( fără bubițe,par și alte chestii)

- Sex normal DOAR protejat

- Masaj de relaxare

- Fk în funcție de chimie și igiena orală

- Gfe ( contează foarte mult dacă se produce acel click între noi)

- 69 în funcție de igiena orală

- masaj de relaxare

- facesitting

 

0739203840

 

Locația Prima Onestilor

 

Ma puteți contacta telefonic, sms, whatssap sau PM

Preturile mele sunt 150 finalizarea și 300 ora

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Noele trebuie sa-ti fac doua obs-uri: :slap2  

Linku de pe BV da la recenzii din 2019 cand era mai incepatoare si mai ieftinuca... 100/200. Acuma si-a actualizat preturile peste tot...

A doua obs e personala si se refera la semnatura care de altfel imi place, e simpatica "Comporta-te" - de la tine am pretentii... :innocent

Si daca tot ma bag in seama pe aici: Esti singura in locatie Slimutza Danutza? :crazylove

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Noele trebuie sa-ti fac doua obs-uri: :slap2  

Linku de pe BV da la recenzii din 2019 cand era mai incepatoare si mai ieftinuca... 100/200. Acuma si-a actualizat preturile peste tot...

A doua obs e personala si se refera la semnatura care de altfel imi place, e simpatica "Comporta-te" - de la tine am pretentii... :innocent

Si daca tot ma bag in seama pe aici: Esti singura in locatie Slimutza Danutza? :crazylove

Te salut impalere, am inteles observatiile si iti multumesc pt asta , insa de la mine te rog sa nu ai asteptari.

Have fun si f.te tot ce prinzi .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bine ai venit Dana,te pwp :hug1 


post-294312-0-85762200-1601190633.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200919/1159/521290f930730302212755ddbaf38cbd.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200919/1159/54fe26b0b51f24f9aa46878266c6a771.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200919/1158/ef2c9fbfd575ddcfc0b95e6757a001f0.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:ETIOPIA
  • Oras:ETIOPIA

Bine ai venit Dana,te pwp :hug1

 

 

post-294312-0-85762200-1601190633.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200919/1159/521290f930730302212755ddbaf38cbd.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200919/1159/54fe26b0b51f24f9aa46878266c6a771.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200919/1158/ef2c9fbfd575ddcfc0b95e6757a001f0.jpg

Nice!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Tomorrowland
  • Oras:Tomorrowland
:bye Astazi am ajuns sa o vizitez pe Dana. Programarea am facut usor aici pe forum prin PM inainte cu o zi si am ramas ca mai revin eu cu un mesaj de confirmare cu o ora inaintea intalnirii. Asa am si facut, ajuns la destinatie, str. Onestilor cartierul Prima, am urcat sus si mi-a deschis usa Dana, o femeie 'gorgeous' pentru gustul meu. Nu o sa detailez intalnirea, trebuie trait in loc de scris despre ea. Deci, sarim direct la note:

 

Op: 10, soft cu de toate, adanc, batut limba, atentie la zonele adiacente

 

Np: 10, am schimbat 2 pozitii, legendary missionary si doggy unde am finalizat

 

Gfe: 9,5 din cauza lipsa fk-ului, poate nu ne-am facut acel click sau poate data viitoare

 

Atitudine: Absolut pro client, isi da interesul ca intalnirea sa iasa bine

 

De revenit: ori de cate ori am ocazia  :blushing2

 

Mersi fain Dana.  :flowers2

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator slimdana
Reputație: 0

Buna seara dragii mei, rog frumos persoana care a avut programare la ora 19:35 sa ma contacteze pentru ca a uitat ceva la mine

In caz de nu răspund sa îmi lase un mesaj in care sa specifice intervalul orar in care poate fi contactat...pupici

Link spre comentariu

     Astazi am reusit sa o cunosc pe frumoasa Dana. Initial vroim sa o vizitez pe Katja, dar conversatia cu ea neinspirandu-mi incredere, am decis sa renunt si sa o sun pe Dana. Si chiar ma bucur ca astfel am avut parte  de o intalnire placuta/reusita.

Locatie: 10:   Onestilor.

Aspect: 9  Dana ma asteptat in sitien si chilotei, albi, cam trensparenti. , E o domnisoara slim, frumusica la fatza,  roscata, cu niste sani marisori in raport cu corpul ei frumos.

Igiena: 10, curata , epilata, fara nici un miros suspect.

ON: 9, Un oral foarte bun si placut, cu scuipat, priviri in ochi din cand in cand, cu loviri peste limba.  Are o pasarica foarte frumoasa, merita gustata din plin :D

NP: incarcat vreo 4 pozitii,nu am rezistat mult,  dupa care finalizat pe fund si pe spate.

GFE: 9 nu m-am simtit grabit nici o clipa, nu cred ca e genul "fust-fuck", fapt pt care o recomand tuturor sogorilor care vor sa se simta bine in compania unei fete tinere dragutze si celor carora le plac fetele slim.

 Scor: 150 pe finalizare.

De recomandat  : Da, categoric.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Nu. Am fost zilele trecute la ea . De mult nu a futut o roscata si am zis sa imi fac acesta placere .

Programat destul de repede . Ajus la locatie (pe faimoasa Onestilor) am dar de o fata draguta dar nimic spectaculos . Roscata, slaba , la fata ok , sani destul de mari dar foarte lasati,  fund ok  nota 7.5

 ON: Ok .Mi-a placut ca nu se grabea , o sugea pe indelete ......dar se tot oprea ca ba gasea un fir de par, o scama etc....etc .....  Fara atentie la vecinatati  , Nota 7 

NP : destul de ok , am schimbat mai multe poziti , dar se tot tragea sa nu intru prea tare ..... La poz capra cand o pompam sanii ii zburau in toate directiile  :laugh2  :laugh2  :laugh2   nota 6 .

GFE : slab......, prea intepata ......prea rece .........   nota 5 

Pret : 150 ron circa 25 min

De recomandat : ce sa zic , o data merge ca trofeu in rest nu . Daca ar fi sa ii dau un sfat si vrea sa continue cu acesta meserie , sa puna niste bani deoparte si sa ii bage niste silicoane ca prea ii atarna sanii si nu e normal pt o fata la 20-22 de ani cati avea ....Cu niste silicoane, niste tatuaje ,  si daca ar mai lucra la GFE  ar avea potential  ........................

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator slimdana
Reputație: 0

Buna dimineața

Îți mulțumesc frumos pentru ca ți-ai făcut timp sa scrii câteva rânduri despre mine și întâlnirea noastră..

Respect părerea ta..doar ca îmi pare rău ca nu m-am putut ridica la standardele și asteptarile tale

Te pup și sa ai o zi frumoasa

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...