Sari la conținut

!!NEW!! LARISA...0760345363


Vizitator larisa03

Postări Recomandate

Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 34 minute, betterfuck a spus:

"Am plecat, când am ajuns jos l-a sunat pe următorul, deci nici vorba de dus între clienți". Asta spune unul din clienții tai, deci ce putem sa credem noi ceilalți? Oricum părerea este de banda rulanta, ținând cont ca, mai aveai 2 clienți care așteptau în parcare. 

Bun l am sunat pe urmatorul... clientul a putut astepta 1min sa fac un dus...nu cred ca poate spune cineva.. oricine ca a sintit mirosuri sau ceva.. fac dusuri de 15 ori pe zi daca este cazul.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ok, poate am exagerat când am spus nici vorba de dus, pt ca n-am stat sa văd ce face următorul:dacă urca sau dacă mai așteaptă.

Ce-i drept eu am așteptat jos pana a coborât cel dinaintea mea, motivându-mi sa aștept sa te îmbraci, eu neștiind ca e cineva sus.
Ideea era de critica constructiva, sa înveți din toate astea.

Poate te voi vizita din nou și nu as vrea sa se repete situația.Adică dacă zici ca oferi sărut sa o și faci, măcar așa puțin pt ca dacă ne dezbrăcam și trecem direct la oral da impresia de Fast fuck, sa îl fac și pe asta cât mai repede și să-l iau pe următorul.

Iar asta am scris-o pt ca ai potențial.Zi faina!

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 3 minute, bounty91 a spus:

Ok, poate am exagerat când am spus nici vorba de dus, pt ca n-am stat sa văd ce face următorul:dacă urca sau dacă mai așteaptă.

Ce-i drept eu am așteptat jos pana a coborât cel dinaintea mea, motivându-mi sa aștept sa te îmbraci, eu neștiind ca e cineva sus.
Ideea era de critica constructiva, sa înveți din toate astea.

Poate te voi vizita din nou și nu as vrea sa se repete situația.Adică dacă zici ca oferi sărut sa o și faci, măcar așa puțin pt ca dacă ne dezbrăcam și trecem direct la oral da impresia de Fast fuck, sa îl fac și pe asta cât mai repede și să-l iau pe următorul.

Iar asta am scris-o pt ca ai potențial.Zi faina!

Iti multumesc din suflet ca ai clarificat putin lucrurile. 

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0

Pentru ca doar ce m-am lovit de o problemuță ca sa spun asa, iar eu nu stiu dCa clientii vin de aici sau de pe publi... abordez problema aici. Serviciile mele sunt protejate (in afara de oral), asta include atat sexul normal cat si cel anal. La sexul anal am uitat sa precizez aici dar am spus mereu la telefon, este in functie de grosimea penisului. Nu pot face cu grosimi mari.. in cazul in care un client opteaza pentru anal dar grosimea nu permite banii vor fi inapoiati. Va multumesc pentru intelegere :*

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 5 minute, fciuca a spus:

sorry , am mai trecut o data prin topic . am gasit pe a doua pagina +50 . scuze . pe prima nu l-ai adaugat 

Da este extra 50.... banii sunt inapoiati daca marimea nu permite.

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
49 minutes ago, larisa03 said:

Pentru ca doar ce m-am lovit de o problemuță ca sa spun asa, iar eu nu stiu dCa clientii vin de aici sau de pe publi... abordez problema aici. Serviciile mele sunt protejate (in afara de oral), asta include atat sexul normal cat si cel anal. La sexul anal am uitat sa precizez aici dar am spus mereu la telefon, este in functie de grosimea penisului. Nu pot face cu grosimi mari.. in cazul in care un client opteaza pentru anal dar grosimea nu permite banii vor fi inapoiati. Va multumesc pentru intelegere :*

Nici dacă pregătim (intens, meticulos și finuț) terenul nu se poate? 🥺

Căutam o metodă să fie bine pentru toată lumea! 😜

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 9 minute, Cozonac7 a spus:

Nici dacă pregătim (intens, meticulos și finuț) terenul nu se poate? 🥺

Căutam o metodă să fie bine pentru toată lumea! 😜

 Eu ma pregatesc mereu dar fundul meu nu i de aceeasi parere cu mine :))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 5 ore, larisa03 a spus:

 Eu ma pregatesc mereu dar fundul meu nu i de aceeasi parere cu mine :))

😁🤣

Cunosc niste fete care folosesc "Luan".

Este un gel lubrifiant anestezic italian folosit in tratarea hemoroizilor (cu siguranta exista genericul si in farmaciile noastre), ALUNECA DE MINUNE. Poate stii deja despre ce vorbesc, daca nu, poti sa te informezi si eventual sa iei in considerare varianta...🙂 (sex protejat, altfel sunt "daune" pt baiat!😉)

dag dal gas!

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 16 minute, farafiltre a spus:

😁🤣

Cunosc niste fete care folosesc "Luan".

Este un gel lubrifiant anestezic italian folosit in tratarea hemoroizilor (cu siguranta exista genericul si in farmaciile noastre), ALUNECA DE MINUNE. Poate stii deja despre ce vorbesc, daca nu, poti sa te informezi si eventual sa iei in considerare varianta...🙂 (sex protejat, altfel sunt "daune" pt baiat!😉)

Super. O sa caut. Multumesc frumos.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
2 hours ago, farafiltre said:

😁🤣

Cunosc niste fete care folosesc "Luan".

Este un gel lubrifiant anestezic italian folosit in tratarea hemoroizilor (cu siguranta exista genericul si in farmaciile noastre), ALUNECA DE MINUNE. Poate stii deja despre ce vorbesc, daca nu, poti sa te informezi si eventual sa iei in considerare varianta...🙂 (sex protejat, altfel sunt "daune" pt baiat!😉)

nu trebuie sa cauti....mergi in orice sex shop si ia un spray mic si rosu, sau chiar de pe emag, se numeste anal spray produs de Cupid Labs si e anestezic local pentru sex anal. se da cu cateva minute inainte si apoi un lubrifiant pe baza de apa gen just glide .

https://www.emag.ro/spray-desensibilizator-anal-cupid-labs-30ml-deniro21/pd/DP2ZFFBBM/?X-Search-Id=7c355341959e0dd815a0&X-Product-Id=35779038&X-Search-Page=1&X-Search-Position=0&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

https://www.emag.ro/lubrifiant-intim-anal-vegan-just-glide-200ml-623946/pd/DV3JH9BBM/?X-Search-Id=31d271aa59e5e0e153c9&X-Product-Id=57585071&X-Search-Page=1&X-Search-Position=0&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

 

sa ai spor!

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 15 minute, mihanika a spus:

Multumesc mult. Chiar o sa comand

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 5 ore, mihanika a spus:

😁😆 Pe mine chiar nu ma intereseaza, sincer iti spun!

Stiam de lucru ala si am incercat sa fiu util.

La o adica reusesc sa ma descurc si in "modul antic", nu am avut plangeri (remuscari nici atat, desi am "rupt pisica" de vreo doua ori).

dag dal gas!

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0

Buna dragilor. Doresc sa va aduc la cunoștință faptul ca am marit tarifele pentru a-mi selecta putin clientii. Va atasez noile preturi si serviciile. 
 

Prețuri: 150/finalizarea si 300h aceastea  cuprind:

-ON

-NP

-masaj

-69

-diferite pozitii

-duș impreuna

-sex intre sâni

-finalizarea pe corp

-masaj erotic

 

Servicii extra 50:

-finalizare faciala

-oral deep

-anal( doar in functie de grosime)

-uro

-sex cu peste 3 persoane in acelasi timp.

 

Daca am uitat sa trec ceva voi completa. 

Adresa : Aleea Martir Gheorghe Iosub nr 4 bloc 28, zona Calea Lipovei.

Locuiesc singura. 
In seara aceasta sunt disponibila pana in jurul orei 00:30-01:00.

Maine este ultima zi in oras. Incep programul in jurul orei 10:00-10:30 si termin programul in jurul orei 20:00-20:30. Iau ultima programare la 20:30. Va sarut si va astept cu drag. :* :* :*

 

ORICE SUGESTIE DIN PARTEA VOASTRA ESTE BINE VENITA. :*

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 2 ore, larisa03 a spus:

Buna dragilor. Doresc sa va aduc la cunoștință faptul ca am marit tarifele pentru a-mi selecta putin clientii. Va atasez noile preturi si serviciile. 
 

Prețuri: 150/finalizarea si 300h aceastea  cuprind:

-ON

-NP

-masaj

-69

-diferite pozitii

-duș impreuna

-sex intre sâni

-finalizarea pe corp

-masaj erotic

 

Servicii extra 50:

-finalizare faciala

-oral deep

-anal( doar in functie de grosime)

-uro

-sex cu peste 3 persoane in acelasi timp.

 

Daca am uitat sa trec ceva voi completa. 

Adresa : Aleea Martir Gheorghe Iosub nr 4 bloc 28, zona Calea Lipovei.

Locuiesc singura. 
In seara aceasta sunt disponibila pana in jurul orei 00:30-01:00.

Maine este ultima zi in oras. Incep programul in jurul orei 10:00-10:30 si termin programul in jurul orei 20:00-20:30. Iau ultima programare la 20:30. Va sarut si va astept cu drag. :* :* :*

 

ORICE SUGESTIE DIN PARTEA VOASTRA ESTE BINE VENITA. :*

Sugestiile ar fi sa scoți oral deep de la extra pt ca e o chestie relativa, îți vine cineva mai dotat și nu o sa poți oferi asta.

Iar de la serviciile clasice văd ca lipsește FK.Ar fi util de precizat dacă faci sau nu, mai ales ca sunt amatori de așa ceva și parca alta e senzația când exista un mic preludiu, nu direct la oral.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...