Sari la conținut

!!NEW!! LARISA...0760345363


Vizitator larisa03

Postări Recomandate

Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 6 ore, bounty91 a spus:

Mai revii?eram dator cu o vizita sa vedem ce s-a îmbunătățit :*

Momentan nu sunt in tara. Sper in maxim 2 saptamani sa ajung.

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
La 05.02.2021 la 16:30, Naituutreaba a spus:

La cj cand o sa vii?

Momentan sunt in izolare la domiciliu... da vad daca reusesc sa schimb adresa sa vin in zona aia.

Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
Acum 21 minute, larisa03 a spus:

Buna dragilor. Cum sta treaba prin oras? Se poate circula? Sau vin sa ca stau inchisa in casa?

Hei Larisa, am înțeles că este orașul băgat în carantină, poți alege Aradului,, sau te-aș sfătui să suni la dsp Timișoara, de acolo sigur vei primi răspunsul direct la subiect, toate detaliile de care cred că ai nevoie 

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 17 minute, usersecret a spus:

Hei Larisa, am înțeles că este orașul băgat în carantină, poți alege Aradului,, sau te-aș sfătui să suni la dsp Timișoara, de acolo sigur vei primi răspunsul direct la subiect, toate detaliile de care cred că ai nevoie 

Off.  Ma gandesc ca daca este limitata iesirea in casa si se face doar in baza de declaratii merge slabuț munca

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi

Slăbuț o laE!! Săptămâna asta am avut mai mult de lucru decât cumulat de la începutul anului... Abia aștept uichendul să mă relaxez. 

Simțeam nevoia să mă plâng... Chiar dacă domeniul de activitate diferă 😜

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 15 minute, Cozonac7 a spus:

Slăbuț o laE!! Săptămâna asta am avut mai mult de lucru decât cumulat de la începutul anului... Abia aștept uichendul să mă relaxez. 

Simțeam nevoia să mă plâng... Chiar dacă domeniul de activitate diferă 😜

Buna asta :)) si eu ultimele 2 saptamani am bagat cate 16h de munca. Deabea asteptam sa inchida astia in oras sa vin iar la tm

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 32 minute, larisa03 a spus:

Off.  Ma gandesc ca daca este limitata iesirea in casa si se face doar in baza de declaratii merge slabuț munca

Nu m-a intrebat nici dracu' de adeverinta si am iesit pe afara pe unde am putut: oras, cumparaturi, miscare afara, mall ... 

S-auzim de bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 minute, larisa03 a spus:

Buna asta :)) si eu ultimele 2 saptamani am bagat cate 16h de munca. Deabea asteptam sa inchida astia in oras sa vin iar la tm

16 h??! Hmm, si eu ma plang de 10-12 ore pe zi constant... (bine, sunt incluse si micile pauze de rasfoit "presa" pe aici).

S-auzim de bine!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
8 minutes ago, larisa03 said:

Buna asta :)) si eu ultimele 2 saptamani am bagat cate 16h de munca. Deabea asteptam sa inchida astia in oras sa vin iar la tm

Cu alte cuvinte dacă ne-am vedea în uichend... Am fi cam leșinați (din cauza muncii) amân2 😂

Trebuie să găsim o soluție în beneficiul și mai ales pe placul amândurora 😜

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 25 minute, Cozonac7 a spus:

Cu alte cuvinte dacă ne-am vedea în uichend... Am fi cam leșinați (din cauza muncii) amân2 😂

Trebuie să găsim o soluție în beneficiul și mai ales pe placul amândurora 😜

Nu nu. Ca eu daca ma pun maine la drum am timp sa dorm :))

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 44 minute, jocrep1 a spus:

16 h??! Hmm, si eu ma plang de 10-12 ore pe zi constant... (bine, sunt incluse si micile pauze de rasfoit "presa" pe aici).

S-auzim de bine!

Eu am activat in domeniul jocurilor de noroc...  e mai horror decat acest domeniu sincer

Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
7 hours ago, larisa03 said:

Eu am activat in domeniul jocurilor de noroc...  e mai horror decat acest domeniu sincer

Eu "activez" în domeniul jocurilor de noroc cam de pe la vârsta de 10 ani... Tind să-ți dau dreptate. 

Am văzut într-o seară cum cineva a pierdut în câteva ore echivalentul unei mașini (nu Trabant). Plus alte cazuri de care am auzit și nu-ți vine să crezi. Mie mi-e dor să fac un bilet (câștigător bineînțeles) la pariuri 🤑 poate cu prima ocazie ai putea să-mi dai niște ponturi 😜

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 21 minute, Cozonac7 a spus:

Eu "activez" în domeniul jocurilor de noroc cam de pe la vârsta de 10 ani... Tind să-ți dau dreptate. 

Am văzut într-o seară cum cineva a pierdut în câteva ore echivalentul unei mașini (nu Trabant). Plus alte cazuri de care am auzit și nu-ți vine să crezi. Mie mi-e dor să fac un bilet (câștigător bineînțeles) la pariuri 🤑 poate cu prima ocazie ai putea să-mi dai niște ponturi 😜

Nu ma pricep la pariuri... stiu doar sa pun bilete si atat:))

Link spre comentariu
Vizitator larisa03
Reputație: 0
Acum 36 minute, Blue.ice a spus:

Teoretic e inchisa.Pana  acum nu ma oprit nimeni,nici macar nu am vazut  vreun filtru de politie.Stau doar la.intrare in oras. 

Cand revin anunt :*

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
La 15.03.2021 la 10:21, Blue.ice a spus:

Teoretic e inchisa.Pana  acum nu ma oprit nimeni,nici macar nu am vazut  vreun filtru de politie.Stau doar la.intrare in oras. 

A mai fost filtru pe Parvan ieri ... declaratie in geam si drum bun ... nu e nimic de speriat (tu sa nu fi speriat)... am mers unde am vrut fara nicio problema.

S-auzim de bine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...